Skocz do zawartości

Wilku

Members
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

O Wilku

 • Urodziny 26.01.1976

Converted

 • INTERESTS
  Różniaste ;)
 • LOCATION
  Kielce

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wilku

  Znaczenie snów

  Sny? - nieraz w myślach tak sobie mówiłem "a niechże coś mi się przyśni sensownego" - w tym sensie iż coś czego sam bym nie wymyślił, a byłaby to jakaś wskazówka , podpowiedź i ? i dupa..., nic, bzdury albo inne mózgowia konfabulacje. Patrząc od strony wrażliwości? , no cóż mam bardzo racjonalny umysł przy nieźle działającej intuicji więc co? racjonalizm bierze górę i wszystko co się dzieję w świecie snów potrafi sobie przyziemnie zinterpretować, czy ja nie "wybrany" do np, proroczych snów?
 2. Zawsze WSPÓLNIE , nie wyobrażam sobie inaczej ..., poza jednym wyjątkiem, ten wyjątek to ten w którym jedna strona mówi "gameover" , jeszcze mi się nie zdarzyło żeby to była obopólna decyzja, chociaż znam i takie relacje jak wspólne dojście do wniosku, że dalej to już nie ma sensu.
 3. Wilku

  Hey :)

  Nie pamiętam , to było w 2014 r. 😄
 4. Wilku

  Ciemna strona Internetu

  [quote="Lone"]Chyba nie rozumiem, o co Ci chodziło...[/quote] Zdrady się panoszą , za pośrednictwem sieci jest to stosunkowo łatwe, sieć daje możliwości w tej sferze jakich dotąd nie było i uważam to za minus tego przybytku, innymi słowy - ciemna strona mocy ;)
 5. Wilku

  Ciemna strona Internetu

  Nie wchodząc w szczegóły to jedna perspektywa mi się jawi - pamiętam swoje wspaniałe dzieciństwo, wychowywałem się w blokowisku, ale co to było za blokowisko :), w tamtych czasach gwar dzieciaków , zabawy gitary , a dziś? prawie pustynia - czy to kulturowe dobrodziejstwo internetu? moim zdaniem coś w tym jest ... Na dziś za ciemną stronę tegoż przybytku uznam istotną kwestię: jeszcze nigdy nie było tak łatwo szukać towarzyskich wrażeń, piszę to mając na uwadze związki - partnerskie, małżeńskie - jednym słowem dziadostwo.
 6. Wilku

  jaki jestes -1 słowo

  I co mam sobie posłodzić ? :-D ;) , - racjonalny , poprawny i niepoprawny - wrażliwy i niewrażliwy.
 7. Wilku

  Hey :)

  Dziękuje Wszystkim za powitanie :) [quote="Kika666"]Witaj w naszym nietuzinkowym towarzystwie. Milo, ze do nas zawitales Wilku. Choc nick masz tak drapieznie brzmiacy to mysle, zes poczciwa istota i pewno z oczu Ci tez dobrze patrzy. Jak jest inaczej to mnie popraw. :)[/quote] Cóż poradzić to w pewnym sensie po tatusiu :-D , niemniej czasami daje się pogłaskać :-D, ot dwoistość natury mojej ;), - a jak z moimi oczami ? naturę mają spokojną , tak czy inaczej widzę że u Was nie ma zwyczaju dawać swojej podobizny na avatar toteż i ja się weń wpasował :-P i oczu niet :) Przy okazji mam 2 pytania: 1) Co to jest to sklejanie żółwików ? :angel:
 8. Wilku

  Hey :)

  [b][i][color=#008000]Powitać szanowne grono :)[/color][/i][/b] - Mam na imię Mirek, mnogość tematyczna zadecydowała o mojej rejestracji tutaj :), także chęć odskoczni od miejsca w którym na dłuuugo zabawiłem, jednym słowem środowisko forumowe nie jest mi obce :-P, mam nadzieję że znajdę tutaj swoje miejsce :-D , Pozdrawiam serdecznie :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...