Samokształcenie ważnym elementem sukcesu

Awatar użytkownika
handlowiec
nowy
nowy

Samokształcenie ważnym elementem sukcesu

Post autor: handlowiec » 12 lis 2012, o 09:55

Zastanawiam się nad otwarciem butiku. Wiem, że na rynku znajduje się bardzo wiele sklepów odzieżowych. Jednak to ma być butik z luksusowymi markami. Toteż chciałbym aby moi pracownicy byli odpowiednio wyszkoleni w każdym szczególe jeśli chodzi o sprzedaż. Niestety nie wiem jak prezentują się od zaplecza szkolenia sprzedażowe które prezentowane i reklamowane są przez różne firmy. Potrzebuję zorganizować szkolenie , które będzie przedstawiać techniki sprzedaży. Sklep ma być prowadzony na bardzo wysokim poziomie i nie interesuje mnie bazarowy charakter sprzedawczyń. Dlatego też potrzebuję dobrego szkolenia dla swoich pracowników. Jeśli znacie jakieś dobre firmy szkoleniowe , które organizują szkolenia w biurach ale także na ciekawych wyjazdach, będę bardzo wdzięczny za informacje. Czekam zatem na odpowiedzi i jestem wdzięczny za każdą.

Awatar użytkownika
Ari
Użytkownik
Użytkownik

Re: Samokształcenie ważnym elementem sukcesu

Post autor: Ari » 12 lis 2012, o 12:20

Hmm...według mnie warto otworzyć coś oryginalnego, czego jeszcze nie ma. Nie opłacalne jest otwieranie butiku z markowymi ciuchami gdzie w tych czasach mało kogo na coś takiego stać, pensje są coraz mniejsze i z kasą krucho...ale to tylko moje zdanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 16 gru 2012, o 18:54

Ari pisze:Hmm...według mnie warto otworzyć coś oryginalnego, czego jeszcze nie ma. Nie opłacalne jest otwieranie butiku z markowymi ciuchami gdzie w tych czasach mało kogo na coś takiego stać, pensje są coraz mniejsze i z kasą krucho...ale to tylko moje zdanie.
:) To wszystko co napisales Ari jest prawda poparta realiami, ktore co by tu nie mowic, nie sprzyjaja handlowaniu.
Czasy sa trudne i dosc ryzykowne , szczegolnie na rynku odziezowym.
Sporo firm ponosi fiasko , mimo ze legitymuja sie spora praktyka , doswiadczeniem i zapotrzebowaniem na takie produkty jak markowe ciuchy.
Mysle, ze nawet profesjonalne szkolenie na nic sie przyda i nie zagwarantuje sukcesu ,gdy nie bedzie chetnych do kupowania.
Trudno jest trafic z doskonalym pomyslem w tzw. rynek.
Ale jesli trafimy z pomyslem , to sami sobie doskonale poradzimy .
Firmy szkoleniowe dobra rzecz , ale nalezy pamietac ze i takze bardzo drenujace kase.
Jest ich naprawde spora ilosc na rynku , wystarczy zajrzec w net. :)

Awatar użytkownika
arabski
nowy
nowy

Post autor: arabski » 30 paź 2014, o 13:39

Czasami warto wepchać się w dobrze zorganizowaną nisze i pokazać że potrafi się wybić przy dużej konkurencji. To nauczy Cię bardzo szybko zarządzania najmniejszym groszem :)

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 2 lis 2014, o 14:36

;-) Masz napewno racje, ale sama sila przebicia sie przez ten gaszcz konkurencyjny jest ogromnym wyzwaniem i niekoniecznie przynosi
zamierzone efekty.
Owszem konsekwencja i swego rodzaju ,,upartosc,, w dazeniu do celu to super cecha, ale bardzo trudno jest to realizowac.
Kopniaki to ponoc najlepsza motywacja , bo to dzieki takim szturchancom od konkurencji potrafimy mimo wszystko poszukiwac nieziemskich sposobow by sie po prostu nie dac stlamsic i wywalic na morde z interesu .
Jesli pojetni z nas uczniowie i oczywiscie nie zrazajacy sie roznymi niepowodzeniami to jest ogromna szansa na to bysmy osiagali super efekty , a wtedy otwarte zostaja przed nami szeroko otwarte drzwi do sukcesu.
A przy odrobinie szczescia mamy to zagwarantowane.
Tak to wlasnie dziala sukces. :)

ODPOWIEDZ