Niespodzianki,,,prezenciki

Jak trudno być kobietą, tego nie zrozumie żaden Facet. Zapraszamy więc kobiety (-:
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 3 gru 2017, o 12:15

Gulacz pisze:
16 lis 2017, o 20:12
Przewiewne? Po co? Są mniej "pancerne" od środka, ale również dają radę. Zaliczyłem w nich kilka razy glebe i dloni nie pozdzierałem wiec jest ok :D
wow nie wiedziałam ze jednostka specjalna też takie ma
Gulacz pisze:
Victorinox ma dożywotnią gwarancję dla przykładu :P Ja mam toola leathermana i jest super, zależy też co checsz o nich wiedzie?
masz taki standardowy model czy jakiś rozbudowany ?
Gulacz pisze:
Spoko są, takie typowo damskie :P Czy warte, każde mechanixy sa warte swojej ceny :P poza tym mozesz ich uzywac do wielu czynnosci od asg po rower
zgadzam się w 100 % warto kupić, chyba że chcesz poczekać na wyprzedaż bo pewnie nieługo coś już się zacznie
Gulacz pisze:
Są takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=etui+multitool jak ktos chce miec ładnie schowanego to mozna kupic od razu przy zakupie toola
tak przeglądałam linka i patrzę ale dziwny tool
militaria.pl/true_utility/multitool_true_utility_fixr_tu200b_p49871.xml :lol:

Tags:
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 10 gru 2017, o 19:45

myszuk pisze:
3 gru 2017, o 12:15
zgadzam się w 100 % warto kupić, chyba że chcesz poczekać na wyprzedaż bo pewnie nieługo coś już się zacznie
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane ;/ Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
myszuk pisze:
tak przeglądałam linka i patrzę ale dziwny tool
[...]
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka --> militaria. pl/crkt/multitool_crkt_get-a-way_driver_torx_cr9095_c_p72581.xml
Gulacz pisze:
Victorinox ma dożywotnią gwarancję dla przykładu :P Ja mam toola leathermana i jest super, zależy też co checsz o nich wiedzie?
A zdradzisz jaki dokładnie model masZ? A chcę wiedzieć jak jest z płynnością otwierania narzędzi w lethermanie, i jak ewentualnie ostrzyć ostrza ?
Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: milenka88 » 15 gru 2017, o 08:08

Uwielbiam takie drobne niespodzianki prezenciki. I nie tylko dostawać ale również i dawać. Widzieć radość na twarzy obdarowywanej osoby - bezcenne ;)
Jak nie mam pomysłu na prezent to daję coś słodkiego. Nie znam osoby, która nie lubiłaby czekolady i jestem zdania,że takie prezenty są świetne. Sama rownież lubię je dostwac. A w sieci można zxamowić naprawdę swietne czekoladki .W kształcie róznych figurek i takie tam.
Awatar użytkownika
forbidden
nowy
nowy

Post autor: forbidden » 18 gru 2017, o 09:15

Mocedo pisze:
10 gru 2017, o 19:45
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
Mimo, że merino to najcieplejsza wełna to ja bym brała mechanixy. Od lat ich używam i są super
Mocedo pisze:
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka --> militaria. pl/crkt/multitool_crkt_get-a-way_driver_torx_cr9095_c_p72581.xml
i co przydaje się?
Mocedo pisze:
A zdradzisz jaki dokładnie model masZ? A chcę wiedzieć jak jest z płynnością otwierania narzędzi w lethermanie, i jak ewentualnie ostrzyć ostrza ?
ja mam wingmana i powiem tak - chodzi to wszystko płynnie ale wiadomo z lekkim oporem aby się same nie składały i nie rozkładały narzędzia
Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 21 gru 2017, o 16:47

myszuk pisze:
masz taki standardowy model czy jakiś rozbudowany ?
Ja mam takiego militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_surge_new_830165_p3192.xml więc chyba model bardziej rozbudowany
Mocedo pisze:
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka
A masz takiego? Bo ja nie widzę w nim większego sensu. Poza tym zaufanie mam tylko do tradycyjnych leathermanów bo wiem ze to jest coś sprawdzonego co działa. Teraz na święta ojcu zamówiłem też toola w militariach i mysle ze bedzie bardzo zadowolony
Mocedo pisze:
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
No to zależy od Twojego budżetu co wolisz, bo merino zazwyczaj są droższą opcją. Jakie konkretnie masz na myśli?
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli
ODPOWIEDZ