Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Aneta98

  Sprzęt od Kernau - piekarnik?

  Rozumiem, ale chodzi mi o coś dobrego, ale coś co nie wykończy mi domowych finansów przed wakacjami.
 3. Wczoraj
 4. Trudno odnieść mi się do firmy którą polecasz, ale ja skorzystałem z porady dietetyka i przeszło 20-kg zrzuciłem. Moje wcześniejsze próby zawsze kończyły się fiaskiem.
 5. Tak na poważnie to doradzam Boscha. Mam kilka sprzętów z Boscha i jestem zadowolony. O marce Kerau nie słyszałem, trudno mi coś napisać o nich.
 6. Te są dobre👍 Albo takie. Ponieważ nie są zbyt drogie, to za zaoszczędzoną kasę można jeszcze super pralkę dokupić. I lodówkę.
 7. Planuje kupić piekarnik do zabudowy, mam bardzo niewielki budżet. Byłam w max electro i widziałam sprzęt od Kernau? Ktoś słyszał o tej marce? Jakieś opinie? Czy już lepiej zakredytować się i brać samsunga czy bosha?
 8. Ostatni tydzień
 9. lukas

  Męski makjiaż

  Jakoś tego nie popieram.
 10. Skorzystam, bo te moje implanty, zwłaszcza garba zwiotczały już.
 11. Wcześniejsza
 12. Lila77

  Dobra firma budowlana

  Jeżeli chodzi o drzwi i okna, polecam wam przede wszystkim firmę https://vitopolska.com/!
 13. Lila77

  Pokój

  Pamiętaj, by także okna wymienić - powiększają pomieszczenie optycznie, wpuszczają więcej światła. ;) Ja polecam ci te od firmy https://vitopolska.com/.
 14. Ja bym się zdecydowała - i jestem w trakcie myślenia o tym, po konsultacji u chrurga plastycznego w https://www.doktora.pl/. Polecam
 15. Spróbuj zrzucić kilka kilo. Jeśli ci się nie uda, idź do dobrego dietetyka, na przykład z centrum medycznego https://www.doktora.pl/
 16. Nic z tego. Nikomu nie powierzę losu mojego komputera, bo tam mam swoich przyjaciół. Zamkniętych.🛒
 17. Cienkibolek

  Problem ze wzwodem

  Skontaktować się z lekarzem.
 18. mam problemy ze wzwodem. Dokładnie to w ogóle go nie ma. Co mogę z tym zrobić?
 19. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  A co to za forum? To nowe koleżanki.
 20. earl

  Na miły początek dnia

  Nie mam kwalifikacji, aż tak się nie znam. Jest tu zresztą chyba admin techniczny. Ciekawa sprawa z tym forum i wątkami pobocznymi. MF chyba ma gdzieś to forum i trzyma je jedynie dlatego, że może. Admin N-M.eu chyba chce ambicjonalnie dorównać forum MF, tak jakby było czemu. Na nowym forum naszej koleżanki są spoko ludzie, ładnie piszący, mądrze i w ogóle, ale dyskusje toczą się tylko wtedy, gdy odzywają się kobiety. A tak to cisza.
 21. Cienkibolek

  Na miły początek dnia

  Wiele ma. Taka sugestia by się rozmnożyć jakoś. Bo pisanie w pustkę jest słabe i mało radochy przynosi.
 22. To jeszcze trzeba by było szukać ogłoszeń, wiele kombinacji. Ale daj kasę, to wydam na co innego. Przecież nie sprawdzisz, bo jak. Albo schowam do skarpety na czarną godzinę.
 23. Ten koło czterech stówek Ale są tańsze, ponad stówkę. Ja wybrałem ten, bo czasem coś wykonam by sobie troszkę dorobić. Czyli przyszłościowo. https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwi7goOPooziAhWWkhgKHdotDh0YABAHGgJsZQ&ohost=www.google.com&cid=CAESEeD2rUOD2rp8htA1MiIrvQcV&sig=AOD64_0WGFbu-OchZSD_138YjxC68J3dlA&q=&ved=2ahUKEwjso_2OooziAhW8isMKHdtxAqIQ0Qx6BAgNEAE&adurl=
 24. Cienkibolek

  A więc witam!

  Aaaaaa no tak🙀
 25. hogan

  A więc witam!

  Nie napisałam po jakim dniu ma być te jutro😋
 26. Oglądam ukradkiem widoki za oknem.
 27. Załatwiłam masę spraw.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...