Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 16.02.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Jest to część Karpacza obejmująca obszar ograniczony od wschodu ul. Świerkową i jej przedłużeniem do granicy Karkonoskiego Parku Narodowego, od południa i zachodu granicą Karkonoskiego Parku Narodowego, od północy granica biegnie ścieżką bez nazwy między ulicami Rybacką i Świętokrzyską a następnie poprzez otwarte tereny po południowej stronie Husyckiej Góry[3]. Leży w północnej części Karkonoszy między Świerkowcem na zachodzie, szczytami Saneczkowa i Husycka Górka na wschodzie, szczytem Czoło na północy oraz doliną Łomnicy na południu.
 2. 2 punkty
  Kiedyś zamieniłem w necie kilka zdań z osobą która to próbowała. Ale i narkotyki nie były mu obce. Nie, ja dziękuję. Może innym razem, znaczy się wcale.
 3. 1 punkt
  Dziewczyna kilka dni przybywa ocenia nas zbyt negatywnie no cóż po prostu wolę takich kwestiach przemilczeć ponieważ nie ma racji od stycznia tego roku forum robi postępy A jeszcze nikomu nie zlecilem nic ręcznie wszystko robię bo chce na to za pracować, mimo że rzadko pisze ale coś trzeba robić dla dobra forum , cóż czasem padły słowa że ręce opadają że dlaczego bo Facebook króluje , A wcale nie ! Dużo moich znajomych już mają dość ! A chce ratować forum ponieważ poznałem fajnych ludzi wartościowych wiedzą itp i chce poznawać także erla Który twierdzi że ja mam coś do niego A nie jest tak gdyby nie Colka I moja narzeczona to by te forum było puste.
 4. 1 punkt
  Blizne – wieś w województwie podkarpackim, w powiecie brzozowskim, w gminie Jasienica Rosielna[4][5]. Lokowana przez Kazimierza Wielkiego w 1366. Na terenie miejscowości na pagórku otoczonym drzewami znajduje się unikatowy w skali światowej zespół kościelno-plebański. Drewniany kościół parafialny pw. Wszystkich Świętych, powstał najprawdopodobniej w XV lub XVI w., w stylu gotyckim. W I poł. XVII w. dobudowano do niego wieżę, a na początku XIX w. rozebrano okalające soboty. W latach 1964-1980 obiekt został gruntownie odrestaurowany. Kościół zbudowany jest na zrąb z jodłowych bali. Od zachodu przylega do niego masywna dzwonnica z nadwieszoną izbicą. Bryła świątyni pokryta jest gontami. Wnętrze składające się z kruchty, kwadratowej nawy i prezbiterium posiada bogaty, kolorowy wystrój. Zdobią go bezcenne polichromie 3 różnych dekoracji malarskich pokrywająca ściany świątyni, wykonane w XVI-XVIII w. Przedstawiają tzw. "liber- pauperum" (księgę ubogich), czyli obrazkowy przekaz biblijny. Dekoracje przedzielone są pasami ornamentu roślinnego i groteski. Większość namalowanych scen na ścianie to fundacje chłopskie, m.in. Doroty i Macieja Skarbków, Piotra Mońka oraz Marcina. Ołtarz główny oraz boczne pochodzą z XVIII w., natomiast ambona jest późnorenesansowa. W bocznym ołtarzu cudowna figura Matki Bożej Łaski Pełnej, wyrzeźbiona w drewnie lipowym ok. 1500, (w stylu szkoły W. Stwosza), która stanowiła część tryptyku ołtarza. W 2003 cały obiekt wraz z Haczowem i drewnianymi kościołami Małopolski został zapisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Zaktualizowałem sobie Firefoxa na Linuxie, więc możliwe, że wcześniej to było, tylko mi się nie wyświetlało, ale może wywołałem wilka z lasu, bo mam takie coś:
 7. 1 punkt
  Konika sobie możesz zwalić. Nie masz pojęcia o pozycjonowaniu. Reprezentujesz efekt Dunninga-Krugera i pociskasz ludziom ciemnotę z internetowych poradników sprzed 10 - 15 lat. Obecne algorytmy Google'a opierają się na AI, co oznacza ni mniej - ni więcej, że nawet Google do końca nie wie, jak one działają. A tego forum nie opłaca się pozycjonować, bo koszty się nie zwrócą. Zobacz sobie, jaki jest ruch u "wiodącej konkurencji" i przestań udawać, że ktokolwiek poza botami i starymi schizofrenikami udziela się jeszcze na takich forach. Pozdrawiam.
 8. 1 punkt
  Jakaś sałatka z makaronem, oliwkami, pomidorami i czymś tam jeszcze. Ufam jednak że nie jest to mój ostatni posiłek. Jak zamilknę, to będzie znaczyło że moja ufność była przesadzona.
 9. 1 punkt
  Przeglądam sobie forumka. Nie jest to jakaś praca, taka odskocznia raczej.
 10. 1 punkt
  Nie lubię kropli żołądkowych. Odpadam z gry. Poza tym za cienki jestem w protokole. Co do alkoholu, to cienki aż taki nie byłem, ale ostatnio nie ma kiedy, jak-zatem pewnie też ścieniałem. Ale mogę zostać królem.
 11. 1 punkt
  Mysle, ze ten rodzaj uzdrawiania biologicznego bedzie budzil w ludziach kontrowersje, bo jest precyzyjnie zwiazany z ingerencja/ poprzez picie wywaru narkotycznego/ w dzialanie ludzkiego mozgu. Teoretycznie, Ci ktorzy decyduja sie na wypicie tego wywaru powinni wiedziec , iz wywar ten powoduje ,ze osoba jest rzucana w wiele wymiarow , widzi rozne istoty, sa tez wizje piekla , ognia i paralizujacego strachu. Jednym slowem moga byc nawet objawy delirium. Taka osoba czuje sie ponoc gorzej anizeli po klasycznej narkotycznej jezdzie. Wszystko zalezy od kondycji psychicznej osoby ktora decyduje sie na takie uzdrawianie wywarem. Ale ludzie ktorzy sa wrecz w amoku tzw uzdrowienia nie patrza realistycznie na zagrozenia ktore Ayahuaski niesie ze soba. Wolno im , bo to w koncu ich wybor , przekonanie i decyzja. Z pewnoscia ja bym nie dala rady przezyc tej Ceremonii . Obejrzalam filmik z takim hepi podejsciem , ktory jak dla mnie nie oddaje ,,prawdy,, o Ayahuaski.
 12. 1 punkt
  byłem zanim poznałem tę grę. Ale w sumie dla takiej odmiany razem z wnuczką czasami coś szukamy 🙂
 13. 1 punkt
  Binarowa – wieś w Polsce położona na pogórzu Ciężkowickim, w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, w gminie Biecz. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa krośnieńskiego. Sołectwo Binarowa jest największe obszarowo na terenie gminy Biecz i liczy 1525 ha. Teren jest górzysty, sołectwo podzielone jest na przysiółki, które graniczą z Bieczem, ze Święcanami, z Szerzynami, Racławicami. Miejscowość znajduje się na małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej.
 14. 1 punkt
  Są ludzie, którzy to polecają O ile nie mam nic do ludzi, którzy stosują to, próbując się wyleczyć z jakichś chorób psychicznych, o tyle jestem na nie do narkotyków jako takich. Ja nie zdecydowałbym się na spróbowanie ayahuaski, nawet gdyby mnie ktoś przekonywał, że to zdrowe i bezpieczne.
 15. 1 punkt
  Patrzcie i podziwiajcie... KOT W BUTACH
 16. 1 punkt
  Glowy ptaki dumnie do gory zdzieraja, Osadzone na dlugiej szyi - pelnej gracji. I tyle wdzieku w ruchach swoich maja I piekna - w niezwyklej czerni karnacji.
 17. 1 punkt
  Pijam tylko niepopularna kawke zbozowa .
×

Powiadomienie o plikach cookie

Zrób konto jeszcze dziś!