Najlepsze zabawki

Temat mówi sam za siebie :P
Awatar użytkownika
StaryAnona123
nowy
nowy

Najlepsze zabawki

Post autor: StaryAnona123 » 6 kwie 2017, o 22:09

Fajnie krzyczy na haczyk na hlepku.

Pozdrawiam pawełku fajne fake screeny w emailach wysyłasz XD
Awatar użytkownika
Lewiksa
nowy
nowy

Najlepsze zabawki

Post autor: Lewiksa » 7 kwie 2017, o 13:03

Dla synka od mojego brata najlepszą zabawką jest samolot bojowy. Taki z przyciskiem - wciskasz i rodzi się wizja zagłady i pogromu. Szczególnie kiedy puszczają polityków w wiadomościach.
ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Najlepsze zabawki

Post autor: ezzz » 13 lis 2017, o 08:58

Wypróbowaliśmy tego sporo bo ogolnie lubimy testować nowości i co nam się podobalo:

wibrator
kóleczko wibrujące które nakłada się na penisa ( podniecające)
sex elixir - hiszpańska mucha, nie sadziłem,ze to może działąć ale żona po tym środku jest niesmaowicie podniecona i dawno jej już nie widziałęm tak chętnej na seks
oraz oczywiście jakaś fajna bielizna ;)
Awatar użytkownika
magdam
nowy
nowy

Najlepsze zabawki

Post autor: magdam » 13 lis 2017, o 13:51

A polecisz jeszcze jakieś dobre żele intymne? Szukamy czegoś co byłoby dobre również do sexu analnego. Bo tradycyjny unimil jednak szybko wysycha.
ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Najlepsze zabawki

Post autor: ezzz » 14 lis 2017, o 10:56

Do anala dobry będzie belover. Z tego co wiem to kupi się go tylko w sieci ale daje o wiele lepszy poślizg i nie powinno jej boleć Unimil w sumie jest ok ale jest to jednak niższa polka niż belover. Jeśli lubicie testować sobie różne żele to polecam wypróbować sobie jeszcze Libi gel. Nie nadaje się do anala ale jest dobry do tradycyjnego sexu ponieaż zwieksza ukrwienie tam na dole i zarówno Ty jak i Twoja partnerka będziecie mieli o wiele wiskze odczucia. Totalny odjazd.
ODPOWIEDZ