Skocz do zawartości

earl

Members
 • Zawartość

  251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez earl

 1. Stawiam dolary przeciwko bananom, że nic już nie będzie z tego forum.
 2. earl

  Na miły początek dnia

  Subskrybuję kanał National Geographic, dzisiaj widziałem to Udoskonalili czat, wprowadzając grafiki. Ale to, co powiedział jeden z założycieli theglobe.com tutaj, według mnie odnosi się także do idei późniejszych forów internetowych Bo chyba o to w tym chodzi: zaistnieć, być kimś, stworzyć wirtualną rodzinę, aby nie czuć się samotnym.
 3. earl

  takie byle co....

  Serce, wiatrak, pingwin, - przecież to oczywiste 🙂 Takich ludzi nam trzeba https://scypion.pl/index.php?/forum/152-rysunki/ 😄
 4. earl

  Czym się interesujecie? Wasze hobby

  Ok, pora odświeżyć temat 🙂 Czym się interesuję? - Religią (ale w internecie staram się nie rozmawiać na takie tematy) - Turystyką (a zwłaszcza robieniem zdjęć w czasie wycieczek; lubię takie wychwytywanie detali, choć akurat zazwyczaj pstrykam fotki tym, co mam pod ręką, i fotki nie wychodzą wybitne) - Webmasteringiem (tworzeniem, optymalizacją i zarabianiem na stworzonych przez siebie stronach www) - Nowymi technologiami (tak z grubsza, zazwyczaj nie wchodzę w detale, po prostu lubię śledzić trendy)
 5. earl

  Chabówka

  https://goo.gl/maps/53YV4QMhBqv
 6. earl

  Na miły początek dnia

  Właśnie ubrałem do pary, przepraszam 🙂
 7. Uwielbiam tego gościa. Jestem dumny, że jedna łapka w górę z dziewięciu jest ode mnie 🙂
 8. earl

  Facebook

  Miliony ludzi właśnie zastanawia się nad sensem życia, pośrednio 🙂 FB nie działa, nie ma co robić 🙂
 9. earl

  A więc witam!

  Hogan, masz zablokowane PW. Proszę, odezwij się poprzez http://www.reklamobot.pl/kontakt/
 10. Śmiechłem 🙂
 11. earl

  Chmura tagów

  No i fajnie 🙂
 12. A ja właśnie chleba nie kupiłem, choć właśnie wróciłem z zakupów 😕 Nie kupiłem, bo nie było w osiedlowym sklepie, więc zaraz muszę zasuwać do Biedronki 🙂 A na zewnątrz pada...
 13. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Dawno, dawno temu w programie Kuby Wojewódzkiego gościem był bodajże jasnowidz (nie pamiętam dokładnie, to naprawdę było dawno temu). Zapytany, czym dzisiaj zajmują się demony, odpowiedział, że rozbijaniem rodzin ludzi takich jak ja. Więc o ile w przypadku innych osób nic niezwykłego by się nie wydarzyło, to mogłoby się zdarzyć, że gdybym ja się zaczął w to bawić (ot, taka forumowa zabawa), Ty nagle stałabyś się prawdziwym medium.
 14. earl

  Bronowice

  Muszę tam kiedyś pojechać 🙂
 15. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Wszyscy jesteśmy dziećmi w porównaniu do tych, którzy są po drugiej stronie kart, tabliczki Quija itd. Dziećmi zarówno wiekowo, jak i mentalnie. Dorosła była Ewa - źle wyszła na rozmowie z kimś, kogo nie widziała. Dorosły był Jezus - a i on mógł się potknąć, skoro był kuszony. Ja w porównaniu także z nimi jestem dzieckiem i nie chcę nawet podchodzić do "zapałek". Ruta, nie zrozum mnie źle, nie krytykuję Twoich zainteresowań, ale tłumaczę, dlaczego np. nie zadam pytania w Twoim klubie Lenormand. Dla mnie to nie jest zabawa.
 16. Miny dyrygenta mnie rozwalają 🙂 Taki trochę dr House
 17. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Według mnie to trochę igranie z ogniem. Małym dzieciom mówi się, żeby się nie bawiły zapałkami, a one i tak się bawią. I w zdecydowanej większości wypadków nic się nie dzieje, co nie znaczy, że rodzice nie mają racji. Małe dziecko nie wie, co to pożar, bezsilność w obliczu płomieni, dziecko nie widziało, jak ktoś płonie żywcem. Dla niego ogień to frajda - "patrz, mamo!".
 18. earl

  Bronowice

  "Wesele" Wyspiańskiego to jedna z dwóch lektur, których nie dałem rady przeczytać do końca, choć przeczytałem całą bibliotekę szkolną w podstawówce i w średniej, nie tylko lektury.
 19. earl

  Rozliczyliście już PIT-y?

  Przekazujecie 1% komuś konkretnemu? Ja nie. Dawniej tak, ale odkąd deklaruję dodatkowe przychody, wolę uniknąć ewentualnej kontroli.
 20. earl

  Czytasz Biblie ...

  Ja pierwszy raz przeczytałem Biblię też mniej więcej w takim wieku, może miałem 15 lat, może nieco więcej. Ledwo przebrnąłem przez przepisy Prawa Mojżeszowego, przez Psalmy, proroctwa i listy Pawła 🙂 Rodowody czytałem, bo musiałem, bo sobie postanowiłem, że przeczytam wszystko 😉 Ale faktycznie trudno mi było przeczytać Pismo Święte pierwszy raz od deski do deski. Potem już zdecydowanie łatwiej, bo wiedziałem, na co mniej więcej się natknę, a poza tym dorosłem i pewne rzeczy potrafiłem zrozumieć. Masz u mnie plusa 🙂 To co najwyżej znalibyśmy więcej szczegółów o królach itp. Myślę, że to, co najważniejsze, się zachowało 🙂
 21. earl

  Rozliczyliście już PIT-y?

  Ja mam przychody z kilku źródeł. I tak na przykład PIT z Blue Media z programu partnerskiego dostałem dopiero 27 lutego. Ale nawet gdybym już uzupełnił deklarację, to najprawdopodobniej i tak mi wyjdzie, że muszę dopłacić, jak zawsze 🙂 Na zwrot podatku nie liczę, więc mi się nie spieszy.
 22. Bo ja nie 🙂 Inni już zwrot podatku dostają, a ja nawet deklaracji nie złożyłem 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...