Skocz do zawartości

Dafne

Members
 • Zawartość

  81
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

Ostatnie wizyty

99 wyświetleń profilu
 1. Dafne

  Liczba 13

  Mnie osobiście liczba 13 nie przeraża i nie uważam jej za pechową. Lubię tę liczbę. Ogólnie, to nie wierzę w pechowość czy szczęście liczb, chyba że ktoś twierdzi, że jakąś cyfrę/liczbę szczególnie sobie umiłował i sprzyja mu. Ja akurat bardzo lubię cyfrę 6 i 18.
 2. Najbardziej lubię taką lekko ciepławą pogodę, tak z 20-25 stopni, w żadnym razie nie upały, które powoduje u mnie migreny.
 3. Dafne

  Góry czy morze?

  Góry! Do morza nie mam przekonania, a i góry bliżej są. Szczególnie umiłowałam Beskidy <3
 4. Dafne

  Czym się interesujecie? Wasze hobby

  Psychologią rozwoju człowieka, psychologią społeczną, socjologią ogólną, zaburzeniami psychicznymi, kinem europejskim - tak w skrócie ;).
 5. Dafne

  Aktualnie czytam...

  [ref]vernalisadonis[/ref], ja dotrwałam do końca i nawet napisałam opinię na moim blogu (link w profilu). Obecnie czytam [i]Doktora sen[/i] od Stephena Kinga. [i]Moralność pani Dulskiej[/i] czytałam, fajna.
 6. Dafne

  Spotify

  Korzystam i lubię ;).
 7. Dafne

  kropka nienawiści (.)

  Też nie lubię, gdy ktoś nie stosuje się do zasad pisowni i pisze byle jak. Gdy ktoś nie stawia kropek i pisze z małej litery, świat się nie wali. Taka stylistyka pisania w Internecie. Ale kiedy ktoś stosuje skróty, np. pisze "co tam u cb" albo "ct u cb", to mnie skręca. Natychmiast przestaję dyskutować z taką osobą. ;-) Może podchodzę w ten sposób do kropek (że to oschłość), bo gdy jestem poddenerwowana albo kąśliwa, stawiam wtedy kropkę na końcu. I wtedy można to odczytać z mojej strony jako złość/zniecierpliwienie.
 8. Dafne

  kropka nienawiści (.)

  Nie od dziś wiadomo, że kropka na końcu zdania oznacza oschłość. Jednak na forach stosuje się zasady interpunkcji, za to w prywatnej korespodencji, czy to na komunikatorze, czy messengerze, nie stosuje się kropek. Sama zostałam opieprzona za "sztywne" budowanie zdań, czyli z wielkiej litery i z kropką na końcu zdania. :-P
 9. Dafne

  Aktualnie czytam...

  [i]Zbrodnia i kara[/i] F. Dostojewskiego.
 10. Mi wyszedł uniwersalizm, który został już wyżej wspomniany. Wszystkie religie poniżej 6%.
 11. [i]Kocham Cię[/i] to jednak tylko słowa, frazes. Jeśli nie stoi za tym żadne uczucie i nie są to słowa poparte czynami, nic nie znaczą.
 12. [ref=#00aa00]Hadassa[/ref], czasem nie wystarczy. I niby z pozoru wszystko jest dobrze, jednak coś się nie zgrywa. Z niewiadomych przyczyn. A jestem zdania, że lepiej się rozstać, niż być ze sobą na siłę.
 13. Dafne

  Łowcy rang

  Co Wy macie do tej Mandy? Dziwnie tak zwracać komuś uwagę publicznie. Lepiej już prywatnie jej napisać. Niegrzeczne to. nikt nie zasługuje na takie polajanki, o ile nic nie zrobił rażącego...
 14. Dafne

  Łowcy rang

  Ktoś musi te rangi mieć, żeby forum miało sens. Nie dostrzegłam takiego zjawiska, więc nie wiem jak się mam do tego odnieść. Inna sprawa - bywam na forach, gdzie towarzystwo jest raczej dojrzałe i psychicznie, i wiekowo, więc nie są łowcami rang na pewno. ;)
 15. Dafne

  Twoja ulubiona pora roku

  Zima jest romantyczna. :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...