Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 21.08.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  MF olałeś forum , zostawiłeś Tidusa z tym wszystkim samego a teraz chcesz żeby ta resztka która jeszcze tu jest poszła na inne forum bo Ty widzisz tam potencjał? haha.
 2. 1 punkt
  Ja od jakiegoś czasu jestem na forum Ruty. Momentami jest nudnawo, ale ogólnie wszyscy trzymają poziom. Tu hula wiatr. Taka prawda. Przez to "pozycjonowanie", o którym kiedyś była mowa, Scypion chyba dostał filtr w Google, więc nawet domena nie jest zbyt wiele warta. Jeśli MF zrobi przekierowanie na nową domenę w zły sposób, nowe forum też dostanie filtr na dzień dobry i nie będzie się wyświetlać w wynikach wyszukiwania. Bartek, masz dobre chęci, ale nie jesteś realistą. Hogan ma rację w wielu rzeczach, stara się Wam pomóc, nakierować, a Wy tylko "śmieszne filmiki, śmieszne filmiki"... Jak tu komuś pomóc, skoro on i tak wie lepiej?
 3. 1 punkt
  Może to ci sami? Trzeba wnikliwe śledztwo przeprowadzić i jeśli są winni to...............
 4. 1 punkt
  Na prawdę musicie scypiona zamykac? Nie lepiej oddać je komuś żeby je prowadził dalej ??
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Masz dowód że jest ich sporo nie ma nawet tam spamerów, forum będzie praktycznie wielotematyczne.
 7. 1 punkt
  wiadome ze was do niczego nie zmusimy ale tez bez was nic nie zrobimy 😞
 8. 1 punkt
  na betonie, kwiaty nie rosną twarde bruki nie pachną wiosną na kamieniu nic się nie rodzi lecz na rodzinie podobno nie szkodzi na betonie nie kwitną róże a jabłonie na szorstkim murze
 9. 1 punkt
  Jestem tylko tu i u siebie a mnie można znaleźć przez fejsa, wystarczy wpisać hogan Lakota Sioux 🙂 A Wy Adminowie, wpierw zróbcie te zmiany, czyli zmieńcie tamto forum w wielotematyk a potem łączcie i proponujcie nowa rejestracje , to tylko propozycja, bo dopóki będzie, to co jest, to ja odpadam. Jestem już za stara i nie bawi mnie latanina z jednego forum na drugie, tym bardziej jeśli nie wiem na co się piszę. Po prostu, nie kupuje kota w worku, biorąc pod uwagę, ze tu tez dużo obiecywaliście i nic nie zrobiliście, zwłaszcza jeśli chodzi o wygląd forum z perspektywy usera. Tak jakbyście kompletnie userow olewali, tłumacząc się brakiem czasu a ja nadal uważam, ze to tylko wymówka, bo raczej nikt nie cierpi na nadmiar czasu a i tak userzy pojawiają się tu częściej niż Wy. Weźcie sobie na barki moją krytykę, to wyjdzie Wam na dobre, bo ja naprawdę nie życzę zle. I jeszcze odnośnie tamtego forum. Obserwuje je i nie widzę aby tam pisało więcej userow, no chyba ze liczycie posty spamerow z linkami... I do diaska! Poprawcie pisownie bo niekiedy mam problem z odczytaniem postów i pewnie nie tylko ja. W moim przypadku także przepraszam ale obecnie używam klawiatury ekranowej a na niej nie ma polskich znaków, jednakże zawsze staram się niektóre znaki zmienić kopiując po jednej literce gdzieś z neta, tak aby wkleić w odpowiednim wyrazie. Żmudna pisownia ale to nazywa się poświęcenie i szacunek do innych Osob tu zaglądających. Nie wszystkie jednak błędy wyłapuję i za to przepraszam, jeśli ktoś ma kłopot z odczytaniem moich postów.
 10. 1 punkt
  pata taj, pojedziemy w piękny kraj !
 11. 1 punkt
  smaczne musi być !!
 12. 0 punktów
  widze ze to nie ma sensu szkoda nie bedziemy was zmuszac
 13. 0 punktów
  Próbowałem jako sam rozkręcić forum jakoś każdy chciał mi pomogac A co przyszło do czego odwróciłi się! Skoro nie wierzysz to zapraszam do rejestracji. Sie przekonasz sama. Proszę mnie przesłuchać 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...