kino

Opisy, recenzje, ciekawostki ze świata filmów i seriali.
Awatar użytkownika
Patrizie
były team
były team

Re: kino

Post autor: Patrizie » 25 gru 2011, o 00:45

MagikLBN pisze:Co do maratonow :)
Bylem na jednym ( Patrizie pamietasz? ) i to w Halloween :) Tyle ze z 3 filmow jeden widzialem a drugi był nudny tak wiec tylko jeden z nich byl ok :)
Fajna sprawa...ale trzeba odpowiednio dobrac sobie osoby zeby nie bylo "chodz juz idziemy, spac mi sie chce" bo to moze zepsuc caly efekt.
Pewnie, że pamiętam... W tym roku też miałam iść, ale jednak dałam sobie spokój bo dupne filmy były.
Powiedz mi... Ja wtedy usypiałam na tym maratonie? Bo nie pamiętam xD hahah

Jeśli chodzi o kino, to lubię :) Dla mnie cały charakter nadaje szeleszczący popcorn. Zresztą niektóre sceny z filmów, ale nawet i całe filmy lepiej wyglądają w kinie niż np. na komputerze.
Piszę poprawnie po polsku!
Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
MagikLBN
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: MagikLBN » 25 gru 2011, o 00:57

Patrizie pisze:
MagikLBN pisze:Co do maratonow :)
Bylem na jednym ( Patrizie pamietasz? ) i to w Halloween :) Tyle ze z 3 filmow jeden widzialem a drugi był nudny tak wiec tylko jeden z nich byl ok :)
Fajna sprawa...ale trzeba odpowiednio dobrac sobie osoby zeby nie bylo "chodz juz idziemy, spac mi sie chce" bo to moze zepsuc caly efekt.
Pewnie, że pamiętam... W tym roku też miałam iść, ale jednak dałam sobie spokój bo dupne filmy były.
Powiedz mi... Ja wtedy usypiałam na tym maratonie? Bo nie pamiętam xD hahah

Jeśli chodzi o kino, to lubię :) Dla mnie cały charakter nadaje szeleszczący popcorn. Zresztą niektóre sceny z filmów, ale nawet i całe filmy lepiej wyglądają w kinie niż np. na komputerze.
Tak usypialas :) Mlody zreszta tez ale to inna bajka :)

Mnie nie kreci szeleszczący popcorn i mlaskajacy ludzie :/
Fat faktem ze np. Avatar jest filmem ktory zajebiscie wyglada na duzym ekranie i przy tego rodzaju naglosnieniu. Ale tak czy siak zacisze domowe jest lepsze :)
Jak potrzebuje do WC to SPACJA <klik> i ide nie tracac niczego :)

Awatar użytkownika
Patrizie
były team
były team

Post autor: Patrizie » 25 gru 2011, o 01:01

Ale jak idziesz do WC to <spacja> wszystko psuje... I klimat też... A w kinie to jakoś tak inaczej jest :) W domu filmy też lubię oglądać, ale czasami fajnie jest się wyrwać z chałupy i skoczyć na jakiś seans do kina ;)
Piszę poprawnie po polsku!
Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P
Obrazek

Awatar użytkownika
MagikLBN
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: MagikLBN » 25 gru 2011, o 01:05

Ehh...z babą nie wygrasz :D To tyle z mojej strony w tym temacie :)

Awatar użytkownika
Ketlon
nowy
nowy

Post autor: Ketlon » 31 gru 2014, o 12:44

A słyszeliście może o filmie "Polskie G.wno"? :P
Tytuł mnie zaintrygował, trafiłem przypadkiem i sprawdziłem obsadę. Gra Tam Tymański - w ogóle widziałem, że coraz częściej jest w tv, ale w filmie? Może być nieźle :P
"i nie wiem czy nie byłoby dobrze zamknąć się
w szafie i wyobrażać sobie że jest się zamkniętym w raju
że jest się szczęśliwszym od śliwek i że ma się wszechświat
w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami"

J. Podsiadło

Awatar użytkownika
cooleris
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: cooleris » 4 sty 2015, o 22:08

Tymańskiego znam jako muzyka raczej. Skoro już mowa o tym filmie, to macza w nim palce Smarzowski. Koleś teraz kręci też Wołyń. To może być bardzo ciekawy film. Ma facet niezły rozjazd.

Poza powyższym ja czekam na staaar warrrrs. Nareszcie epizod VII!!

Awatar użytkownika
szcypiorek
Użytkownik
Użytkownik

kino

Post autor: szcypiorek » 2 lut 2015, o 12:13

cooleris pisze:Tymańskiego znam jako muzyka raczej. Skoro już mowa o tym filmie, to macza w nim palce Smarzowski. Koleś teraz kręci też Wołyń. To może być bardzo ciekawy film. Ma facet niezły rozjazd.

Poza powyższym ja czekam na staaar warrrrs. Nareszcie epizod VII!!
No a mnie star warrsy przestały bawić, chociaż jako dziecko uwielbiałam.
Jak Sarzowski maczał palce i się tego nie wstydzi to zaczyna być obiecująco. Weszłam na ich fb właśnie i... :banan: Nie wiem co o tym myśleć, ale podoba mi się ten poziom cynizmu wobec rzeczywistości :-P

Awatar użytkownika
takata
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: takata » 2 lut 2015, o 13:10

Ciekawie, tytuł mnie złapał i obejrzałam zwiastun. Co jak co ale temat polskiego showbiznesu na satyrę się nadaje idealnie bo na nic innego. Może być nieźle. Smarzowskie raczej z komediami mi się nie kojarzył ale czarny humor filmu na pewno na tym zyska. Cooleris - co do filmu o Wołyniu obawiam się, że ciężko będzie to obiektywnie pokazać.
Let it be!

Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

kino

Post autor: marchewkowepole » 6 lut 2015, o 15:55

wczoraj miałam okazje zobaczyć film Tymanskiego na pokazie przedpremierowym i musze przyznać, że chłopaki jadą po bandzie:) film jest rewelacyjny, uśmiech nie schodzi z gęby przez cały seans a jednocześnie wychodzimy z kina z jakąś smutna refleksja na temat tego, że świat szołbiznesu jest naprawde żałosny. Oczywiście jest też mnóstwo smaczków, ale nie bedę zdradzać jakich. Warto zobaczyć.
Z zagranicznych premier szykuje się jeszcze na "dziką droge" z Reese Witherspoon, uwielbiam tego rodzaju kino, więc koniecznie się przejdę, ale to może jakoś już po wypłacie ;)

Awatar użytkownika
Ketlon
nowy
nowy

kino

Post autor: Ketlon » 9 lut 2015, o 13:34

W weekend widziałem Turyste i film Tymańskiego. Co do pierwszego filmu to faktycznie sielankowa wyprawa zamieniła się w piekło, które trzyma w napięciu do samego końca. Swietna rola Kongsli i Kuhnke naprawdę ukłon w ich strone. Co do drugiego filmu powiem krótko, dostałem do czego chciałem. Szczere, prawdziwe sprawozdanie z tego co się dzieje za kulisami show biznesu...

J. Podsiadło

Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

kino

Post autor: marchewkowepole » 9 lut 2015, o 15:09

Ketlon pisze:W weekend widziałem Turyste i film Tymańskiego. Co do pierwszego filmu to faktycznie sielankowa wyprawa zamieniła się w piekło, które trzyma w napięciu do samego końca. Swietna rola Kongsli i Kuhnke naprawdę ukłon w ich strone. Co do drugiego filmu powiem krótko, dostałem do czego chciałem. Szczere, prawdziwe sprawozdanie z tego co się dzieje za kulisami show biznesu...
"turysta" też mnie kusi, ech tyle filmów czeka w kolejce...
a jeszcze w odniesieniu do "polskiego gowna" to jakos tak mi ciagle chodzi ten film po glowie...

Awatar użytkownika
Ketlon
nowy
nowy

kino

Post autor: Ketlon » 10 lut 2015, o 15:29

Ketlon pisze:W weekend widziałem Turyste i film Tymańskiego. Co do pierwszego filmu to faktycznie sielankowa wyprawa zamieniła się w piekło, które trzyma w napięciu do samego końca. Swietna rola Kongsli i Kuhnke naprawdę ukłon w ich strone. Co do drugiego filmu powiem krótko, dostałem do czego chciałem. Szczere, prawdziwe sprawozdanie z tego co się dzieje za kulisami show biznesu...
Turystę szczerze polecam, a co do polskiego g...to był w planach wcześniej ale niestety siła wyższa uniemożliwiła mi pójcie na premierę;/ w tym tygodniu się wybiorę na pewno!

J. Podsiadło

Kala3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Kala3 » 13 lut 2015, o 16:59

Ketlon i co byłeś, jak wrażenia, są jakieś teksty na miarę kultowych? Podrzuć coś bo ja dopiero się wybieram po weekendzie.

Awatar użytkownika
Ketlon
nowy
nowy

kino

Post autor: Ketlon » 19 lut 2015, o 12:37

Kala3 byłem, teksów jest mnóstwo, aż ciężko je wszystkie zapamiętać ;) Mi się film bardzo podobał, Tymański z reżyserem zadbał o każdy szczegół, począwszy od obsady po ścieżkę dialogowa. Rola Peszka i Dziędziela powala ;) Panowie czym starsi, tym lepsi!

J. Podsiadło

Awatar użytkownika
anesiak
Użytkownik
Użytkownik

kino

Post autor: anesiak » 23 lut 2015, o 12:52

Ketlon pisze:Kala3 byłem, teksów jest mnóstwo, aż ciężko je wszystkie zapamiętać ;) Mi się film bardzo podobał, Tymański z reżyserem zadbał o każdy szczegół, począwszy od obsady po ścieżkę dialogowa. Rola Peszka i Dziędziela powala ;) Panowie czym starsi, tym lepsi!
byłam i potwierdzam - ścieżka dialgowa miażdzy :D najbardziej podobała mi się piosenka Dziedziela i "największe skurwy**o dziejowe" w wykonaniu Tymanskiego. mam nadzieję, że niedługo będzie gdzieś ścieżka dźwiekowa z filmu razem z propozycjami do "Kitu dekady" :D

Awatar użytkownika
Róża
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Róża » 19 kwie 2015, o 11:40

ja ostatnio natrafiłam na zwiastun takiego oto filmu https://www.youtube.com/watch?v=TY-u5P9pRwA
poszlibyście - bo mi się tam nawet podoba i jakieś wariactwo należy się od czasu do czasu

Awatar użytkownika
cooleris
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: cooleris » 2 sie 2015, o 19:09

W ogóle nie słyszałem o tym filmie, którego trailer wrzuciłaś z yt. W piątek oglądałem w tv na jedynce powstanie warszawskie. Wrażenie takie samo jaki miałem w kinie. Zgniata. Szkoda że tak dużo oryginalnych ujęć zgniło w archiwach w PRL. Teraz bym obejrzał jakiś dobry wojenny film w kinie.

Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: marchewkowepole » 3 sie 2015, o 10:01

cooleris pisze:W ogóle nie słyszałem o tym filmie, którego trailer wrzuciłaś z yt. W piątek oglądałem w tv na jedynce powstanie warszawskie. Wrażenie takie samo jaki miałem w kinie. Zgniata. Szkoda że tak dużo oryginalnych ujęć zgniło w archiwach w PRL. Teraz bym obejrzał jakiś dobry wojenny film w kinie.
Mnie zawsze w okolicach takich rocznic nachodzi na oglądanie podobnych filmów... ja własnie w kinie wcześniej nie miałam okazji a szkoda, bo to zupełnie inny odbiór. Teraz to chyba sezon trochę ogórkowy, nic ciekawego nie grają, raczej coś jesienią dopiero. Z wojennych to "Helikopter w ogniu" mi sie podobał, a kiedyś myślałam, że nie lubie takich filmów:)

Awatar użytkownika
Francel
Użytkownik
Użytkownik

kino

Post autor: Francel » 27 sie 2015, o 11:57

Z wojennych będzie teraz polska "Karbala" - o bitwie, którą później skutecznie przez lata ukrywano, tzn. udział polskich wojsk w tej bitwie. :)

Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: marchewkowepole » 7 wrz 2015, o 14:09

A no widzisz, to nie wiedziałam nawet, ze to juz :) czytałam ze powstaje, nawet zdjęcia z planu gdzieś widziałam, ale jakoś mi umknęło, ze premiera lada chwila. Z ciekawości zobaczę :) w ogóle sporo się teraz nowych filmów szykuje, jak to na jesień, ja jeszcze ten Everest bym zobaczyła.

ODPOWIEDZ