Jak uwodzic doskonale

Cudowne to uczucie jedyne, niezmierzone. Jest w naszych sercach i niech tam pozostanie.
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Jak uwodzic doskonale

Post autor: Kika666 » 3 gru 2012, o 18:55

:) Jak swiat swiatem ,dobre i skuteczne uwodzenie jest wbrew wszystkiemu nie byle jaka sztuka. Nie kazdy to niesty potrafi . Widac ,dosc czesto oplakane tego skutki.
Nawet mowi sie, ze uwodzenie jest jak poszukiwanie zlota. Duzo prawdy jest w tym twierdzeniu.
Co sadzicie o skutecznym uwodzeniu i usidlaniu zarowno kobiet jak i mezczyzn?
Czy sa na to najlepsze i sprawdzone metody?
Jakie macie doswiadczenie w uwodzeniu ?
Ktora z plci mozna szybciej usidlic? :)
Awatar użytkownika
Ari
Użytkownik
Użytkownik

Re: Jak uwodzic doskonale

Post autor: Ari » 3 gru 2012, o 21:12

Uśmiech, pewność siebie, brak zestresowania, spójne wypowiedzi, ciekawe tematy, uśmiech ;P
kobiety najczęściej są bardziej nieśmiałe niż faceci...często odwracają wzrok udając że nic nie widzą jak się na nie patrzy...napewno kobiety mogą szybciej uwodzić używając USS (unikalnych sygnałów seksualnych) typu poprawianie włosów, słodki uśmiech itp. ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 7 gru 2012, o 00:27

:) Mysle, ze kazda plec mozna usidlic jesli poznamy skuteczne i sprawdzone sposoby.
Jest ich z pewnoscisa sporo .
Wszystko zalezy od tzw. rozpoznania terenu i obiektu naszych uwodzen.
Recepty jednej dla wszystkich niestety nie ma. Choc uwodzenie wymaga okreslonych zabiegow to nigdy i tak do konca nie wiadomo jaki bedzie tego efekt.
A tak na marginesie powiem , zeby uwodzic doskonale ,trzeba zaczac od zmiany w sobie , a to nie jest juz latwe.
Skuteczne uwodzenie wymaga zgrabnej finezji w odczytywaniu zachowan plci przeciwnej.
Czyli skuteczna jest dobra strategia , ktora dziala doslownie na kobietki i facetow. :)
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 5 sty 2013, o 15:06

:) Jak myslicie?
Czy bezpardonowe uwodzenie jest lub moze byc, dostatecznie dobra metoda , bez wzgledu na plec?
Oczywiscie pomijam aspekt tzw. chamskiego i grubianskiego podrywu. ;-)
Awatar użytkownika
Ari
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Ari » 5 sty 2013, o 19:11

Teoretycznie może być...ale w praktyce jest to zależne od osoby którą się "podrywa" nie wiadomo jak zareaguje na bezpośrednie uwodzenie druga osoba...
Obrazek
Awatar użytkownika
bielu
były team
były team

Post autor: bielu » 6 sty 2013, o 11:58

a ja twierdzę że do każdej osoby trza znaleźć indywidualny sposób uwodzenia, każda kobieta jest inna, każda daje inne sygnały.
Moją tezę potwierdzą poniższe przykłady:
1) Seksowne podwijanie(zabawa) włosów- u dziewczyn często przykład zainteresowania
Nie do końca prawda, znam kilka dziewczyn, które to robią kiedy się po prostu stresują lub nudzi je rozmowa
2) Słodki uśmiech
Nie musi wcale oznaczać zainteresowani, ani nawet próby uwodzenia;), nie które dziewczyny uśmiechają się gdy np. spędzają czas z osobami z którymi się przyjaźnią( a to że my faceci jesteśmy głupi i zakochujemy się w uśmiechu to inna sprawa)
Takich przykładów można podać wiele, no ale jak wszystkim wiadomo każda kobieta jest inna ale są wzorce na manipulacje itp., ale czy serio warto się zniżać do manipulacji by zdobyć ukochaną?
"Chyba właśnie po tym można poznać naprawdę samotnych ludzi... Zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni. Zawsze można do nich zadzwonić. Zawsze są w domu. Pieprzone zawsze..." S. King
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 6 sty 2013, o 17:07

:) Czasami taka niewinna manipulacja pomaga w uwoodzeniu.
Chodzi o to by nie weszla ona do stalego repertuaru ktory w pewnym momencie moze stac sie wyrafinowanym i nawet ,,swinskim,, sposobem zdobywania i krzywdzenia .
Mysle, ze wszystko zalezy tak naprawde od naszych intencji i zamiarow wobec osoby ktora uwodzimy lub chcemy uwiesc. :)
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 3 lut 2013, o 14:44

:) A to co znowu? Czyzby nowe metody uwodzenia ? :-P
Awatar użytkownika
Fedorowicz
Użytkownik
Użytkownik

Поздравить с днем рождения мужчину в стихах

Post autor: Fedorowicz » 6 lut 2013, o 13:50

Eloisa pisze:Здравствуйте, Меня интересуют - Поздравить с днем рождения в контакте .
Это на самом деле большой путь. С уважением!

Koleżanka proponuje sposób dla pań: " Поздравить с днем рождения мужчину в стихах ". Czyli złożyć mężczyźnie życzenia w dniu urodzin-wierszem. To faktycznie niezły sposób. :)
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 7 lut 2013, o 23:53

:) Kto wie?
Moze to byc calkiem fajna i skuteczna metoda na potencjalne uwodzenie.
Kazdy sposob jest dobry pod warunkiem , ze znajdziemy chetnego ktory zaakceptuje nasze metody uwodzenia.
Zapewniam , ze uwodzenie nie jest latwe choc z pozoru wydaje sie prosciutkie. :)
Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Jak uwodzic doskonale

Post autor: Fajtula » 5 mar 2017, o 01:25

Kika666 pisze: Co sadzicie o skutecznym uwodzeniu i usidlaniu zarowno kobiet jak i mezczyzn?
Mam wrażenie, że kobietom bliższy jest ten temat, może naturalniej im to przychodzi. Okazywanie uczuć przez mężczyzn bywa zabawne, a co dopiero kiedy mówi to dziewczynie, na której mu zależy, a której nie jest pewien. Z młodymi jest to o tyle łatwiejsze, że oni dopiero wkraczają w uczucia "tych" sfer, co przejawia się ich większą naiwnością i przyjmowaniem byle komplementu za rodzaj szczególnej sympatii. Czasami bycie młodym nie wyznacza to, ile ma się lat. Równie dobrze można być osobą w średnim wieku, a nie ukształtowaną w "tych" sferach.
Najłatwiejsze to na pewno komplementy i widoczne zainteresowanie, ale znowu nie okazywanie nadgorliwości i przesady. Jak drugiej osobie też zależy na naszym towarzystwie to połyka haczyk. Po czym to widać? Po oczach, w kontakcie z atrakcyjną kobietą mężczyznom śmieją się oczy. ;)
Awatar użytkownika
Fedorowicz
Użytkownik
Użytkownik

Jak uwodzic doskonale

Post autor: Fedorowicz » 5 mar 2017, o 08:01

Kika666 pisze:
Źródłowy post cytatu :) Jak swiat swiatem ,dobre i skuteczne uwodzenie jest wbrew wszystkiemu nie byle jaka sztuka. Nie kazdy to niesty potrafi . Widac ,dosc czesto oplakane tego skutki.
Nawet mowi sie, ze uwodzenie jest jak poszukiwanie zlota. Duzo prawdy jest w tym twierdzeniu.
Co sadzicie o skutecznym uwodzeniu i usidlaniu zarowno kobiet jak i mezczyzn?
Jakie macie doswiadczenie w uwodzeniu ?
Ktora z plci mozna szybciej usidlic? :)

Uwodzenie to nieuczciwa manipulacja ludźmi wyłącznie w celu osiągnięcia własnych, egoistycznych korzyści. To inaczej:
Czarowanie, kuszenie, mamienie, nęcenie, przywabianie, bajerowanie, bałamucenie, blagowanie, blefowanie, bujanie, kantowanie, kłamanie, kołowanie, konfabulowanie, łganie, łudzenie, nabieranie, naciąganie, odrwiwanie, ogłupianie, okpiwanie, oszałamianie, oszkapianie, oszukiwanie, picowanie, rolowanie, szachrowanie, ściemnianie, świrowanie, tumanienie, urzekanie, zwodzenie, podryw.

Pomysł, że uwodzenie jest dobre, wynika z ogólnej medialnej tendencji nadawania negatywnym zjawiskom nowych nazw, które ukrywają ich złe znaczenie. W ten sposób w umysłach młodych zaciera się różnicę pomiędzy dobrem a złem."Dobre uwodzenie" po prostu nie istnieje (dla kogo dobre?). To oksymoron jak: gorący lód, żywy trup, sucha woda, ciepłe lody, zimne ognie.Obecnie w mowie potocznej przyjęło się, że makabryczny film w którym krew leje się strumieniami, a trup ściele się gęsto określany jest jako "diabelnie dobry". :)
ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Jak uwodzic doskonale

Post autor: ezzz » 10 lis 2017, o 08:14

Panowie a jakie macie zdanie o feromonach? Działają czy nie? Pytam się poniewaz widziałem w sklepach zapachy feromonowe i zastanawiam się czy sobie nie kupic. Jasne,że mam świadomość, że same feromony nie zadziałają jednak jakby chociaż trochę poprawiły mnie w oczach drugiej osoby to będzie fajnie.
Awatar użytkownika
grzesio
Użytkownik
Użytkownik

Jak uwodzic doskonale

Post autor: grzesio » 10 lis 2017, o 12:32

Możesz spróbować ale pod jednym warunkiem. Że będą to prawdziwe feromony, które zawierają w sobie związki naśladujące ludzkie ( a takie swoje kosztują) A nie jakieś g... zamawiane z allegro, które działania nie będzie miało praktycznie żadnego. Polecałbym na początek love desire, jeśli nie lubisz takich zapachowych to możesz sobie kupić pheromone essence.
ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Jak uwodzic doskonale

Post autor: ezzz » 13 lis 2017, o 09:01

Ale love desire w niebieskiej czy w czarnej butelce? Bo o ile niebieską jeszcze mogłbym sobie kupić to nie wiem czy będzie mnie stać na ten zapach w czarnej butelce. Tani nie jest ;/ No i jak długo się trzyma?
Awatar użytkownika
grzesio
Użytkownik
Użytkownik

Jak uwodzic doskonale

Post autor: grzesio » 14 lis 2017, o 14:25

Niebieske są ok, ciemne to już wyższa półka. Ogólnie oba zapachy są warte uwagi ale decyzja należy do Ciebie. Sam wole czarne i używam ich na co dzień jako normalnego zapachu. Jak akurat mam ochotę na coś innego to oprócz innego zapachu używam dodatkowo pheromone essence. Początkowo myślałem,ze to wszystko ściema jednak potem szczególnie w robocie laski zaczęły o wiele milej mnie traktować, niektoóre zwracały uwagę na zapach ( oczywiscie się nie przyznałem,ze to feromony). Można kombinować i używać kilku zapachów na raz.
ODPOWIEDZ