Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

grzesio

Members
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Na oszczędzanie na swoją przyszłą emeryturę. Niby założenia są fajne, ale niepokoi, dlaczego nie można dysponować swoimi pieniędzmi, swoim kapitałem? Dopiero po uzyskaniu wieku emerytalnego, a i to nie od razu, tylko w kolejnych transzach. Powstaje pytanie, czy to są moje pieniądze czy nie?
 2. grzesio

  Praca w Holandii i zwrot podatku dochodowego

  Pracowałem przez ostatnie 2 miesiące w Holandii. Podobno nie przekroczyłem tam jakiegoś progu podatkowego, więc będę mógł ubiegać się o zwrot podatku dochodowego. Pytanie, czy całość mi zwrócą? Kiedy mogę ubiegać się o zwrot?
 3. grzesio

  Buty do chodzenia na co dzień

  Zastanawiam się nad zakupem butów do chodzenia na co dzień. Zastanawiam się jakie, bo musza spełnić kilka funkcji: eleganckie, ale bez przesady - czyli takie do pracy lub na spotkania biznesowe. Muszą być przede wszystkim wygodne i sprawdzające się w okresie wiosenno-letnim czyli przy wzmożonych upałach. Jakieś sugestie?
 4. grzesio

  Konsole

  Mój znajomy ma aktualnie Playstation. Czasami bywam u niego i grywam sobie w Mortal Combat. Jeśli jednak jakbym sam miał stanąć przed wyborem konsoli to nie wiem czy bym sie na coś takiego zdecydował. No fajna zabawka,ale nie ma tylu funkcji ile komputer. Na komputerze gra się o wiele lepiej, no i gry są o wiele tańsze ( szczególnie jeśli chodzi o premiery bo róznica cenowa to zwykle aż 100 zł...). Aktualnie lubię sobie pogrywać w karty.
×