aliexpress

Piszta co chceta (-:
Awatar użytkownika
sharon
V.I.P
V.I.P

aliexpress

Post autor: sharon » 30 gru 2015, o 15:20

nie wiem czy odpowiedni dział wybrałam, ale niech będzie :mrgreen:

chciałabym się spytać, czy ktoś z Was scypionki zamawiał może ze strony www.aliexpress.com? polski "odpowiednik", ale mogę się mylić to chyba www.allinside.pl
już kiedyś odkryłam tę stronkę i chciałam sobie zamówić kilka rzeczy, ale jakoś się bałam i w sumie do tej pory mam jakieś obawy :mrgreen:
może ktoś z Was, albo ze znajomych zamawiał z tej stronki?
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Awatar użytkownika
summerrum
Użytkownik
Użytkownik

Re: aliexpress

Post autor: summerrum » 15 sty 2016, o 13:24

Mój znajomy coś na pewno zamawiał i strasznie narzekał na dostawę, chyba dopiero po miesiącu mu paczka doszła.
Awatar użytkownika
sharon
V.I.P
V.I.P

Post autor: sharon » 18 sty 2016, o 10:23

summerrum pisze:Mój znajomy coś na pewno zamawiał i strasznie narzekał na dostawę, chyba dopiero po miesiącu mu paczka doszła.
paczka na pewno będzie z miesiąc trwać, bo to zamówienia chyba idą z drugiego kontynentu jeśli się nie mylę :mrgreen:
jednak dla mnie czas przesyłki nie liczy się, może śmiało iść i nawet dwa miesiące tylko chciałabym wiedzieć, że wszystko jest bezpieczne, aby nie dać się oszukać no i przede wszystkim aby nie płacić nagle jakichś wysokich kosztów przez moje niedopatrzenie. tego niestety obawiam się najbardziej.

a nie wiesz co zamawiał i jak to wszystko wyglądało? :mrgreen:
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Awatar użytkownika
PapieroweLove
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: PapieroweLove » 21 lut 2016, o 11:20

Zwracaj uwagę ile ktoś miał już zamówień i jaką ma ocenę. Tam wszystko jest przejrzyste, a z tego co wiem to aliexpress jest już w polskiej wersji :) Fakt, na przesyłkę czekaliśmy 3 tygodnie, ale wszystko doszło, zero ściemy :) Zamawialiśmy za nieco ponad 15 dolarów.
Darie789
Użytkownik
Użytkownik

aliexpress

Post autor: Darie789 » 22 gru 2017, o 12:57

Ja czekałam na paczkę z alli ponad 2 miesiące.
Awatar użytkownika
cofi
nowy
nowy

aliexpress

Post autor: cofi » 9 sty 2018, o 13:01

Ja ciągle coś z aliexpress zamawiam. Lubię tam kupować, przesyłki owszem, długo idą, ale nie przeszkadza mi to. Ważna dla mnie jest ochrona kupującego - jeżeli sprzedawca wyśle towar niezgodny z opisem, albo zniszczony - dostaje się całościowy lub częściowy zwrot pieniędzy. No i darmowa przesyłka! A wiele rzeczy na allegro jest kupowanych na aliexpress a potem sprzedają to za 2x wyższą cenę i jeszcze doliczają przesyłkę. Na przesyłkach z aliexpress jeszcze się nie zawiodłam a mam ponad 100 zamówień zrealizowanych. Nie kupuję tylko drogich sprzętów elektronicznych i nie kupowałam jeszcze nic powyżej 30 dolarów.
ODPOWIEDZ