Zycie bez wstydu

Plotki, ploteczki, celebryci...
Awatar użytkownika
Feme
nowy
nowy

Re: Zycie bez wstydu

Post autor: Feme » 21 paź 2014, o 10:35

Wolałabym nie mieć w tej kwestii racji, znów mieć 7 lat i beztrosko wierzyć, że to co pokazywane jest w "szklanym okienku" to święta prawda... No ale co zrobić - "prawda czasu, prawda ekranu(?)" jak to ktoś kiedyś powiedział...
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 21 paź 2014, o 21:11

;-) Oj, mysle Feme, ze to marzenie wielu z nas.
Ale tylko marzenie. :)
Awatar użytkownika
zakochanyWandalin
nowy
nowy

Post autor: zakochanyWandalin » 22 paź 2014, o 02:42

też tak bym chciał, ech :)
westom.pl
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 22 paź 2014, o 23:00

:) A dopiero mowilam, ze wszyscy tego pragniemy.
W sumie fajnie, ze chociaz w marzeniach panuje taka jednomyslnosc
wsrod ludzi. :)
Awatar użytkownika
Ketlon
nowy
nowy

Post autor: Ketlon » 23 paź 2014, o 09:33

Nie widziałem tego "Życia bez wstydu", ale uważam, że wszystkie tego typu programy, są to trutki dla osób myślących. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, ale promowanie niezdrowych zachowań typu "Warsaw shore", to już w ogóle przegięcie. Nie zapominajmy, że ludzie tak naprawdę, tacy nie są! :)
"i nie wiem czy nie byłoby dobrze zamknąć się
w szafie i wyobrażać sobie że jest się zamkniętym w raju
że jest się szczęśliwszym od śliwek i że ma się wszechświat
w dupie na samym dnie dupy w dupie pancernej za siedmioma dupami"

J. Podsiadło
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 27 paź 2014, o 23:59

;-) No nie wiem, czy tacy nie sa.
Mam w tej kwestii mieszane uczucia. ;-)
Awatar użytkownika
michiz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: michiz » 21 kwie 2015, o 22:03

zgadzam się z Tobą też mam mieszane uczucia w tym temacie...
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 9 wrz 2015, o 20:09

;-) Tylko zastanawiam sie skad biora sie takie ludzkie kontrowersyjne egzemplarze?
Zastanawiajace, a moze nie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: dobrodziejka » 26 lis 2015, o 11:46

Dzisiaj dla pieniędzy niektórzy są gotowi zrobić wszystko,nawet nie zastanawiając się nad ewentualnymi dla nich konsekwencjami. Widocznie nie zależy takim osobom na tym co "powiedzą inni" i mają to w nosie. Z jednej strony to prawda, ale żeby na wizji?? Takich programów w TV troszkę już było, nie mam na myśli "Rozmów w toku" - chociaż dziwię się niektórym jak mogą opowiadać o sprawach,które inni chcieliby ukryć głęboko. Pamiętacie program z WIELKIM BRATEM? i Frytką? "Big Brother" wiedziała, że są wszędzie kamery , a jednak to Jej nie przeszkadzało ;-)
Aby zaistnieć, robi się różne rzeczy. Dzisiaj już mnie nic nie zdziwi. Jak widać każde chwyty są dozwolone ;) Masakra.....
Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.
Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 5 gru 2015, o 23:39

;-) Niestety , ale dosc czesto rzeczywistosc nas zaskakuje a nawet i
szokuje. ;-)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: dobrodziejka » 6 gru 2015, o 11:53

Kika666 pisze:;-) Niestety , ale dosc czesto rzeczywistosc nas zaskakuje a nawet i
szokuje. ;-)

To prawda , niby mamy ten XXI wiek i nie powinno nas już nic zdziwić, a jak się okazuje, jest inaczej... ;-) może wtedy nie mielibyśmy o czym dyskutować ? :)
Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.
Awatar użytkownika
domownik
nowy
nowy

Post autor: domownik » 24 lut 2016, o 11:25

dobrodziejka pisze:Dzisiaj dla pieniędzy niektórzy są gotowi zrobić wszystko,nawet nie zastanawiając się nad ewentualnymi dla nich konsekwencjami. Widocznie nie zależy takim osobom na tym co "powiedzą inni" i mają to w nosie. Z jednej strony to prawda, ale żeby na wizji?? Takich programów w TV troszkę już było, nie mam na myśli "Rozmów w toku" - chociaż dziwię się niektórym jak mogą opowiadać o sprawach,które inni chcieliby ukryć głęboko. Pamiętacie program z WIELKIM BRATEM? i Frytką? "Big Brother" wiedziała, że są wszędzie kamery , a jednak to Jej nie przeszkadzało ;-)
Aby zaistnieć, robi się różne rzeczy. Dzisiaj już mnie nic nie zdziwi. Jak widać każde chwyty są dozwolone ;) Masakra.....

I ja właśnie do dziś tego nie zrozumiem, w sumie to Frytka sprzedała się publicznie.
Awatar użytkownika
nowicka
nowy
nowy

Post autor: nowicka » 24 lut 2016, o 14:20

takiej Frytce to zalezało chyba tylko na tym, żeby o niej było głośno, nie ważne czy to będą pozytywne opinie czy negatywne
Awatar użytkownika
Angie
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Angie » 13 mar 2016, o 17:42

Podziwiam odwagę ludzi występujących w tego typu programach. W końcu muszą oni pokazać to czego się wstydzą. Fajnie, że medycyna ma już wiele rozwiązań, by pomagać ludziom :)
Awatar użytkownika
Dora
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Dora » 13 mar 2016, o 18:24

Często takie kompleksy, które są dla nas śmieszne, dla innych są tragedią i maja podłoże w wieloletnim "wyciąganiu ich" na światło dzienne przez otoczenie. Ale żeby od razu robić z tego publiczne show. Po co? Żeby inni się odważyli, czy żeby nie było już żadnych intymnych sfer?
Awatar użytkownika
kitka4
nowy
nowy

Post autor: kitka4 » 1 kwie 2016, o 12:48

Ketlon pisze:Nie widziałem tego "Życia bez wstydu", ale uważam, że wszystkie tego typu programy, są to trutki dla osób myślących. Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć, ale promowanie niezdrowych zachowań typu "Warsaw shore", to już w ogóle przegięcie. Nie zapominajmy, że ludzie tak naprawdę, tacy nie są! :)
Zdziwił byś się.. :D
www.no-spa.pl
Awatar użytkownika
Dafne
Użytkownik
Użytkownik

Zycie bez wstydu

Post autor: Dafne » 3 wrz 2017, o 09:51

Oglądam i lubię, choć niektórzy uczestnicy trochę przesadzają ze swym ekshibicjonizmem. Rozumiem, że babka po porodach może mieć problem z miejscami intymnymi, że jej to przeszkadza, ale opisy o jej życiu seksualnym mogłaby sobie darować. :;>:

Niektóre przypadki dramatyczne i współczuję ludziom, którzy np. w wyniku wypadku stracili część twarzy. Okropne.

Mimo wszystko uważam, że program mógłby być lepszy, bo czasem jakieś patologiczne zachowania się pojawiają (była jedna taka pani i chłopak gej, który mówił, że całe miasto będzie jego). Były też przypadki transseksualistów...
Carpe diem!
Awatar użytkownika
Ineska
nowy
nowy

Zycie bez wstydu

Post autor: Ineska » 7 paź 2017, o 19:52

Feme pisze: Ktoś podjął się trudu udowodnienia, że np. dziewczyna, która w "Rozmowach" była zbuntowaną nastolatką z problemami pojawiła się potem w "Ukrytej prawdzie" czy innych "Lekarzach". Stacje mają nawet swoje własne bazy osób wynajmowanych do podobnych "zadań".
Kilka dobrych lat temu, moja znajoma wystąpiła w "rozmowach w toku". Dali jej scenariusz, no powiedźmy,że scenariusz. Musiała swoją historię z życia nieźle ubarwić. Bo zawsze pod konie odcinka można było się zgłaszać przez e-maila z jakimś tam problemem. Dostała za to pieniądze. To wszystko jest ustawiane. Do tego programu "życie bez wstydu". Również jest ustawione, choć nie do końca. Ludzie sami się godzą na pokazanie wszystkim np nago, obstawiam,że za darmo to jest, oni robią za darmo operacje a program zyskuje poprzez oglądalność.
Awatar użytkownika
astro
Użytkownik
Użytkownik

Zycie bez wstydu

Post autor: astro » 25 paź 2017, o 10:06

Tylko szkoda, że ludzie na to patrzą i ślepo wierzą...
Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć
Awatar użytkownika
redorange666
V.I.P
V.I.P

Zycie bez wstydu

Post autor: redorange666 » 25 paź 2017, o 12:11

ponieważ ludzie nie myślą.
Sowy nie są tym czym się wydają.
ODPOWIEDZ