Karmienie pirsią a brak pokarmu

Jak trudno być kobietą, tego nie zrozumie żaden Facet. Zapraszamy więc kobiety (-:
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 22 lis 2017, o 11:57

Mam nadzieje że są tu jakieś mamusię karmiące :) Czy miałyście może problem z małą ilością pokarmu w piersiach co robiłyście aby to zmienić aby pojawiło się więcej? Synek ma 2 miesiące ale ostatnio co raz to bardziej głodny jest a pokarmu coraz mniej nie wiem czemu ;/

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 26 lis 2017, o 11:09

Wypij piwo... Pokarm cię zaleje. Jak moja córka się urodziła moja żona nie miała pokarmu. Stara położna kazała mi przynieść piwo. Pokarmu było aż za dużo. Stara babcina metoda
Sowy nie są tym czym się wydają.

Awatar użytkownika
margareta
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: margareta » 25 lut 2018, o 19:20

EEEtam, matka karmiąca piwa pić nie powinna i tyle, druga sprawa, że po jednym piwie nawet gdyby miało coś pomóc to nie sądzę żeby już się laktacja rozhuśtała. Ja osobiście jestem na nie, jak się chce kupić jakiś środek na laktację to się idzie do apteki. Ja sama kupowałam prolaktan i na szczęście bardzo pomagał bo nie inaczej byłoby ciężko.

Awatar użytkownika
katarynka
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: katarynka » 26 lut 2018, o 20:04

No z tym piwem bym była ostrożna, przynajmniej na początku, kiedy karmi się dziecko często, bo nawet bezalkoholowe jakąś tam zawartość alkoholu ma, a to do mleka przenika. A działało to pewnie dlatego, że piwo zawiera słód zbożowy (jęczmienny, pszeniczny itp), a to właśnie to działa "mlekopędnie". W aptece można kupić bezpieczne środki, które go zawierają.

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Post autor: Hadassa » 7 mar 2018, o 21:39

Wędrowniczka i jak sytuacja ??
Z tym piwem to niestety pic na wodę, choc niektóre dziewczyny w to wierzą... Niby słód powoduje większą produkcję... No i są piwa 0% więc można spokojnie pryz kp ;)
A najlepszym sposobem na rozkręcenie laktacji jest jak najczęstsze przystawianie...
...bo w oczach tkwi siła duszy...

Awatar użytkownika
margareta
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: margareta » 16 kwie 2018, o 19:34

Też prawda, dziewczyny czasami liczą na cud, że to się samo zrobi, a niestety nie ma tak wesoło. Duża ilość płynów i częste przystawianie musi być w pakiecie nawet jeśli się wspomagamy środkami na laktację.

ODPOWIEDZ