Skocz do zawartości

Bogda

Members
 • Zawartość

  30
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutral

Ostatnie wizyty

52 wyświetleń profilu
 1. Bogda

  Feminizm

  dzieki feminist.wmv
 2. Bogda

  Feminizm

  Słyszę wiele słów krytycznych pod adresem ruchu feministycznego. Ci "mądrzy" krytykanci nie wymieniają o jaki prąd feministyczny im chodzi ... W ten sposób krytykują wszystko jak leci. Czy to mądre..?? A co o feministkach -(nie mam na myśli feminizmu radykalnego)- sądzą nasze panie... ?? Ja przez wiele lat nie zdawałam sobie sprawy, że jestem feministką... a jak to wygląda u was..??
 3. Bogda

  Święto Kobiet

  Międzynarodowy Dzień Kobiet, ustanowiono w 1910 roku . Domagano się prawa kobiet do głosowania i obejmowania stanowisk publicznych, praw kobiet do pracy i szkoleń zawodowych oraz zaprzestania dyskryminacji w miejscu pracy. To, co dzisiaj mają kobiety , to właśnie zwycięstwo sufrażystek...tylko czy ktoś chce o tym pamiętać..? Ich walka zostały okupione śmiercią wielu z nich, i to po to, abyśmy dziś miały prawa a nie tylko obowiązki. Dopiero współczesność zrobiła z tego święta - parodię, symbolem której jest obowiązkowy tulipan . Wygodniej jest nie widzieć, że i dziś potrzebna jest walka kobiet o to, co przecież już kiedyś dla nas wywalczono...
 4. Kobiety powinny znać swoje miejsce ...
 5. Mam przyjaciół ze strefy LGBT ... w tym sześciu gejów ... Uwielbiam ich towarzystwo. Są zadbani, czyste paznokcie , zdrowe zęby, wyprasowane koszule, potrafią rozmawiać i słuchać, nie narzucają mi swojego zdania czy poglądów, nie oceniają i są chętni do pomocy.... Nie interesuje mnie kto komu pierwszy mówi "dzień-dobry" po przebudzeniu- oni też mi do sypialni nie zaglądają... Gdyby ci "prawdziwi faceci" byli im podobni- byłoby fajnie..!
 6. Ludzie w słusznym wieku są postrzegani często jako ktoś mniej ważny... tylko dlaczego... Bo nie są już tak sprawni i piękni jak przed laty..? Nikt nie rodzi się stary więc i ci, co dyskryminują stare babcie- kiedyś sami będą starzy.... Alleluja i do przodu..!!!
 7. Bogda

  Udział w grach Multiplayer

  Nic z tego... Od kilku lat gram w stałym składzie. Jest nas czterech starych wymiataczy ale jest też dwóch adeptów, którym łaskawie pozwalamy dołączyć jeśli jest to gra swobodna. W coopach obywamy się bez nich.
 8. Uzależnienie od forum..? Coś takiego istnieje..?
 9. Bogda

  Udział w grach Multiplayer

  Ja w multi ogrywałam kilku Assasynów, dwa Uncharted-y, Rdr i RDR2... oraz dwa Tomb Raider-y - Planujemy we czworo do "Dyvision"... ale najpierw RDR2 musimy ogarnąć do końca...
 10. Bogda

  Witam

  Nie lubię takich tematów ale "Kiedy wejdziesz między wrony..." (kończyć chyba nie muszę..?) Jestem Bogda. Lat mam coraz mniej i czuję się coraz młodziej. Do metryki zaglądać mi się nie chce więc mój prawdziwy wiek pozostanie w ukryciu. Mieszkam na północy kraju z dostępem do morza i słońca .... i to, że nie obowiązują mnie pory roku- nikogo z moich znajomych nie dziwi..
 11. Bogda

  W co ostatnio graliście?

  A tak z ciekawości zapytam... Która gra jest twoją ulubioną. do której wracasz wielokrotnie i ile z gier udało ci się splatynować..?
 12. Bogda

  Ps5

  Przeszłam The Las Of Us na PS3 , ale tak paskudny surwiwal- to nie moja kraina. ... Gdyby jej drugą część dawali za darmo- to bym nie wzięła.
 13. Bogda

  pytanie Ile masz lat?

  Tyle na ile się czuję...
 14. Bogda

  Ps5

  Mnie wystarczy to co mam... Produkcje, które sobie cenię -(Ubisoft, Rokstar, NaughityDog i Quanticdream) wyszły na PS3 i na PS4... Innych rewelacji nie przewiduję więc i nowy PS na nic mi się nie zda. Już mój Xbox-uno stoi i kurzy się, więc kolejny grat - tym bardziej mi nie jest potrzebny.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...