Jak zbanować DDOS ?

Strony Internetowe - gotowe skrypty, problemy, bazy danych, PHP, HTML, CSS i inne.
Awatar użytkownika
whiteOleander
Użytkownik
Użytkownik

Jak zbanować DDOS ?

Post autor: whiteOleander » 7 gru 2011, o 17:07

Witam

Pewnego czasu grałem w jedną grę na priv, ale jakiś no life hacker zaczął atakować serwer DDOS'em i nie da się prawie nic zrobić :/
Za przestanie chce 1600 dolarów co miesiąc .. :/
Próbowali zrobić mu to samo, ale ma jakiś program który zabija te IP ..

Czy ktoś wie jak temu zaradzić ??
Jakieś propozycje ?? Programy ??
.: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.

Awatar użytkownika
Balaganiaz
były team
były team

Re: Jak zbanować DDOS ?

Post autor: Balaganiaz » 8 gru 2011, o 11:25

Wydaje mi się że nawet jak zablokujesz IP, to ta osoba będzie mogła łączyć się przez proxy.
Obrazek
Amor Patriae Nostra Lex.

Awatar użytkownika
yodek
były team
były team

Post autor: yodek » 26 lip 2012, o 13:36

Ustawić na serwerach ograniczenia typu akceptowanie dużo mniejszej ilości pakietów "naraz" od jednego IP. Ograniczyć czas trwania jednej sesji (by ograniczyć SYN-FLOOD).

Póki co więcej nie kojarzę, jak robią te DDOSy - poczytaj sobie na ten temat w necie w jaki sposób działa to DDOSowanie i ustawiaj pewne ograniczenia, nawet jeśli to serwer do gier, można przeciw-działać takim pajacykowym kurwiszczom (mogę się żałożyć, że to lama, która została zbanowana za łamanie regulaminu).

PS. I tak, wiem, że to temat sprzed ponad pół roku.
"Why do you have to be like others?" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )
Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655 !

Awatar użytkownika
gazpar
nowy
nowy

Post autor: gazpar » 23 paź 2012, o 10:21

Na serwerach growych jest to trudne ale się da.

Przede wszystkim zobaczcie skąd lecą floody - jak sądzę głównie z kilku serwerów - wystarczy je na firewallu zablokować - jak to lamer to się podda. Jak fachowiec to już niestety gorsza sprawa.
Od lat współtworzę treści na aptus.pl oraz wspieram rozwój sklepu internetowego AptusShop

ODPOWIEDZ