Fotografia ślubna

Nasze i cudze dzieła - grafiki, tapety, fotografie, ciekawe ujęcia, szkice, abstrakcje - wszystko co związane z tytułem działu.
Awatar użytkownika
Coolka
Administrator
Administrator

Fotografia ślubna

Post autor: Coolka » 24 gru 2014, o 11:45

Co myślicie o nowoczesnej fotografii ślubnej? Przeglądałam oferty z Katowić i natknęłam się na kilka fajnych fotorelacji ślubnych. Coraz to nowe rzeczy wprowadza się aby uwiecznić chwilę i coraz to ciekawsze rozwiązania na dobre pamiątki. A co wam podoba się najbardziej?

http://www.fotovideojanusz.pl/Reportaz.html
Idealnie nieidealna
Awatar użytkownika
poszept
V.I.P
V.I.P

Re: Fotografia ślubna

Post autor: poszept » 25 gru 2014, o 14:29

znam to z rodzinnego miasta.
Syn mój z narzeczoną właśnie sa fotografami i każde z nich uczestniczy w ceremonii ślubnej od początku.
Tj od fryzjera, a wcześniej zakupy - czy wspólne czy osobno, zakupy wszelakie az po prawie noc poślubna.

Roboty na kilka dni ale potem jest radocha ze zdjęc - czyli pamiątka.

ZA moich czasów to takich rzeczy się nie robiło, owszem kilka zdjęć z USC , kościoła i ewentualnie przyjęcie poślubne.

Dlatego polecam - bo czas okropnie leci i za parę - naście lat zaglądnąc - aż łza się kręci...
Zdjęcia są mojego autorstwa
nie z internetu.
Awatar użytkownika
Wędrowniczka3
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Wędrowniczka3 » 7 kwie 2015, o 21:48

Aby zdjęcia ślubne wyszły naprawdę niezwylke ważne są dodatki, ja ubóstwiam kwiaty, miałam na swoim ślubie przepiękne kompozycje. Ale w necie znalazłam stronkę butiku florystycznego, który uważam za godny polecenia www.amarantkwiaty.pl. Jeśli chcecie mieć wspaniałe zdjęcia warto pomyśleć o tle.
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 20 kwie 2015, o 21:28

:) Ponoc niezwykle utalentowany fotograf ma zawsze problem z uchwyceniem tego ,,czegos,, co
jest w obrazie ktory ma uwiecznic na fotografii.
Moim zdaniem to nie tylko wazny jest wystroj jako calosci ale rowniez ,,zlapanie ,, atmosfery
i klimatu samej uroczystosci slubnej.
Chocby ta fotografia , ona po prostu oddaje wszystko.Obrazek :)
Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Fotografia ślubna

Post autor: milenka88 » 15 gru 2017, o 08:21

Lubię takie nowoczesne sesje ślubne. Wiele zależy tutja od fotografa ponieważ to fotograf musi zaplanować cała sesję, przygotować ujęcia tak aby to dobrze się prezentowało. Zaproponować młodym pozycje, akcesoria :)

Zanim się zdecydujecie polecam przejrzeć sobie portfolia poszczególnych studiów fotograficznych i zdecydować sie na to studio, którego zdjecia najbardziej Wam sie podobają. Cena nie powinna byc tutaj takim dużym wyznacznikiem bo czasami ktoś zapłaci niewiele i potem narzeka. http://www.lasonfotografia.pl/ - Ci tutaj mają ciekawe pomysły
Awatar użytkownika
grzesio
Użytkownik
Użytkownik

Fotografia ślubna

Post autor: grzesio » 15 lut 2018, o 13:57

Fajne zdjęcia.
Generalnie ofert związanych z fotografią ślubną czy nawet fotografią biznesową jest całkiem dużo. Kryterium wyboru nie powinna być tylko i wyłącznie cena, ale również jakość usługi, kreatywność.
Mi osobiście bardzo podobają się zdjęcia z przygotowań: czyli wizyta u fryzjerki, make-up czy w przypadku pana młodego wiązanie krawata. Czyli coś takiego jak tutaj: http://www.pawelseelieb.pl/fotografia-slubna/
Warto to wszystko wziąć pod uwagę.
ODPOWIEDZ