Ostatnio obejrzany film

Opisy, recenzje, ciekawostki ze świata filmów i seriali.
Awatar użytkownika
szcypiorek
Użytkownik
Użytkownik

Ostatnio obejrzany film

Post autor: szcypiorek » 13 paź 2016, o 13:24

Kala3 pisze: Z poważniejszych tematów, to byłam wczoraj na filmie "Wołyń" Wojtka Smarzowskiego. I tak jak po zwiastunie się spodziewałam, to bardzo dobre, mocne kino. Świetnie , sprawnie ale i z wyczuciem (jak dla takiego trudnego tematu) bardzo dobrym zrobione. Nie pozostawia obojętnym. Jeszcze dziś go przezywam.
Oj tak! Zastanawiałam się czy iść do kina, bo Dom zły był dla mnie przezyciem niemal traumatycznym, ale nie mogłam czekać... Czytałam trochę o rzezi wołyńskiej i mam wrażenie, ze Smarzol zachwał umiar, wręcz powściągliwość w ukzywaniu tej brutlaności. Piękna oprawa muzyczna, która oddaje emocje bohaterów - głównie Zosi, bo to ona nas proowadzi przez film, to jej historia, ucieczka. Z nią wierzysz, że jak dojdzie do celu, to już wszytko będize dobrze, a tu... zonk znów ucieczka... Nie spojleruje , polecam!
Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

Ostatnio obejrzany film

Post autor: marchewkowepole » 13 paź 2016, o 13:55

Zgadzam się z powyższym jeśli chodzi o Wołyń... Szłam jak na pewniaka, bo jak dotąd Smarzowski mnie nie zawiódł, tym razem było tam samo. I wydawało mi się, że dobrze zniosłam ten film (potem gdzieś jeszcze poszliśmy, jakoś emocje się chwilowo rozmyły), ale w nocy nie mogłam spać, obrazy do mnie wracały bez przerwy, do rej pory gdzieś mi ten film siedzi w głowie. Naprawdę bardzo dawno nic tak mną nie wstrząsnęło... Ten film po prostu trzeba zobaczyć.
Podobno Ostatnia rodzina też jest niezła, ale jeszcze nie widziałam...
Awatar użytkownika
Cncll
Użytkownik
Użytkownik

Ostatnio obejrzany film

Post autor: Cncll » 23 paź 2016, o 11:03

Na wstępie pragnę wspomnieć, że czuję się zaszczycona, że mój temat nadal żyje po 7 latach i nazbierał ponad 600 postów :mrgreen: Fame.

Obejrzałam wczoraj Człowiek-scyzoryk (Swiss Army Man) i szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia jak mam go skomentować :mrgreen: Reżyser zdecydowanie ma coś z głową, albo przedawkował kiepski towar...
Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to. :woot:
Awatar użytkownika
Coolka
Administrator
Administrator

Ostatnio obejrzany film

Post autor: Coolka » 25 paź 2016, o 16:27

Oglądalam Maximum Ride i calkiem niezly ;)

Obrazek
Idealnie nieidealna
Awatar użytkownika
Bartek
Administrator
Administrator

Ostatnio obejrzany film

Post autor: Bartek » 11 gru 2016, o 10:10

Ostatnio obejrzałem Underworld: Wojny krwi takie se poprzednie części byłe lepsze.
Awatar użytkownika
yodek
były team
były team

Ostatnio obejrzany film

Post autor: yodek » 12 gru 2016, o 17:47

"Why do you have to be like others?" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )
Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655 !
Awatar użytkownika
robson12
Użytkownik
Użytkownik

Ostatnio obejrzany film

Post autor: robson12 » 13 gru 2016, o 10:05

Równie ciekawa jest druga część Futureworld z 1976 roku. Ciekawe, czy w serialu bazującym na Westworld kiedyś pojawią się nawiązania fabularne do dwójki.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Ostatnio obejrzany film

Post autor: Hadassa » 13 gru 2016, o 19:43

Nawet nie pamiętam co ostatnio oglądałam... najczęściej są to jakieś seriale na szybko... ;)
...bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
basia70
nowy
nowy

Ostatnio obejrzany film

Post autor: basia70 » 27 cze 2017, o 17:24

Obcy przymierze jest spoko
ODPOWIEDZ