Akcja w netto - Graj ze Scottiem

Na Scypion.pl też można coś wygrać. Oto dział z konkursami.
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 27 wrz 2017, o 11:26

Widzieliście już najnowszą akcje w netto https://netto.pl/teraz-w-netto/graj-ze-scottiem/? Zbieracie z waszymi dzieciaczkami? Mój syn ma bzika na tym punkcie :) Ma już uzbierane prawie 40 kart :)
Awatar użytkownika
katarynka
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: katarynka » 28 wrz 2017, o 18:37

Moi też zbierają, w szkole szał i wymiana kart. No a mi się zdarza korzystać z przepisów z albumu ;)
Awatar użytkownika
towarzysz Stalin
V.I.P
V.I.P

Post autor: towarzysz Stalin » 30 wrz 2017, o 14:04

Nie miałem pojęcia o czymś takim, rzadko robię zakupy w Netto. Powiem kuzynce o tej akcji, ona ma dzieciaki w takim wieku, którym się to ewidentnie spodoba.
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 3 paź 2017, o 12:53

No powiedz kuzynce bo może nawet nie wie a karty są fajne przynajmniej dziecko ma czym się zając do tego można w netto do kupic album i tam się zbiera te wszystkie karty razem trzeba mieć ich 108 więc trochę zbierania jest:) Ale fajnie można w niedziele czy w inny dzień jak ma się chwilę wolnego posiedzieć sobie z dzieckiem, pograć i miło spędzić czas.
Awatar użytkownika
robson12
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: robson12 » 5 paź 2017, o 10:09

towarzysz Stalin pisze: Nie miałem pojęcia o czymś takim, rzadko robię zakupy w Netto. Powiem kuzynce o tej akcji, ona ma dzieciaki w takim wieku, którym się to ewidentnie spodoba.
U mnie jest podobnie z dzieciakami siostry. CIekawe są jeszcze wyzwania, bo zachęcają zabawą do robienia rzeczy, przed którymi dzieci często się migają, jak mycie zebów.
Tez możesz brać przy okazji zakupów i potem jej dać.
ODPOWIEDZ