Babcina ciaza

Plotki, ploteczki, celebryci...
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Babcina ciaza

Post autor: Kika666 » 14 mar 2014, o 17:41

;-) Ostatnio ukazala sie informacja o ciazy
Malgorzaty Kozuchowskiej.
Nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie zaawansowany wiek przyszlej matki.
Kozuchowska ma 43 lata.
Jedni sie smieja , a inni wspolczuja, ze babcia bedzie miec dziecko.
W necie ,kpiny jak zwykle uskutecznia ,,obrotowy,, Kuba Wojewodzki.
Jak myslicie, czy to jest odpowiedni wiek na rodzenie dzieci?
Czy powinno sie temu dziwic? ;-)

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Re: Babcina ciaza

Post autor: Coolka » 15 mar 2014, o 19:46

Dla mnie wiek nie jest żadną barierą do posiadania dziecka. Jeśli jej stan zdrowia na to pozwala i da sobie z tym rade to czemu nie? Martwiłabym się jedynie czy dziecko urodziło by się zdrowe, bo jednak jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia choroby. Poza tym można jedynie gratulować.
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 15 mar 2014, o 20:53

;-) Mysle podobnieja Ty Coolka.
Zawsze najwazniejsze jest dziecko i jego zdrowie.
A wszystko inne jest tylko dodatkiem.
A poniewaz kultura co niektorych osob pozostawia wiele do zyczenia , wiec
nalezy po prostu olac takie bredzenie i szydzanie.
Niestety, my Polacy uwielbiamy robic nawet z ciazy i wieku wielkie pole kpin i
oczywiscie tak ukochanych prymitywnych PLOT.
Chyba kon by sie z tego usmial. ;-)

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 16 mar 2014, o 11:11

43 lata to dość późne macierzyństwo... i jeżeli to pierwsze jej ufo (nie mam pojęcia czy św. pamięci Hanka M zamordowana przez stado kartonów ma jakieś inne potomstwo...) to jest wysokie ryzyko urodzenia downa.
Więc... wg mnie nie powinna w tym wieku myśleć o rozpłodzie a na pewno teraz robić wszystko aby to małe coś było zdrowe. Prenatalka obowiązkowo...
Co do bycia babcią... dzieci bywają okrutne i jak dzieko będzie miało 10 to mamunia 53 a tyle będzie miała niejedna babcia :D
Sowy nie są tym czym się wydają.

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 16 mar 2014, o 12:46

redorange666 pisze:43 lata to dość późne macierzyństwo... i jeżeli to pierwsze jej ufo (nie mam pojęcia czy św. pamięci Hanka M zamordowana przez stado kartonów ma jakieś inne potomstwo...) to jest wysokie ryzyko urodzenia downa.
Więc... wg mnie nie powinna w tym wieku myśleć o rozpłodzie a na pewno teraz robić wszystko aby to małe coś było zdrowe. Prenatalka obowiązkowo...
Co do bycia babcią... dzieci bywają okrutne i jak dzieko będzie miało 10 to mamunia 53 a tyle będzie miała niejedna babcia :D
;-) To niestety jest prawda co piszesz.
Ale mysle, ze pragnienie posiadania dziecka jest na tyle silne , ze przeslania
potencjalne zagrozenia wynikajace wlasnie z faktu tak bardzo dzojrzalego wieku.
Moze jednak Kozuchowska zdaje sobie z tego sprawe i bierze pod
rowage wszelkie ewentualnosci. ;-)

Awatar użytkownika
Anja
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Anja » 16 mar 2014, o 13:16

Ludzie są zawistni i dlatego się śmieją. Śmiać się z ciąży, przyszłą matkę nazywać babcią...bez przesady!!
Pani Kożuchowska mówiła, że długo starała się o dziecko i jest ono wymodlone. Powinniśmy raczej trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie niż wyśmiewać.
Jeśli chodzi o zdrowie dziecka...jasne, że w tym wieku jest większe prawdopodobieństwo urodzenia chorego dziecka, ale to nie reguła. Martwmy się raczej o mamusie które palą i piją w ciąży, i to niezależnie od wieku.

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 16 mar 2014, o 14:16

;-) Wszystko sie zgadza Anja.
Ale ludzie sa tylko ludzmi i najczesciej interesuja ich kto z kim , jak i za ile.
Szkoda tylko , ze tak malo poswiecaja uwagi sobie i swoim bliskim obmawiajac i plotkujac na ich temat.
Taka jest nasza polska rzeczywistosc. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Post autor: Coolka » 17 mar 2014, o 07:58

redorange666 pisze:dzieci bywają okrutne i jak dzieko będzie miało 10 to mamunia 53 a tyle będzie miała niejedna babcia :D
No ok moja mama ma 52 a mój synek już 9, więc sens rozumiem, ale czasami mimo zabezpieczeń, albo nawet z niemyślenia kobiet (nie wiem jaki jest powód u naszej Hanki) kobiety zachodzą w ciąże w różnym wieku. To nie wina dziecka z żadnej strony, a wyśmiewanie takiej kobiety nie jest lepsze od późniejszego wyśmiewania dziecka. Chociaż tak jak mówie podejście rozumiem, ale mi się nie podoba :)
redorange666 pisze:to jest wysokie ryzyko urodzenia downa.
Strasznie mi się też to zdanie nie podoba. Jak już to dziecka z zespołem Downa.
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 17 mar 2014, o 09:08

Strasznie mi się też to zdanie nie podoba. Jak już to dziecka z zespołem Downa.
sens zdania jest dokładnie tai sam.. Aby było bardziej grzecznie i poprawnie politycznie: dziecko z dodatkowym chromosomem 21.
Czy zmienia to coś??? Dla mnie nie.
Sowy nie są tym czym się wydają.

Awatar użytkownika
Reiv
były team
były team

Post autor: Reiv » 17 mar 2014, o 14:13

Sens zmienia. Przykład? Ktoś może nazwać Cię idiotą albo człowiekiem nierozumnym, albo delikatniej - ciężko myślącym, obracając to na przykład w żart. Od tego jest rozbudowany język by stosować zamiennie słowa adekwatnie do sytuacji. Nie cofajmy się w rozwoju. To tak na marginesie. ;-)
Jak myslicie, czy to jest odpowiedni wiek na rodzenie dzieci?
Jeśli dziecko urodzi się zdrowe to według mnie nie ma wiek nic do rzeczy, wiadomo z wiekiem coraz trudniej urodzić zdrowe potomstwo. Niemniej od tego są badania, żeby można było wykryć potencjalne zagrożenia.
Jedni sie smieja , a inni wspolczuja, ze babcia bedzie miec dziecko.
To jest logika społeczeństwa. Młode matki już tak nie bulwersują jak kiedyś, że 15 latka ma dziecko, to trzeba się przerzucić z kpinami na starsze. Hipokryzja.
Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 17 mar 2014, o 21:36

;-) Jednym slowem wypada tylko powiedziec i westchnac gleboko,
jakie to wszystko jest zagmatwane i powykrecane .
I jak tu sie odnalezc i probowac ,,zyc,, w zgodzie ze tak myslacym spoleczenstwem?
To chyba jest prawie niemozliwe. ;-)

Awatar użytkownika
złoty węgorz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: złoty węgorz » 18 wrz 2014, o 21:26

Coolka pisze:Dla mnie wiek nie jest żadną barierą do posiadania dziecka. Jeśli jej stan zdrowia na to pozwala i da sobie z tym rade to czemu nie? Martwiłabym się jedynie czy dziecko urodziło by się zdrowe, bo jednak jest większe prawdopodobieństwo wystąpienia choroby. Poza tym można jedynie gratulować.
Dokładnie, tym bardzije, że ją stać na ewentualnie nianie , które wsprą, kiedy sił będize brakło. Bo nie oszukujmy sie to nie to samo, co w wieku 25 lat.

Awatar użytkownika
Werka
nowy
nowy

Post autor: Werka » 1 paź 2014, o 11:18

Moim zdaniem nie ma w tym nic dziwnego. Jeśli kobieta nie ma żadnych przeciwwskazań aby w tym wieku zostać matką to czemu nie? Nie przesadzajmy przecież 43 letnia kobieta to jeszcze nie staruszka i tak samo jak młode dziewczyny ona ma też prawo być w ciąży! A jeśli chodzi o Kożuchowską to bez przesady, może dziewczyna miała wcześniej problemy z zajściem w ciąże i teraz się jej udało i należy się cieszyć, a poza tym to jest jej prywatna sprawa. Kobieta świetnie się trzyma i wygląda młodziej i lepiej od nie jednej 2 -latki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 1 paź 2014, o 20:48

;-)Werka , wlasnie tak jest jak napisalas , ale jak do takiego patrzenia na sprawe ,,zmusic,,
spoleczenstwo?
My Polacy, uwielbiamy zyc problemami innych i to nie na zasadzie czystej pomocy , ale by plotkowac , komentowac i dodawac wlasne w wiekszosci bzdurne spostrzezenia i uwagi, czesto krzywdzace tych ktorych temat akuratnie dotyczy.
Tacy jestesmy i nic tego z pewnoscia nie zmieni. ;-)

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 1 paź 2014, o 22:08

Werka pisze:Kobieta świetnie się trzyma i wygląda młodziej i lepiej od nie jednej 2 -latki :-D :-D :-D
Owszem, jak wszystkie tego typu "gwiazdy". Odpowiedni makijaż, zabiegi kosmetyczne, operacje plastyczne, dobre światło i Photoshop ukryją pewne mankamenty urody czy też skutki upływającego czasu, ale nie sprawią, że organizm przestanie się starzeć.

A jeśli ktoś nie chce, by o nim mówiono i komentowano jego życie, to niech zrezygnuje z bycia 'gwiazdą'. I tyle ; )
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 1 paź 2014, o 22:20

;-) Jakby nie patrzec to masz Niedotykalna 100% racje.
Szczegolnie ,w ostatnim zdaniu komentarza.
Zreszta wydaje mi sie , ze chyba jednak wiekszosc owych gwiazd i gwiazdeczek zapomina , ze jest na swieczniku systematycznego podgladania spolecznego, ktory niekoniecznie jest pochlebny. :mrgreen:

Awatar użytkownika
janosikowy
nowy
nowy

Post autor: janosikowy » 3 paź 2014, o 10:29

Rekordzistki miały przecież ponad 70 lat gdy rodziły. Tak długo jak dziecko jest zdrowe to nie ma powodu do narzekań.

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 3 paź 2014, o 19:52

;-) No co TY, bez przesady z ta 70 - tka. :-P

Awatar użytkownika
Feme
nowy
nowy

Post autor: Feme » 6 paź 2014, o 12:44

Ja słyszałam zdaje się o 60-latce ale też nie wiem czy to do końca prawda.... To oczywiście skrajny przypadek, ale faktem jest, że kobiety decydują się w dzisiejszych czasach na dziecko coraz później.

A wracając do Małgorzaty Kożuchowskiej - ktoś tu wcześniej napisał, że aktorka bardzo długo starała się o dziecko, a nawet gdyby tak nie było, gdyby ciąża w TYM wieku była jej kaprysem (bo wcześniej wolała robić karierę) to nic osobom postronnym do tego. Nawet jeśli pani Kożuchowska jest osobą publiczną to i tak ma prawo do ochrony szczególnie dla niej ważnych aspektów swego życia prywatnego, tak jak robiła to śp. Anna Przybylska.

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 6 paź 2014, o 18:33

Feme pisze: to i tak ma prawo do ochrony szczególnie dla niej ważnych aspektów swego życia prywatnego
Oczywiście, że ma prawo. Podobnie jak ludzie mają prawo to komentować i o tym rozmawiać, jeśli odczuwają taką potrzebę.
[img]bannedimg[/img]

ODPOWIEDZ