Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Poratujcie. Szukam oprogramowania chroniącego typowo biurowego na kilka stanowisk. Mamy darmowego antywirusa, ale chcemy zainwestować w profesjonalne oprogramowanie. Moje pytanie czy to dobry pomysł? Mam na oku program https://www.vebo.pl/360-total-security-business-advanced Czy lepsza jednak będzie po prostu płatna wersja antywirusa? Na trzy komputery z opcją wykupu na rok total security wychodzi mi około 240 zł, więc to nie są duże pieniądze. To co mi się podoba, to możliwość trwałego usunięcia poufnych danych. Nie ma jednak w sieci zbyt wielu opinii. Może ktoś z was ma ten program na komputerze i się podzieli odczuciami?
 3. Ostatni tydzień
 4. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  Dzioeńdoberek🐘
 5. u mnie każdy wyjazd na wakacje poprzedza długie wyszukiwania korzystnej oferty lub wspólne ustalanie ze znajomymi gdzie jedziemy i kto czym się zajmuje. Aby każdy miał jakiś obowiązek odnośnie wyjazdu. Nam ostatnio przypadło poszukać ubezpieczenie. Korzystaliśmy z porównywarki kioskpolis.pl. Były korzystne oferty a dodatkowo wpisując kod PLICE dostaliśmy zniżkę. W tym roku planujemy jechać do Chorwacji.
 6. Pyton

  Aranżacja sypialni

  Świetne meble do sypialni i nie tylko znajdziesz w https://www.edinos.pl/kety Duży wybór. Przystępne ceny. Rabaty dla każdego.
 7. szcypiorek

  Aktualnie czytam...

  Idealnie trafiłam zatem, potrzebuję czegoś totlanie na odstresowanie teraz :)
 8. poszept

  Cieszyn

  Parafia pw. Świętej Marii Magdaleny – parafia rzymskokatolicka znajdująca się w Cieszynie. Należy do dekanatu Cieszyn diecezji bielsko-żywieckiej. Jest to najstarsza parafia w Cieszynie, erygowano ją już w XIII wieku. Pierwotny kościół parafialny, drewniany, mieścił się w miejscu dzisiejszego Teatru im. A. Mickiewicza na Placu Teatralnym. W pierwszej połowie XVI wieku cieszyński książę Kazimierz II przebudował go na murowany. W okresie reformacji, w 1545 r. gdy samodzielną władzę obejmował książę Wacław III Adam, miasto miało już przeważający charakter luterański. Po epidemii "morowego powietrza" w mieście założono cmentarz i wybudowano na nim z fundacji Katarzyny Sydonii kościół cmentarny św. Trójcy, początkowo o charakterze drewnianym i ewangelickim. W 1594 r. przebudowany został na murowany w stylu gotyckim. W 1610 roku książę Adam Wacław zmienia wyznanie na katolickie i odbiera ewangelikom kościół parafialny, okresowo zostawiając kościół św. Trójcy. Po pożarze miasta w 1789 r. kościół parafialny na obecnym Placu Teatralnym nie został już odbudowany. W tym samym roku Dominikanie opuścili na zawsze Cieszyn, a klasztorny kościół pw. Najświętszej Maryi Panny został przekazany parafii św. Marii Magdaleny i stał się nowym kościołem parafialnym.
 9. poszept

  woj. świętokrzyskie

  Ciekoty - dworek Żeromskiego Dworek Stefana Żeromskiego - budynek stylizowany na dwór szlachecki z końca XIX wieku. Mieści wystawę stałą, poświęconą życiu i twórczości Stefana Żeromskiego, w ramach której prezentowane są m.in. portrety i zdjęcia pisarza oraz pamiątki po rodzinie, a także dawne meble i sprzęty. Część zbiorów stanowi depozyt Muzeum Narodowego w Kielcach oraz Muzeum Wsi Kieleckiej. Centrum Edukacyjne Szklany Dom - obiekt posiadający pomieszczenia, służące wystawom czasowym oraz działalności kulturalnej oraz oświatowej. Centrum organizuje m.in. zajęcia edukacyjne, związane z osobą Stefana Żeromskiego, imprezy turystyczne (rajdy), zajęcia taneczne oraz teatralne (Teatr Kapitalny). W obiekcie znajdują się również: sala widowiskowa, informacja turystyczna, wypożyczalnia rowerów oraz pokoje gościnne. W sąsiedztwie budynków Centrum znajduje się letni amfiteatr. Centrum jest obiektem całorocznym, czynnym codziennie, za wyjątkiem poniedziałków. Wstęp do Dworku jest płatny. W 2011 roku Centrum otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie "Przyjazna Wieś 2011", organizowanym przez Krajową Sieć Obszarów Wiejskich oraz\ Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w kategorii "najlepszy projekt w zakresie infrastruktury społecznej zrealizowany na obszarach wiejskich przy wsparciu środków unijnych".
 10. Kosciól p.w. P. Jezusa Milosiernego i Sw. Andrzeja Apostola. Zbudowany w stylu neogotyckim w latach 1901-1903 wg projektu inzyniera architekta Jan Sas - Zubrzyckiego. Jest murowany z cegly i kamienia, trzynawowy, bazylikowy z transeptem i zamknietym trójbocznie prezbiterium. Po obydwu stronach prezbiterium znajduja sie zakrystie. Od frontu kwadratowa wieza z przedsionkiem w przyziemiu. Wnetrze nakryte sklepieniami krzyzo­wymi. Arkady miedzynawowe i okna ostrolukowe. Bogaty detal architek­toniczny neogotycki. Dachy siodlowe i pulpitowe, nad nawa wysmukla wiezyczka na sygnaturke. Wieza na­kryta wysokim helmem w ksztalcie iglicy. W glównym oltarzu kosciola w Ciezkowicach znajduje sie otaczany niezwykla czcia wiernych obraz Pana Jezusa Milosiernego zwany obrazem „Ecce Homo".
 11. poszept

  Chroberz

  Pałac został wzniesiony w latach 1857-1860, przebudowany w 1889 r. Zaprojektował go wybitny architekt Henryk Marconi dla margrabiego Aleksandra Wielopolskiego. Pierwotne pałac przeznaczony był na bibliotekę, którą pieczy margrabiego powierzył Konstanty Świdziński. Jednak w późniejszym czasie pałac stał się siedzibą rodu Wielopolskich.
 12. poszept

  takie byle co....

  a może na spacer do ogródka?
 13. Wcześniejsza
 14. hogan

  Przyjaźń wszystko zniesie?

  Moja przyjaźń wszystko zniesie ale nie znam osoby, której mogłabym na 100% zaufać jeśli chodzi o przyjaźń.
 15. Kika666

  Przyjaźń wszystko zniesie?

  A moze to wlasnie ,,dzisiejsze czasy,, nie sa sprzyjajace dla prawdziwej przyjazni? Moze to one wyzwalaja w czlowieku mnostwo negatywnych cech ktore sa przyslowiowymi klodami pod nogami? A moze nasza osobowosc , nasze niestabilne wartosci moralne tez powoduja, ze nie jestesmy w stanie byc prawdziwymi przyjaciolmi? I tak mozna w nieskonczonosc wyszukiwac przyczyn dlaczego tak sie dzieje. Mysle, ze o odpowiedz nie jest latwo.😞
 16. hogan

  Na miły początek dnia

  Bry wieczór 😃
 17. Matka natura cudownie ,,pomalowala,, kwiaty😄 i to niezaleznie od gatunku. Dlatego ja nie wybieram swojego ulubionego koloru , bo kocham wszystkie kolory kwiatow. Piekno barw roznorodnych jakie dostaly w prezencie od natury jest samo w sobie urzekajace i niezwykle.☘️
 18. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  Dzień dobry. Na razie nie wiem, muszę włączyć tv, to się pewnie dowiem.
 19. hogan

  takie byle co....

  Ciekawski 😄
 20. Wieczorkiem obejrzę sobie 'Łowcę obcych' z 2003 roku.
 21. hogan

  Ulubione sosy do pizzy

  Nie jem takich rzeczy ale jak dawno temu jadłam, to pizza musiała być gruba, miękka, rozpływająca się w buzi i tylko z pieczarkami, serem i wtedy polana ketchupem. Nie lubię pizzy cienkiej, kruchej bo smakują jak podeszwa i nie lubię gdy sosem jest smarowane ciasto i z tym sosem zapiekane, fuj... głupia francuska i włoska moda.
 22. Karnisze z kryształowymi kulami na zakończeniach. Wizytówki do mojej firmy. Spodenki i kilka koszulek. Terminal do kart płatniczych. I na kilka rzeczy jeszcze czekam.
 23. hogan

  Herbata

  W nadmiarze wszystko szkodzi.
 24. hogan

  Eurowizja 2019

  A czego jameykanka szuka na Eurowizji? 😂
 25. hogan

  Na miły początek dnia

  Dzień dobry, co tam słychać w wielkim świecie? 😘
 26. Kika666

  Klatwy codzienne

  Trafiles w samo sedno. Szkoda tylko, ze takie postrzeganie ma maly odsetek ludzi.🗺️
 27. Tłumy, ogromne tłumy @hogan. Rzesze ludzi. Mrowie. Mrowisko prawie.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...