Jak szybko schudnąć?

Masz problemy ze zdrowiem? A może chcesz komuś doradzić? Jeśli tak, zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
kasiabanska80
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: kasiabanska80 » 19 gru 2016, o 14:04

Witam, mam 170 cm wzrostu i 68 kg wagi, poszukuje jakiś sprawdzonych sposobów jak szybko schudnąć? Ktoś ma jakieś sprawdzone pomysły? Próbowałam kilku rzeczy ale nic z tego nie wyszło ;(

Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Jak szybko schudnąć?

Post autor: Fajtula » 19 gru 2016, o 16:16

Odstaw dotychczasowy tryb zycia. Zminimalizuj cukier, jadaj zdrowiej i mniej, a częściej. Ostatni posiłek spożywaj przed 18. A na dokładkę kilka razy w tygodniu idź się przebiec. Brzmi banalnie i takie też jest. Stracisz te kilka kilogramów w mgnieniu oka, może być tylko trochę gorzej jak po diecie wrócisz do pierwotnych nawyków. Wtedy nawet cudotwórca nie pomoże.

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Jak szybko schudnąć?

Post autor: Hadassa » 19 gru 2016, o 20:50

W sumie to nie tak tragicznie.. ale warto postawic na zdrowe jedzenie. 5 mniejszych posilkow dziennie. Wiecej warzyw i owocoe.. odstawic slodkie i tluste... duzo wody..
No i ruch ruch i jeszcze raz ruch
...bo w oczach tkwi siła duszy...

Awatar użytkownika
vernalisadonis
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: vernalisadonis » 28 gru 2016, o 01:10

Ja mam za to inny problem. Jak przytyć chociaż trochę 183cm i 63kg. ;(

Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Jak szybko schudnąć?

Post autor: Fajtula » 12 sty 2017, o 00:01

Najszybciej porządnie zachorować. Apetytu brak przez kilka dni, jedzie się o samej wodzie, to i z wagi schodzi. Efekty uboczne? Ogólne przemęczenie, bóle mięśni, niedowład w kończynach, ale kto by się przejmował. :P

ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Jak szybko schudnąć?

Post autor: ezzz » 16 sty 2017, o 07:09

Nie warto jest odchudzać się szybko na siłę. Trzeba robić to z głową. Odchudzanie się jest to kompleksowy proces. I powinno zawierać odpowiednią dietę, ćwiczenia. Poza tym jeśli chodzi o suplementy to polecam błonnik. Nie wierzcie w żadne cud tabletki poniewaz jedynie prawdziwy błonnik może mieć dobre działanie.

lillou
Użytkownik
Użytkownik

Jak szybko schudnąć?

Post autor: lillou » 11 gru 2017, o 11:08

Szybko sie nie da, można albo zdrowo albo szybko, trzeba się więcej ruszać, pomyśleć o zmianie nawyków żywieniowych, jak ktoś ma problem z podjadaniem fajne efekty daje colon slim, połowa moich koleżanek się z nim odchudza na sylwestra i widzę że skończyła się kawusia i ciastka, jest tylko kawusia :)

Awatar użytkownika
jarkis
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: jarkis » 19 gru 2017, o 18:23

Nie da się szybko schudnąć, bo i tycie trochę trwało :) Ale polecam najpierw wybrać się na basen. Ja zaczynałem z aqua fitness: https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/aqua-fitness. Dzięki temu rozruszałem ciało, przyzwyczaiłem je do wysiłku fizycznego i świetnie się bawiłem. Później łatwiej było mi wejść na siłownię, bo nie miałem takich zakwasów. A jak chcesz schudnąć, to po prostu nastaw się na ciężką pracę, rób to sumiennie i zobaczysz efekty :)

Awatar użytkownika
oslo
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: oslo » 18 sty 2018, o 16:57

Moim zdaniem nie ma jednego, szybkiego sposobu na pozbycie się zbędnych kilogramów.Można oczywiście wybrać się do dietetyka,uprawiać sport,ale warto to wszystko rozpoczynać małymi krokami.Na początek można wprowadzić do swojego jadłospisu soki owocowo-warzywne.Jest to mały krok a jakże wiele może zmienić dla naszego organizmu.Warto zaopatrzyć się w soki dobrej jakości,takie bez cukru,konserwantów i sztucznych barwników.Takie soki znajdziemy na https://www.sadywincenta.pl/
Oferują soki najwyższej jakości,smaczne, zdrowe i pełne witamin,a do tego mogą być przechowywane poza lodówką nawet do 14 dni.

Awatar użytkownika
MrMarcelina
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: MrMarcelina » 26 sty 2018, o 10:55

Tutaj zbyt dużo się nie wymyśli. Ćwiczenia i dieta to podstawa! Tylko trzeba to robić z głową, działanie na na własną rękę jest trochę ryzykowne. Ciężko jest otrzymywać efekty gdy robimy coś nieprawidłowo a to najczęstszy grzeszek osób, które zaczynają przygodę z siłownią czy dietą. Moim zdaniem warto też spróbować suplementacji. Ja stosowałam Berrator i pomógł mi zrobić krok milowy w moim odchudzaniu:) Ja go kupowałam tutaj: http://allegro.pl/berrator-ekstremalny- ... 11896.html stacjonarnie nawet nie próbowałam go kupować. Polecam go sprawdzić bo jest bezpieczny dla zdrowia i przede wszystkim działa.

Awatar użytkownika
daremna
nowy
nowy

Jak szybko schudnąć?

Post autor: daremna » 24 kwie 2018, o 00:34

Nie wiem.. jakos do mnie te wszystkie tabletki glosna krzycza nie. Widzialam co sie dzialo z moja kuzynka jak je potem odstawila - w dwa miesiace przytyla dwa razy tyle co stracila. Ja postanowilam odzywiac sie zdrowo, jesc regularne posilki i cwiczyc, zeby doprowadzic moj organizm do porzadku :) Wymienilam tez sporo produktow w lodowce i postawilam na te bardziej "fit" jak np http://kremowe.hochland.pl/ - bardzo zadowolona jestem z efektow calej tej przemiany, bo o wiele lepiej sie czuje, mam wiecej energii i nie jestem wiecznie tak ospala jak bylam.

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Jak szybko schudnąć?

Post autor: redorange666 » 5 maja 2018, o 09:34

Jeszcze pół roku temu ważyłem 98kg. Zrezygnowałem ze wszystkich słodyczy i zmniejszyłem ilość jedzenia. Uzyskałem ujemny bilans energetyczny i na dzień dzisiejszy ważę 79kg. Bez katowania, siłowni, biegania etc. Dużo warzyw i owoców, 10000 kroków dziennie i tyle.
Sowy nie są tym czym się wydają.

ODPOWIEDZ