Jaki sport uprawiacie?

Nie tylko dla sportowców. Lubisz sport? Pisz śmiało!
Awatar użytkownika
kitka
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: kitka » 22 lip 2016, o 23:00

Pytanie jak w temacie :) czy robicie to regularnie, czy daje Wam to frajdę? sama jeżdżę na rowerze i gram w koszykówkę. Do tego chodzę na siłownię, popijam napoje z witaminami więc jakoś wyrabiam. A jak u Was?
Awatar użytkownika
ciri
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: ciri » 1 sie 2016, o 11:19

Staram się regularnie ćwiczyć. Planuję także zakup uchwytów do pompek http://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet- ... -1053.html , by móc bardziej profesjonalnie zacząć ćwiczyć. A szkoda mi tracić kasę na siłownię
Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Mandy_126 » 12 sie 2016, o 18:10

Spanie :lol:
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)

Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...
Awatar użytkownika
redorange666
V.I.P
V.I.P

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: redorange666 » 14 sie 2016, o 12:06

Jestem pilotem w rajdach. Czasami startuje w wyścigach górskich ale to już góra raz w roku.
Sowy nie są tym czym się wydają.
Awatar użytkownika
jak_wiatr
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: jak_wiatr » 27 sie 2016, o 12:42

Czasem chodzę na basen albo na rolki
Awatar użytkownika
Laura90
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Laura90 » 28 paź 2016, o 11:06

Ja jeżdżę na rowerze "normalnym" lub stacjonarnym ćwiczę także na stepper abnehmen, lubię jeszcze długie spacery.
Awatar użytkownika
Targan
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Targan » 28 lut 2017, o 11:32

Ja na przykład regularnie jeżdżę na torach gokartowych. Według mnie świetna zabawa i też przecież sport. Jednak zostanie zawodowcem wcale nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Jeżdżę w Warszawie na torze A1Karting przy ul. Jagiellońskiej. Uważam, że to naprawdę świetne miejsce na to, aby stawiać np. pierwsze kroki. Do dyspozycji jest instruktor, który pokaże wszystko co i jak. Później można zacząć na przykład jeździć wyczynowo i to właśnie w tym lubię najbardziej :) Jeżeli chodzi o sam tor to jest rewelacyjny. Nie ma nierówności więc można jeździć naprawdę szybko i bezpiecznie. Różne gokarty do wyboru, w b. dobrym stanie. Aż mam ochotę, żeby wybrać się na tor :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Fajtula » 11 mar 2017, o 10:59

Ponad inne dyscypliny kocham kolarstwo, bieganie, koszykówkę i ćwiczenia wzmacniające. Uprawiam zdecydowanie amatorsko.
Awatar użytkownika
Karolo
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Karolo » 9 maja 2017, o 14:16

Rolki są super, ja najczęściej jednak rower i basen
Awatar użytkownika
jarkis
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: jarkis » 26 cze 2017, o 14:01

Śmiejcie się lub nie, ale ja lubię najbardziej sporty wodne. Głównie dlatego, że w wodzie nie odczuwam bólu kręgosłupa. Spróbowałem ostatnio również aqua fitnessu - interesujące zajęcia: https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/aqua-fitness. Szczególnie dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z ruchem. Ciało będzie w stanie łatwiej przyswoić się z wysiłkiem :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Hadassa » 29 cze 2017, o 22:12

Aktualnie bieganie za synem :lol:
...bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: myszuk » 13 paź 2017, o 16:25

Ja osobiście uwielbiam biegać, jednak żeby znaleźć porządną odzież termo to naprawdę wyczyn
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Mocedo » 17 paź 2017, o 13:16

myszuk pisze: Ja osobiście uwielbiam biegać, jednak żeby znaleźć porządną odzież termo to naprawdę wyczyn
Czy ja wiem czy taki wyczyn..wystarczy poszukać po jakiś porządnych firmach i bez problemu się coś na bank znajdzie . ja też uwielbiam biegać, ale zimą bardzo mnie temperatury zniechęcały. Ale odkąd brat polecił mi Fjord Nansena i termo od nich żadne pogody mi nie straszne bo biega się super a nic nie marznie :D

A tak apropo uprawianych sportów to ostatnio złapałam mega zajawkę na paintaballa :D powoli zaczynam gromadzić swój własny sprzęt ^^
Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Gulacz » 17 paź 2017, o 16:00

Ja lubię biegać, ale przede wszystkim spędzam pare godzin w tygodniu na siłowni i basenie. Oczywiście wedle dyspozycji czasowych. Latem lubię rower, asg, paintball.
Mocedo pisze:
[...] ja też uwielbiam biegać, ale zimą bardzo mnie temperatury zniechęcały. Ale odkąd [...]
Jak biegasz zimą to szacun za chęci, ale od zwykłej odzieży na zimę lepiej uzbroić się w odzież wykonaną z merino wool. Wtedy może biegać w samej bluzce a będzie ci gorąco
Mocedo pisze:
A tak apropo uprawianych sportów to ostatnio złapałam mega zajawkę na paintaballa :D powoli zaczynam gromadzić swój własny sprzęt ^^
Zacznij od maski, a potem sukcesywnie marker, ubranie, rekawiczki itd ;) maska to podstawa bo zapewnia higienę
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: myszuk » 20 paź 2017, o 17:38

Gulacz pisze: Ja lubię biegać, ale przede wszystkim spędzam pare godzin w tygodniu na siłowni i basenie. Oczywiście wedle dyspozycji czasowych. Latem lubię rower, asg, paintball.
masz swój marek i czym strzelasz w asg ?

Gulacz pisze:Jak biegasz zimą to szacun za chęci, ale od zwykłej odzieży na zimę lepiej uzbroić się w odzież wykonaną z merino wool. Wtedy może biegać w samej bluzce a będzie ci gorąco
gdzie można dostać taką odzież ?
Gulacz pisze:Zacznij od maski, a potem sukcesywnie marker, ubranie, rekawiczki itd ;) maska to podstawa bo zapewnia higienę
to prawda ale czy możesz polecić jakąś maskę na początek który nie kosztuje fortuny :( ?
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Hadassa » 26 paź 2017, o 15:03

W sumie to tylko ćwiczę na orbitreku i rano ćwiczenia na kręgosłup
...bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Mocedo » 28 paź 2017, o 21:07

myszuk pisze:
Gulacz pisze: Ja lubię biegać, ale przede wszystkim spędzam pare godzin w tygodniu na siłowni i basenie. Oczywiście wedle dyspozycji czasowych. Latem lubię rower, asg, paintball.
masz swój marek i czym strzelasz w asg ?

Są w ogóle jakies zasady co do posiadanego sprzętu w asg? są jakieś ograniczenia?
Gulacz pisze:Jak biegasz zimą to szacun za chęci, ale od zwykłej odzieży na zimę lepiej uzbroić się w odzież wykonaną z merino wool. Wtedy może biegać w samej bluzce a będzie ci gorąco
gdzie można dostać taką odzież ?

podpinam się pod pytanie, jestem strasznie ciekawa jak to działa, człowiek się w tym nie poci ?
Gulacz pisze:Zacznij od maski, a potem sukcesywnie marker, ubranie, rekawiczki itd ;) maska to podstawa bo zapewnia higienę
to prawda ale czy możesz polecić jakąś maskę na początek który nie kosztuje fortuny :( ?
na militariapl można znależć fajne :D polecam :D
Awatar użytkownika
grzesio
Użytkownik
Użytkownik

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: grzesio » 24 sty 2018, o 09:03

Chodzę na siłownię
staram się również biegać chociaż jeśli chodzi o bieganie to preferuję w cieplejszych miesiaćach. Czyli od wiosny do jesieni. Jesli chodzi o zimę to nie odpowiada mi to.

Polecam spróbować również skoku ze spadochronem. Ma to już za sobą i planuje w tym roku jeszcze wybrać się na kurs spadochroniarski. Wrażenia niesamowite. Stres jest jedynie na początku ale jak już skoczycie to napawacie się cały czas świetnymi widokami.
http://www.jarocinska.pl/artykuly/skok- ... ,80741.htm
Ostatnio zmieniony 19 lut 2018, o 14:13 przez grzesio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bajtelek
nowy
nowy

Jaki sport uprawiacie?

Post autor: Bajtelek » 2 lut 2018, o 09:34

Na chwile obecna jedyny sport z jakim mam stycznosc to ten z pakietu upc https://www.upc.pl/lp/tenis-premium/ tj tenis. Jestem po kontuzji i grac nie moge wiec chociaz napawam oczy tenisem w telewizji
ODPOWIEDZ