Niespodzianki,,,prezenciki

Jak trudno być kobietą, tego nie zrozumie żaden Facet. Zapraszamy więc kobiety (-:
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 3 gru 2017, o 12:15

Gulacz pisze:
16 lis 2017, o 20:12
Przewiewne? Po co? Są mniej "pancerne" od środka, ale również dają radę. Zaliczyłem w nich kilka razy glebe i dloni nie pozdzierałem wiec jest ok :D
wow nie wiedziałam ze jednostka specjalna też takie ma
Gulacz pisze:
Victorinox ma dożywotnią gwarancję dla przykładu :P Ja mam toola leathermana i jest super, zależy też co checsz o nich wiedzie?
masz taki standardowy model czy jakiś rozbudowany ?
Gulacz pisze:
Spoko są, takie typowo damskie :P Czy warte, każde mechanixy sa warte swojej ceny :P poza tym mozesz ich uzywac do wielu czynnosci od asg po rower
zgadzam się w 100 % warto kupić, chyba że chcesz poczekać na wyprzedaż bo pewnie nieługo coś już się zacznie
Gulacz pisze:
Są takie militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=etui+multitool jak ktos chce miec ładnie schowanego to mozna kupic od razu przy zakupie toola
tak przeglądałam linka i patrzę ale dziwny tool
militaria.pl/true_utility/multitool_true_utility_fixr_tu200b_p49871.xml :lol:

Tags:

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 10 gru 2017, o 19:45

myszuk pisze:
3 gru 2017, o 12:15
zgadzam się w 100 % warto kupić, chyba że chcesz poczekać na wyprzedaż bo pewnie nieługo coś już się zacznie
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane ;/ Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
myszuk pisze:
tak przeglądałam linka i patrzę ale dziwny tool
[...]
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka --> militaria. pl/crkt/multitool_crkt_get-a-way_driver_torx_cr9095_c_p72581.xml
Gulacz pisze:
Victorinox ma dożywotnią gwarancję dla przykładu :P Ja mam toola leathermana i jest super, zależy też co checsz o nich wiedzie?
A zdradzisz jaki dokładnie model masZ? A chcę wiedzieć jak jest z płynnością otwierania narzędzi w lethermanie, i jak ewentualnie ostrzyć ostrza ?

Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: milenka88 » 15 gru 2017, o 08:08

Uwielbiam takie drobne niespodzianki prezenciki. I nie tylko dostawać ale również i dawać. Widzieć radość na twarzy obdarowywanej osoby - bezcenne ;)
Jak nie mam pomysłu na prezent to daję coś słodkiego. Nie znam osoby, która nie lubiłaby czekolady i jestem zdania,że takie prezenty są świetne. Sama rownież lubię je dostwac. A w sieci można zxamowić naprawdę swietne czekoladki .W kształcie róznych figurek i takie tam. http://boze-narodzenie.biz/144-polecane ... olaja.html
Ostatnio zmieniony 2 lut 2018, o 13:34 przez milenka88, łącznie zmieniany 1 raz.

forbidden
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: forbidden » 18 gru 2017, o 09:15

Mocedo pisze:
10 gru 2017, o 19:45
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
Mimo, że merino to najcieplejsza wełna to ja bym brała mechanixy. Od lat ich używam i są super
Mocedo pisze:
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka --> militaria. pl/crkt/multitool_crkt_get-a-way_driver_torx_cr9095_c_p72581.xml
i co przydaje się?
Mocedo pisze:
A zdradzisz jaki dokładnie model masZ? A chcę wiedzieć jak jest z płynnością otwierania narzędzi w lethermanie, i jak ewentualnie ostrzyć ostrza ?
ja mam wingmana i powiem tak - chodzi to wszystko płynnie ale wiadomo z lekkim oporem aby się same nie składały i nie rozkładały narzędzia

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 21 gru 2017, o 16:47

myszuk pisze:
masz taki standardowy model czy jakiś rozbudowany ?
Ja mam takiego militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_surge_new_830165_p3192.xml więc chyba model bardziej rozbudowany
Mocedo pisze:
Woah, faktycznie dziwny, ale podejrzewam ze mozna go wygodnie zapiąć do kluczy i noic zawsze w kieszeni. Ja z kolei znalazłam takiego potworka
A masz takiego? Bo ja nie widzę w nim większego sensu. Poza tym zaufanie mam tylko do tradycyjnych leathermanów bo wiem ze to jest coś sprawdzonego co działa. Teraz na święta ojcu zamówiłem też toola w militariach i mysle ze bedzie bardzo zadowolony
Mocedo pisze:
W sumie to potrzebuję czegoś na już, i nie będę czekać do wyprzedaży, szczególnie ze wtedy często bywa tak , że wszystko jest juz przebrane Waham się cały czas pomiędzy mechanixami a takimi zwykłymi materiałowymi rękawiczkami z merino..
No to zależy od Twojego budżetu co wolisz, bo merino zazwyczaj są droższą opcją. Jakie konkretnie masz na myśli?
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli

Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: milenka88 » 3 kwie 2018, o 09:54

Najlepsze prezenty to te zaprojektowane samodzielnie. Druga osoba bedzie widziała,że staraliscie się zaprojektować coś od siebie.Coś co będzie się tej osobie podobało. I na pewno doceni to co chcecie podarować :)
https://www.megakoszulki.pl/
Fajną opcją są zabawne koszulki takie jak ta:
Obrazek

Szczególnie,że nie jest to dużym wydatkiem

ODPOWIEDZ