Skocz do zawartości

hogan

V.I.P.
 • Zawartość

  1004
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez hogan

 1. hogan

  Na miły początek dnia

  Miłego popołudnia! 🙂
 2. Dzięki ale nadal widzę go u góry
 3. Nie rozumiem dlaczego nie można, skoro jeszcze kilka dni temu był na dole. Po co takim czymś zaśmiecać forum i to tak na samym widoku... ech...
 4. Wcześniej czat był na dole a teraz mam go na górze i diabelnie rozprasza przy wchodzeniu. Czy można to jakoś zmienić aby znów był na dole?
 5. hogan

  Na miły początek dnia

  Dzień dobry 🙂 Miłego dnia życzę.
 6. hogan

  Na miły początek dnia

  To nieprawda, to tylko wymówka. Żaden fejs nigdy nie zastąpi forum.
 7. hogan

  Na miły początek dnia

  Proszę bardzo i dzień dobry
 8. hogan

  Na miły początek dnia

  To ja tekst do tej melodii wrzucę... W Nowym Orleanie jest dom Nazywają Wschodzące Słońce, I to była ruina wielu biednych chłopców. I Boże, wiem, że jestem jednym. Moja matka była krawcową. Uszyła mi moje nowe niebieskie dżinsy. Mój ojciec był gamblinowcem W Nowym Orleanie. Teraz jedyna rzecz, której potrzebuje gracz To walizka i kufer. I jedyny raz, kiedy jest zadowolony To kiedy jest pijany. Och, matko, powiedz swoim dzieciom Nie robić tego, co zrobiłem, Aby spędzić życie w grzechu i nędzy W Domu Wschodzącego Słońca. Z jedną stopą na platformie
 9. hogan

  Kownacki and Arreola

  Dobry nawet ten Kownacki
 10. hogan

  Sport to zdrowie

  Nie potrzebna więc Ci hantla.
 11. hogan

  Na miły początek dnia

  Dzień dobry i miłego dnia 🙂
 12. hogan

  Na miły początek dnia

  Dzień dobry, miłej niedzieli życzę 🙂
 13. hogan

  Na miły początek dnia

  Powtarzam to w kółko, dużo zależy od inicjatywy Zarządzających. Nie ma inicjatywy, nie ma ludzi, nie ma tematów, nie ma pisania.
 14. hogan

  Sport to zdrowie

  To ja zadam Ci pytanie, ile używasz stepu i rowerka? Jak stoją tylko dla ozdoby, to nie ma sensu kupowania żadnego sprzętu. Zależy dużo od budowy ciała, od chęci i psychiki, od trybu życia, od tego co chcesz aby schudło lub co przytyło, jak też czy może chcesz jedynie poprawić kondycję ale jak by nie było, na początku należy zbadać stan ciała, czyli ile zawiera wody, tłuszczu i mięśni. Żaden sprzęt, diety ani zalecenia nie zadziałają przez internet.
 15. hogan

  Na miły początek dnia

  Jestem szczera i napiszę co myślę, choćbyście mieli zjeść mnie żywcem. Nie podoba mi się to, co robicie. Tak, do Userów piszę. Przyszliście na chwilę, szumu narobiliście, obiecanek o odwiedzinach i co... i nastała grobowa cisza! To nie jest w porządku, to jest... nieludzkie! To tak pokazujecie, że na forum Wam zależy? Miłego dnia.
 16. hogan

  W jakim miejscu chcesz być?

  Niedawno z takiego miejsca wróciłam 🙂
 17. Nikt go nie widział ale wszyscy malują i mówią o nim. A ty, jak "widzisz" anioły?
 18. Jak miałabyś/ miałbyś możliwość, to w jakim miejscu chciałabyś/ chciałbyś się teraz znaleźć?
 19. Odkryto białka, które powodują regenerację amputowanych kończyn Eksperymenty na myszach dały zaskakujące rezultaty. Naukowcy podali gryzoniom dwa białka i obserwowali, jak amputowane palce zaczęły odrastać. Czy taki sam efekt będzie można w przyszłości uzyskać u ludzi? Zespół badawczy z Teksańskiego Uniwersytetu Rolniczego i Mechanicznego amputował palce myszy, a następnie podał kombinację dwóch białek – BMP2 i BMP9. Dzięki takiemu połączeniu, już po trzech dniach zauważono, że ponad 60% kikuta kostnego utworzyło warstwę chrząstki. Naukowcy uzyskali najlepsze rezultaty po osobnym podaniu białka BMP2 oraz BMP9 w odstępie siedmiu dni. Badacze zaobserwowali wtedy regenerację struktur stawowych z pewnymi połączeniami z kością. Choć myszom nie odrosły całe palce, takich rezultatów nie uzyskał jeszcze żaden zespół naukowy. Co prawda, wciąż jesteśmy daleko od terapii, która pozwoli w pełni zregenerować kończyny u myszy. Naukowcy zamierzają jednak kontynuować swoje eksperymenty i są dobrej myśli. W zespole panuje przekonanie, że wszystko jest możliwe i pewnego dnia, ludziom również będą odrastać kończyny. https://tylkonauka.pl I co Wy na to? Ja uważam, że to świetna wiadomość!
 20. Obejrzyjcie, bo warto. W ogóle uważam, że ten film powinien obejrzeć każdy i zastanowić się nad tym, że dziś zabijamy zwierzęta, którym zawdzięczamy nasze życie. To bardzo smutne i przerażające. w roku 2050 już nikt nie zje ryby, bo w morzach już ich nie będzie...
 21. hogan

  Pytanie do was

  Pod warunkiem, że mnie także będziesz widział Bolku jako człowieka.
 22. hogan

  Szybkie odchudzanie

  Absolutnie nie, bo zawsze kończy się efektem jojo
 23. A ja kupiłam bierki, o! 😜 Ale nie mam z kim grać...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...