Konkurs - Mazda Design 2017

Na Scypion.pl też można coś wygrać. Oto dział z konkursami.
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 3 lip 2017, o 20:14

Kolejny ciekawy konkursu od Mazda Design. Zapowiada się interesująco a co lepsze aż 10.000 do zgarnięcia. Zadaniem uczestników będzie stworzenie oryginalnej, nowatorskiej pracy w jednej z trzech kategorii: Człowiek, Przestrzeń oraz Znak. Projekty muszą spełniać wysokie wymagania estetyczne, przełamywać obecne konwencje i być spójne z fliozofią projektowania Mazdy – KODO: Dusza Ruchu. Ale to nie wszystko – poza dobrym designem, oczekują także spojrzenia w przyszłość – i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Czasu jest nie dużo bo do września ale za takie nagrody warto się postarać:)
Awatar użytkownika
Coolka
Administrator
Administrator

Post autor: Coolka » 16 sie 2017, o 19:59

Na ich stronie jest podane, że wygrana to 10 tysięcy i dodatkowe 5 tysięcy dla najleopszego :) Całkiem sporo, ale chyba najfajniejsze jest to, że to pobudza wyobraźnie. Przyszłość może sporo ciekawyk rzeczy przynieść.
Idealnie nieidealna
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 7 wrz 2017, o 20:54

no no przyszłość w naszych rękach....ja już jestem na końcówce i jutro powinnam zgłosić swoją pracę i tak dziwie się że udało mi się wyrobić w czasie bo pamiętajcie że to tylko do niedzieli można wysyłać. Ostatnie dni zostały, mam nadzieje że chociaż coś uda mi się zgarnąć:)
ODPOWIEDZ