Strona 1 z 1

Meble do salonu

: 24 kwie 2018, o 08:37
autor: milenka88
Witam! Chciałabym kupić meble do salonu czyli kredens i komoda+ ława,podoba mi się Kent z BRW, tylko słyszałam, ze to badziew - chodzi o materiał.Znacie może coś podobnego innych firm? Jakie meble macie i co o nich sądzicie?

Meble do salonu

: 25 kwie 2018, o 06:10
autor: ezzz
Zależy jaka seria Brw. Jest to generalnie duża firma. W ofercie mają meble naprawdę róznych rodzajów.NIektóre wykonane z taniej sklejki, inne drogie wykonane z litego drewna. Warto jest polować na promocje ponieważ mają dość dobre.

Jesli zalezy CI na solidnych meblach, w których zmieścisz wszystko to polecam zastanowić się nad kupnem sobie meblościanki do salonu http://meblearkadius.pl/produkty/mebloscianki/ . Wbrew pozorom takie meble są bardzo solidne i praktyczne. A współczesne meblościanki zupełnie różnią sie od tych kiedyś. Ta jest na przykład świetna:
Obrazek

Meble do salonu

: 11 lip 2018, o 06:54
autor: grzesio
Wybór mebli do salonu uzależniony jest tak naprawdę od koncepcji wnętrza, od jego koloru. Są pewne uniwersalne rozwiązania, które nigdy się nie zestarzeją. Takim rozwiązaniem jest chociażby zastosowanie bieli na ścianach lub kolorów wpadających w biel.
Meble w salonie, to nie tylko meble, ale również komplety wypoczynkowe. W zależności od wielkości salonu będzie to więc sofa lub narożnik.
Mamy kilka krajowych firm i dostawców, którzy mają duży wybór mebli z tego zakresu. Nie powinno więc być problemu z wyborem.

Meble do salonu

: 11 lip 2018, o 13:25
autor: Maslak0
Sofy welurowe i narożniki do salonu są tutaj: https://scandicsofa.pl/. Mają spory wybór kolorów, więc zawsze można dobrać coś najodpowiedniejszego. ;)

Meble do salonu

: 11 lip 2018, o 13:26
autor: Maslak0
Sofy welurowe i narożniki do salonu są tutaj: scandicsofa.pl. Mają spory wybór kolorów, więc zawsze można dobrać coś najodpowiedniejszego. ;)

Meble do salonu

: 12 lip 2018, o 16:20
autor: konda
my mamy meble ze sklepu meblezagrosze, tutaj można zobaczyć ofertę https://www.meblezagrosze.pl/witryny,120.html. Pod względem cenowym, była to świetna oferta, jakość też super. Bardzo wiele ludzi rezygnuje z zakupów internetowych z powodu wysokich kosztów dostawy zamówienia, plusem meblezagrosze.pl jest to że przesyłka kosztuje tylko 80zł..