bolące oczy

Masz problemy ze zdrowiem? A może chcesz komuś doradzić? Jeśli tak, zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
rycho
nowy
nowy

bolące oczy

Post autor: rycho » 26 lis 2017, o 10:02

macie jakieś sposoby na przesuszone oczy? chyba przez ogrzewanie tak mnie bola, po paru godzinach siedzenia w biurze jest masakra, nawet przy zamykaniu pieką

lillou
Użytkownik
Użytkownik

bolące oczy

Post autor: lillou » 29 lis 2017, o 12:51

odkąd wyrobiłam sobie nawyk zakraplania oczu to nie mam problemu z wysuszeniem, dorbe sa krople hialeye free, szybko działają i jak zakroplę rano to do wieczora jest spoko :) i te kropleki też można wykorzytąć do konca, bo jest na to aż pół roku po otwarciu

Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

bolące oczy

Post autor: milenka88 » 29 sty 2018, o 10:09

Również polecam regularnie zakraplać sobie krople do oczu. Sama mam problem z wysuszeniem, który jest powodowany dwoma czynnikami"
noszeniem codziennie soczewek kontaktowych
pracą przed komputerem

Niestety ale te dwa czynniki nie są zbyt dobre dla oczu ;) Pomagają krople ze świetlikiem. https://www.aptekaotc.pl/do-oczu.html

Awatar użytkownika
MrMarcelina
nowy
nowy

bolące oczy

Post autor: MrMarcelina » 12 lut 2018, o 09:55

Kropelki do oczu chyba jedynie tu pomogą. No ale radziłabym pójść do okulisty i sprawdzić czy czasem nic się nie dzieje z oczami.

Awatar użytkownika
Kseron
nowy
nowy

bolące oczy

Post autor: Kseron » 15 lut 2018, o 15:45

Polecam różne ziołowe środki, niż faszerować siebie chemią, lekami, szkoda zdrówka

Awatar użytkownika
cofi
nowy
nowy

bolące oczy

Post autor: cofi » 22 lut 2018, o 14:12

Problemem pewnie też jest siedzenie w biurze przed komputerem. Ja zakraplam sobie oczy i biorę też suplement z luteiną (jest tego dużo, ale ja akurat dostałam w aptece humavit "na oczy" z borówką, luteiną i beta-karotenem, czyli wit. A). Jeszcze myślę nad okularami ze specjalnymi szkłami do komputera. Ale nie są to tanie szkła, dlatego jeszcze zwlekam i wspomagam się suplementem i kroplami. Ale myślę, że jak trochę odłożę pieniędzy to i na okulary się zdecyduję, bo jednak szkoda oczu.

Awatar użytkownika
robson12
Użytkownik
Użytkownik

bolące oczy

Post autor: robson12 » 7 mar 2018, o 19:56

Kropelki są fajne, można tez masować powieki. Jeżeli chodzi o luteinę, to dieta lub np. lutezan. Warto zwłaszcza zimą różnie się wspomagać, bo wrogiem jest nie tylko ekran i mrok zimy, ale suche powietrze w pomieszczeniach.

Awatar użytkownika
MrMarcelina
nowy
nowy

bolące oczy

Post autor: MrMarcelina » 29 mar 2018, o 21:50

Jeśli pracujesz przy komputerze to najlepszym wyjściem będą krople do oczu, poza tym pomyślałabym o okularach. Jednak praca przy komputerze męczy oczy a takie okulary chronią przed nadmiernym przemęczeniem.

ODPOWIEDZ