Skocz do zawartości

earl

Members
 • Liczba zawartości

  256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Zawartość dodana przez earl

 1. Ja od jakiegoś czasu jestem na forum Ruty. Momentami jest nudnawo, ale ogólnie wszyscy trzymają poziom. Tu hula wiatr. Taka prawda. Przez to "pozycjonowanie", o którym kiedyś była mowa, Scypion chyba dostał filtr w Google, więc nawet domena nie jest zbyt wiele warta. Jeśli MF zrobi przekierowanie na nową domenę w zły sposób, nowe forum też dostanie filtr na dzień dobry i nie będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania. Bartek, masz dobre chęci, ale nie jesteś realistą. Hogan ma rację w wielu rzeczach, stara się Wam pomóc, nakierować, a Wy tylko "śmieszne filmiki, śmieszne filmiki"... Jak tu komuś pomóc, skoro on i tak wie lepiej?
 2. earl

  Na miły początek dnia

  Nie mam kwalifikacji, aż tak się nie znam. Jest tu zresztą chyba admin techniczny. Ciekawa sprawa z tym forum i wątkami pobocznymi. MF chyba ma gdzieś to forum i trzyma je jedynie dlatego, że może. Admin N-M.eu chyba chce ambicjonalnie dorównać forum MF, tak jakby było czemu. Na nowym forum naszej koleżanki są spoko ludzie, ładnie piszący, mądrze i w ogóle, ale dyskusje toczą się tylko wtedy, gdy odzywają się kobiety. A tak to cisza.
 3. earl

  Na miły początek dnia

  No hej. Zaglądam tu czasem, ale widzę, że nic się nie dzieje, to znikam 🙂
 4. earl

  Rozliczyliście już PIT-y?

  W tym roku znowu rozliczyłem PIT w ostatnim momencie, dzień przed terminem. Fajnie, że można złożyć e-PIT, to zaoszczedzilem sobie wycieczki do urzędu skarbowego 😀 Jak zwykle musiałem dopłacić, już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio dostałem zwrot podatku 🙂
 5. Stawiam dolary przeciwko bananom, że nic już nie będzie z tego forum.
 6. earl

  Na miły początek dnia

  Subskrybuję kanał National Geographic, dzisiaj widziałem to Udoskonalili czat, wprowadzając grafiki. Ale to, co powiedział jeden z założycieli theglobe.com tutaj, według mnie odnosi się także do idei późniejszych forów internetowych Bo chyba o to w tym chodzi: zaistnieć, być kimś, stworzyć wirtualną rodzinę, aby nie czuć się samotnym.
 7. earl

  takie byle co....

  Serce, wiatrak, pingwin, - przecież to oczywiste 🙂 Takich ludzi nam trzeba https://scypion.pl/index.php?/forum/152-rysunki/ 😄
 8. earl

  Czym się interesujecie? Wasze hobby

  Ok, pora odświeżyć temat 🙂 Czym się interesuję? - Religią (ale w internecie staram się nie rozmawiać na takie tematy) - Turystyką (a zwłaszcza robieniem zdjęć w czasie wycieczek; lubię takie wychwytywanie detali, choć akurat zazwyczaj pstrykam fotki tym, co mam pod ręką, i fotki nie wychodzą wybitne) - Webmasteringiem (tworzeniem, optymalizacją i zarabianiem na stworzonych przez siebie stronach www) - Nowymi technologiami (tak z grubsza, zazwyczaj nie wchodzę w detale, po prostu lubię śledzić trendy)
 9. earl

  Chabówka

  https://goo.gl/maps/53YV4QMhBqv
 10. earl

  Na miły początek dnia

  Właśnie ubrałem do pary, przepraszam 🙂
 11. Uwielbiam tego gościa. Jestem dumny, że jedna łapka w górę z dziewięciu jest ode mnie 🙂
 12. earl

  Facebook

  Miliony ludzi właśnie zastanawia się nad sensem życia, pośrednio 🙂 FB nie działa, nie ma co robić 🙂
 13. earl

  A więc witam!

  Hogan, masz zablokowane PW. Proszę, odezwij się poprzez http://www.reklamobot.pl/kontakt/
 14. Śmiechłem 🙂
 15. earl

  Chmura tagów

  No i fajnie 🙂
 16. A ja właśnie chleba nie kupiłem, choć właśnie wróciłem z zakupów 😕 Nie kupiłem, bo nie było w osiedlowym sklepie, więc zaraz muszę zasuwać do Biedronki 🙂 A na zewnątrz pada...
 17. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Dawno, dawno temu w programie Kuby Wojewódzkiego gościem był bodajże jasnowidz (nie pamiętam dokładnie, to naprawdę było dawno temu). Zapytany, czym dzisiaj zajmują się demony, odpowiedział, że rozbijaniem rodzin ludzi takich jak ja. Więc o ile w przypadku innych osób nic niezwykłego by się nie wydarzyło, to mogłoby się zdarzyć, że gdybym ja się zaczął w to bawić (ot, taka forumowa zabawa), Ty nagle stałabyś się prawdziwym medium.
 18. earl

  Bronowice

  Muszę tam kiedyś pojechać 🙂
 19. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Wszyscy jesteśmy dziećmi w porównaniu do tych, którzy są po drugiej stronie kart, tabliczki Quija itd. Dziećmi zarówno wiekowo, jak i mentalnie. Dorosła była Ewa - źle wyszła na rozmowie z kimś, kogo nie widziała. Dorosły był Jezus - a i on mógł się potknąć, skoro był kuszony. Ja w porównaniu także z nimi jestem dzieckiem i nie chcę nawet podchodzić do "zapałek". Ruta, nie zrozum mnie źle, nie krytykuję Twoich zainteresowań, ale tłumaczę, dlaczego np. nie zadam pytania w Twoim klubie Lenormand. Dla mnie to nie jest zabawa.
 20. Miny dyrygenta mnie rozwalają 🙂 Taki trochę dr House
 21. earl

  Uzaleznienie od WROZB

  Według mnie to trochę igranie z ogniem. Małym dzieciom mówi się, żeby się nie bawiły zapałkami, a one i tak się bawią. I w zdecydowanej większości wypadków nic się nie dzieje, co nie znaczy, że rodzice nie mają racji. Małe dziecko nie wie, co to pożar, bezsilność w obliczu płomieni, dziecko nie widziało, jak ktoś płonie żywcem. Dla niego ogień to frajda - "patrz, mamo!".
 22. earl

  Bronowice

  "Wesele" Wyspiańskiego to jedna z dwóch lektur, których nie dałem rady przeczytać do końca, choć przeczytałem całą bibliotekę szkolną w podstawówce i w średniej, nie tylko lektury.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...