bezsensowna dyskusja

Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

bezsensowna dyskusja

Postautor: Mandy_126 » 22 gru 2016, o 14:46

MagicalFire pisze:Źródłowy post cytatu przepraszam ale nie wytrzymam
@Mandy_126
Mandy_126 pisze:Źródłowy post cytatu admin ma kupę roboty na początku

co ty możesz wiedzieć o administracji forami tworzysz dziesiątki bezsensownych pseudo for
na gównianych darmowych systemach forów
gdybyś miała wydać pieniądze na serwer na domenę wgrać pliki forum wszystko skonfigurować to byś dała sobie spokój
dla tego proszę cie nie pisz dyrdymałów ze to masa pracy bo ty nie wiesz co to znaczy

ps jaki jest sens tworzyc forum reklamowe na którym sie reklamuje tylko swoje forum a resztę sie krytykuje i kategorycznie odradza :zonk:

Wiem więcej, niż ty, bo jestem o wiele bardziej sprawiedliwym i miłym Adminem. W styczniu przenoszę na płatne serwery i będę wgrywać nowe rzeczy. Na 15 forach JEST masa pracy, więc co ty możesz o tym wiedzieć, mając jedno hahah. A to, co ja piszę na swoim forum reklamowym to nie twój zakichany interes. nawet nie masz żadnych rang na forum, a mi mówisz, że miałeś dużo roboty, dobre.
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)

Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...
Awatar użytkownika
Bartek
Administrator
Administrator
Referrals: 1

Łowcy rang

Postautor: Bartek » 22 gru 2016, o 15:02

Chcesz na jednym serwerze trzymać 15 for to nie realne :lol: dziewczyno zastanow się co ty piszesz. Pawel pracuje nad jednym forum i skupia się nad jednym a nie na 100..
Awatar użytkownika
MagicalFire
Administrator
Administrator
Referrals: 9

Łowcy rang

Postautor: MagicalFire » 22 gru 2016, o 15:07

@Mandy_126 no to gratuluje polecam ci zrobic forum o robieniu kupy a nie no sory ty juz masz ich nawet 15 zobaczysz zamkniesz te fora szybciej niz zrobiłas

ps masz dziewczyno tupet obpierniczac mi tyłek i jeszcze tu przychodzić :evil:

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump
"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп
Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Łowcy rang

Postautor: Mandy_126 » 22 gru 2016, o 15:13

tidus106 pisze:Źródłowy post cytatu Chcesz na jednym serwerze trzymać 15 for to nie realne :lol: dziewczyno zastanow się co ty piszesz. Pawel pracuje nad jednym forum i skupia się nad jednym a nie na 100..

Nie na jednym serwerze. A to, że ma jedno forum i to słabe, to mnie nie obchodzi, moje są lepsze.
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)

Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Łowcy rang

Postautor: Mandy_126 » 22 gru 2016, o 15:17

MagicalFire pisze:Źródłowy post cytatu @Mandy_126 no to gratuluje polecam ci zrobic forum o robieniu kupy a nie no sory ty juz masz ich nawet 15 zobaczysz zamkniesz te fora szybciej niz zrobiłas

ps masz dziewczyno tupet obpierniczac mi tyłek i jeszcze tu przychodzić :evil:

Nie gadam z ludźmi takiej niskiej ligi, jak ty, bo o forum o robieniu kupy to mógł wymyślić tylko sześciolatek lol. Moje fora mają rangi,dodatkowe pola profilu, o wiele więcej stylów i panuje o niebo lepsza atmosfera, niż tu. Więc nie pierdziel głupot, żeś taki zapracowany na JEDNYM! forze, bo ja daję radę na piętnastu, a jest o wiele więcej fajnych rzeczy, a jak już wgram nowe rzeczy, to już w ogóle. Czysta zazdrość, że moje są lepsze, to żałosne.

Uśmiechnij się ;)

Awatar użytkownika
MagicalFire
Administrator
Administrator
Referrals: 9

Łowcy rang

Postautor: MagicalFire » 22 gru 2016, o 15:19

Mandy_126 pisze:Źródłowy post cytatu Czysta zazdrość, że moje są lepsze, to żałosne.

hha ha ha
Mandy_126, poprostu wyjdz i niewracaj wiecj

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump
"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп
Awatar użytkownika
Bartek
Administrator
Administrator

Łowcy rang

Postautor: Bartek » 22 gru 2016, o 15:22

Mandy no nie wiem czy jest lepsze bo jest na darmowym i go nie przeniesiesz do płatnego a po 2 jest przy tym masa pracy nie wiem czy byś tego zrobiła xd
Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Łowcy rang

Postautor: Mandy_126 » 22 gru 2016, o 15:32

MagicalFire pisze:Źródłowy post cytatu
Mandy_126 pisze:Źródłowy post cytatu Czysta zazdrość, że moje są lepsze, to żałosne.

hha ha ha
Mandy_126, poprostu wyjdz i niewracaj wiecj

Tylko na taką odpowiedź cię stać? Jesteś żałosny i kompletnie brak ci umiejętności gadania z użytkownikami, dlatego to twoje forum szybko padnie.

Uśmiechnij się ;)

Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Łowcy rang

Postautor: Mandy_126 » 22 gru 2016, o 15:34

tidus106 pisze:Źródłowy post cytatu Mandy no nie wiem czy jest lepsze bo jest na darmowym i go nie przeniesiesz do płatnego a po 2 jest przy tym masa pracy nie wiem czy byś tego zrobiła xd

Darmowe nie oznacza gorszego. Znalazłam stronę, gdzie da się przenieść fora na nowy adres itd. Pracę przy forach kocham, więc to nie będzie żaden problem ;)

Uśmiechnij się ;)

Awatar użytkownika
Bartek
Administrator
Administrator

bezsensowna dyskusja

Postautor: Bartek » 22 gru 2016, o 15:52

Nie trzeba kochać wystarczy umieć to zrobić :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

bezsensowna dyskusja

Postautor: Fajtula » 22 gru 2016, o 21:05

Jak dobrze, że zamknęliście ten temat. Żenua.

Wróć do „ARCHIWUM”