Skocz do zawartości
Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors.

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 31.08.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 3 punkty
  Ja tak z innej beczki. Warto by się zastanowić nad zmianą struktury forum (działy) - zwrócić uwagę jakie działy są raczej zbędne. Nie ukrywam, że mnie obecna rozpiska trochę męczyła. Niemniej, jeśli chcemy ściągnąć do siebie ludzi musimy postawić na prostotę. Teraz ludzie chcą mieć coś na już. Bez szukania. Bo jak muszą szukać, to prędzej stąd pójdą. Taka jest smutna prawda. Nie wiem czy ktoś ma podobne zdanie do mnie. Ale dziś dla wielu ludzi fora zrobiły się zbyt złożone. I im się nie chce poświęcać czasu na ogarnięcie mnogości możliwości. Bo teraz chyba chodzi o ściągnięcie trochę też nowych osób, nie? Nie tylko tych co x lat temu na forach byli. Tym nowym musimy maksymalnie ułatwić poruszanie się (to mamy dzięki nowemu skryptowi) oraz wybór w tym co chcą tutaj robić. Może warto też reklamować się nie tylko jako forum, ale też np. jako społeczność internetowa czy tam społeczność dyskusyjna, społeczność (tu wstawić jakiś główny motyw przewodni forum). Może to by ułatwiło odszukanie nas. Co do stylu... Dla mnie jest ok. Potem popatrzę na inne. Zawsze wolałam jasne. 😉
 2. 2 punkty
  Siema! Co myślicie o czymś takim? Grafika zrobiona przeze mnie dla ukochanej. Sylwetki sprzed 2 lat z prawdziwego zdjęcia wycięte. Grafika pójdzie jako prezent w antyramie na ścianę.
 3. 2 punkty
  [Hidden Content]
 4. 1 punkt
  Szarawary i koszulka na ramiączkach ... I tyle 😉
 5. 1 punkt
  Dzień dobry chciałem wam pokazać wam wspaniałe fotografie. Więcej zdjęć znajdziecie na jej stronie https://www.facebook.com/CholewaDariaART/
 6. 1 punkt
  Dziękuję 🙂 ...i witam🙂
 7. 1 punkt
  Ciekawa ? Ta gra będzie genialna i coś czuje że spokojnie przebije Wieśka... Tyle że z racji że prezentacja jest z wersji alfa to pewnie poczekamy z 2 - 3 lat jeszcze. Tyle mniej więcej czekaliśmy na Wiedźmina 3 po pierwszej prezentacji na E3. Ciekawi mnie tylko czy pojawi się na tyle szybko by wejść na obecną gene PS4/XBO czy będzie trzeba czekać tak długo aż wejdzie na nową genę jak PS5 a jak tak to już się obawiam wymogów dla graczy PC-owych.
 8. 1 punkt
  Dziękujemy za opinię, będziemy się starać rozwijać. No Cóż mnie już nudzi Facebook więc są napenwo inni, więc każdy może tutaj zrobić konto, poznać ludzi ciekawych pisać na kazdy temat dowiadywać się o nowościach z rynku Każdy znajdzie coś dla siebie!
 9. 1 punkt
  Chłopacy niezależnie w jaką stronę pójdziecie podoba mi się wasza wiara i wytrwałość w prowadzeniu forum, ja bym się poddał XX razy, zwyczajnie czasy się zmieniły i ludzie już nie potrzebują for, mają wszystko na FP czy Twitterach lub innych Socjal Mediach. Ale to oczywiście wyłącznie moje zdanie Tak czy inaczej forum, (logo styl czy edytor) prezentują się świetnie. Róbcie co robicie, bo robicie to dobrze. Tylko tak dalej. Serio pisanie sprawia przyjemność i czyżby PHPBB3 wzbogaciło się o AJAX-a. UPDATE: WoW ... schodzę w stopkę i widzę IPB. GRATULACJE. To świetna droga Panowie i Panie.
 10. 1 punkt
  A ja się pochorowałam. Znowu 😒
 11. 1 punkt
  Wkurza mnie aktualnie praca o. O
 12. 1 punkt
  Reklamuje forum gdzie się da 🙂
 13. 1 punkt
  Jeżeli chodzi o sam silnik IPS'a to nie ma w nic trudnego, uwierz mi na słowo, pamiętam swoje początki. Po drugie warto też zaznaczyć, że technologia idzie do przodu, a forum stało na bardzo przestarzałym silniku przema. I oczywiście dochodzi do tego cały system zarządzania stroną, który jest w pełni rozbudowany i stabilny.
 14. 1 punkt
  w sumie też wolał bym ciemny kiedyś scypion.pl był ciemny i miał niebieskie belki. własnie miałem to zaproponować i tak będzie lepiej cóż każdy by u nas znalazł coś dla siebie .
 15. 1 punkt
  witajcie kochani juiz niedługo nasze forum przejdzie diametralne zmiany w koncu stanie sie ono nowoczesne planuje przejscie na nowoczesny skrypt Invision Community [url]https://invisioncommunity.com/[/url] to jedno moje forum każdy możne sobie zobaczyć co oferuje dany skrypt https://tsowicze.pl/index.php?app=rsystem&reff=3 teraz pytanie do was jaki styl byście chcieli aby była na forum dostępne style sa na tej stronie https://invisioncommunity.com/files/category/162-themes/ ja tylko proszę cały team o oczyszczenie forum ze zbędnego spamu
 16. 1 punkt
  [center][size=10][color=red][b]Cześć II tematu ( brak nabijania postów )[/b][/color][/size] [color=skyblue][b]Co cię dziś wkurzyło, ucieszyło? [/b][/color][/center]
×