OCENA PRACY ADMINISTRACJI

Znajdziesz tu wszelkie informacje o forum, regulaminy i tematy, w których możesz zamieścić swoje propozycje.
Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 26 sty 2011, o 23:43

Padła taka propozycja, by każdy z członków administracji miał temat, w którym zdawałby sprawozdania ze swojej pracy, a inni mogliby to oceniać, ewentualnie zadawać jakieś pytania.
Migracje w teamie są jednak zbyt częste moim zdaniem, by dla każdego tworzyć osobny wątek, zatem założyłam jeden wspólny.

Zasady są takie: nie można nikogo obrażać, a Wasze sugestie mają dotyczyć tylko i wyłącznie naszej pracy. Możecie także pisać (a nawet jest to wskazane), jak Waszym zdaniem powinien wyglądać ten temat, nasza aktywność w nim i częstotliwość zdawania "sprawozdań".
Opinie mają dotyczyć nas jako członków teamu, nie jako "ludzi", zatem zdecydowanie musicie odsunąć na bok swoje sympatie i antypatie. Ważny jest OBIEKTYWIZM, jeżeli więc lubicie osobę X, ale uważacie, że ssie pałkę jako admin, po prostu o tym piszecie. Jeżeli zaś Y działa Wam na nerwy, ale wykonuje na forum kawał dobrej roboty, na chwilę zapominacie o tym, jak bardzo Was irytuje i skupiacie się przede wszystkim na jego pracy.

Nie zróbcie tylko drugiego Flame z tego miejsca ;)
Jeśli będzie tu zbyt "gorąco" i ktoś zacznie jechać po bandzie, wątek zostanie zamknięty na jakiś czas, aż emocje opadną.

No, to tyle na razie.
Przyklejam temat i oddaję go w Wasze ręce :D
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
kasik
były team
były team

Re: OCENA PRACY ADMINISTRACJI

Post autor: kasik » 27 sty 2011, o 12:57

Ja bym chciała by administracja na bieżąco informowała nas o zmianach na forum, np. że nowy dział został dodany a inny usunięty, albo że ta i ta osoba dostała vip/moda itp. ;)
(...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] )

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 29 sty 2011, o 11:27

kasik pisze:albo że ta i ta osoba dostała vip/moda itp.
Tak pół żartem, pół serio powiem Ci, że ja też bym chciała o tym wiedzieć :P

A tak poważnie, wydaje mi się, że takie zmiany jak usuwanie czy dodawanie działów, czy też nadanie komuś VIPa są zbyt błahe, by tworzyć dla każdej z nich osobny temat lub dodawać je do dziennika zmian.
W sumie mógłby być taki jeden temat zbiorczy dotyczący tych mniej istotnych spraw...
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
kasik
były team
były team

Post autor: kasik » 29 sty 2011, o 11:53

No właśnie... "dziennik zmian" to dobry pomysł i jakby ktoś chciał wiedzieć co się dzieje od strony technicznej itp. i wszyscy byliby zadowoleni ;)
(...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] )

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 29 sty 2011, o 12:51

W zasadzie to mamy taki dziennik prac, ale dotyczy on kwestii technicznych i tych bardziej istotnych, jak np. nowy administrator, zmiana stylu, wgranie nowego moda...
Informacje o usunięciu lub dodaniu nowego działu, a także przyjęcia kogoś do grupy VIP, są zbyt błahe, by zamieszczać je w dzienniku prac.
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 31 sty 2011, o 01:28

Żaden administrator nie powinie kierować się, w wyborze drugiego administratora, płcią. To niestety wielki minus jedynego Pana w składzie, który chyba usiłuje sobie coś udowodnić.
Administracja słaba, bardzo słaba. Udaje, że jest zabawna, inteligentna, elokwentna, a tu ch..., nic z tego.
Osoby są niewyszkolone! Nie wiedzą co ile odświeża się lista rozkrzyczanych w SB, oraz nie wiedzą o dziurach, jakie są w phpbb by przemo. O Wielkich Dziurach Przeznaczenia, które niczym rozgrzany Świetlisty Miecz Rozpłatania, przecinają Magiczne Masło Zagłady, tak i forum przesiąka zgnilizną, umożliwiając wstęp byle ch*jom, do Niezwyczajnych Danych Osobowych, wszystkich użytkowników SZCZYPIORA.

Zła administracja, która nawet nie potrafi współpracować ze sobą!
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
binoleq
były team
były team

Post autor: binoleq » 31 sty 2011, o 20:54

noname pisze:Żaden administrator nie powinie kierować się, w wyborze drugiego administratora, płcią. To niestety wielki minus jedynego Pana w składzie, który chyba usiłuje sobie coś udowodnić.
Administracja słaba, bardzo słaba. Udaje, że jest zabawna, inteligentna, elokwentna, a tu ch..., nic z tego.
Osoby są niewyszkolone! Nie wiedzą co ile odświeża się lista rozkrzyczanych w SB, oraz nie wiedzą o dziurach, jakie są w phpbb by przemo. O Wielkich Dziurach Przeznaczenia, które niczym rozgrzany Świetlisty Miecz Rozpłatania, przecinają Magiczne Masło Zagłady, tak i forum przesiąka zgnilizną, umożliwiając wstęp byle ch*jom, do Niezwyczajnych Danych Osobowych, wszystkich użytkowników SZCZYPIORA.

Zła administracja, która nawet nie potrafi współpracować ze sobą!
no i widzicie ze to nie jest tylko moje zdanie a tak na mnie narzekacie jestescie do dupy i nie tylko ja tak sadze w kazdej chwili mozna wam tak forum zaspamowac ze sobie tego nie wyobrazacie nawet spojrzcie na swoje forum testowe jak wyglada tu moze byc o wiele wiele gorzej ...

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 31 sty 2011, o 22:39

binoleq pisze:no i widzicie ze to nie jest tylko moje zdanie a tak na mnie narzekacie jestescie do dupy i nie tylko ja tak sadze w kazdej chwili mozna wam tak forum zaspamowac ze sobie tego nie wyobrazacie nawet spojrzcie na swoje forum testowe jak wyglada tu moze byc o wiele wiele gorzej ...
Tak jest bindowleQ, stwórzmy front wyzwolenia i przejmijmy to parchawe, nędzne, forum! Musimy sprawić, iż coś z tego będzie! Przy obecnej administracji nic się nie powiedzie! Tak być nie powinno!!!
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
madrav
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: madrav » 31 sty 2011, o 22:42

tak w ogóle, to powoli zbliżamy się do premiery sporego serwisu internetowego, którego jesteśmy właścicielami wraz z noname, sądzę, że może powinniśmy tam obsadzić binoleq`a jako admina, bo widać, że gość się zna na rzeczy.

kwestie wynagrodzenia będziemy obgadywac później

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 31 sty 2011, o 22:43

binoleq, wiem, że czasem ciężko wyczuć ironię, ale tej było sporo w poście noname'a.

Napisałam, zakładając ten temat, że nie wolno nikogo obrażać, a ty to zrobiłeś. Daję ci pierwsze słowne upomnienie.
Następny będzie warn.
Piękny będzie twój koniec na forum, którego byłeś współzałożycielem.
madrav pisze:to powoli zbliżamy się do premiery sporego serwisu internetowego
BARDZO powoli. Właściwie to od roku chyba się zbliżacie... :P
Ostatnio zmieniony 31 sty 2011, o 22:44 przez Niedotykalna, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 31 sty 2011, o 22:46

binoleq, wiem, że czasem ciężko wyczuć ironię, ale tej było sporo w poście noname'a.
Ironię?! U mnie w poście IRONIĘ?! Ja jestem POWAŻNYM człowiekiem, który zawsze mówi poważnie, wygląda poważnie i poważnie się zachowuje! Nawet podczas snu promienieje ze mnie powaga, która płynie w mych żyłach! Jak możecie być tacy zamknięci na nasze sugestie?!?!

[ Dodano: 31 Styczeń 11 ]
Niedotykalna pisze:BARDZO powoli. Właściwie to od roku chyba się zbliżacie...
BARDZO powoli, sukcesywnie! Postęp widać gołym okiem! Serwer już mamy!

Proszę o sklejenie moich postów ; P

o... sam się skleił. niesamowite
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
binoleq
były team
były team

Post autor: binoleq » 31 sty 2011, o 23:43

Niedotykalna pisze: będzie twój koniec na forum, którego byłeś współzałożycielem.
predzej mi kaktus wyrosnie uwierz :) poza tym nie wylapie takiej blokady ze sie pozegnam ze scypionem pamietaj misiaczku nie ze mna te numery ;)
madrav pisze:inniśmy tam obsadzić binoleq`a jako admina, bo widać, że gość się zna na rzeczy.

kwestie wynagrodzenia będziemy obgadywac później
spoko jakby co to macie do mnie kontakt wiec walcie smialo ;)

noname pisze:ronię?! U mnie w poście IRONIĘ?! Ja jestem POWAŻNYM człowiekiem, który zawsze mówi poważnie, wygląda poważnie i poważnie się zachowuje! Nawet podczas snu promienieje ze mnie powaga, która płynie w mych żyłach! Jak możecie być tacy zamknięci na nasze sugestie?!?!
no widzicie zadnej ironi nie ma :D

Awatar użytkownika
Muttley
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Muttley » 31 sty 2011, o 23:56

binoleq pisze:poza tym nie wylapie takiej blokady ze sie pozegnam ze scypionem pamietaj misiaczku nie ze mna te numery
To może wyglądać jak groźba, ponieważ Binek jeszcze wiele może na tym forum. Forum upada, zawsze tak twierdziłem. Forum nikt z nas nie przejmie bo taki Paweł P. (MagicalFire) zdechłby a nie dałby zarządzać forum tym którzy go stworzyli.

Szkoda Pawełku że jest z ciebie taki duży dzieciak. Ale to twój problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 1 lut 2011, o 00:09

Muttley pisze:zdechłby a nie dałby zarządzać forum tym którzy go stworzyli.
Żal Wam dupę ściska o forum? Było nie rezygnować, nie sprzedawać, nie byłoby tematu... A tak to proszę, żalcie się wszem wobec i każdemu z osobna, jacy to poszkodowani jesteście, jakie to złe to forum i jak tu wiele trzeba zmienić, jak to się rozpada, bo Administracja, bo Moderatorzy, bo Pawełek, bo Piotruś, bo to, bo tamto, bo foteczkowo się sypnęło, bo życiowe marzenia chu... strzelił.

WON stąd! Umysłowo ograniczonej hałastry nam nie trzeba na tym forum. Paszoł won do pola - żerować gdzie indziej hieny!
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
binoleq
były team
były team

Post autor: binoleq » 1 lut 2011, o 00:13

Muttley pisze:iebie taki duży dzieciak.
obraziles admina tobie tez warn slowny sie nalezy ...
Niedotykalna pisze:am, zakładając ten temat, że nie wolno nikogo obrażać, a ty to zrobiłeś.
nie obrazilem nikogo jedynie ocenilem wasza prace zgodnie z tytulem tematu wiec nie rozumiem w zasadzie za co warn slowny
do dupy jak mialem inaczej napisac ...ze jest dobrze?jak nie jest chyba nie ... poza tym juz nie raz wyrazalem sie na temat skladu team i na temat ich kompetencji :)

Awatar użytkownika
Maura
były team
były team

Post autor: Maura » 1 lut 2011, o 00:21

Wiem, że jestem najsłabszym ogniwem w obecnej administracji i że wiele osób ma o to pretensje.może nie piszecie tego wprost ale idzie to wyczuć.
W najbliższych dniach poproszę MF'a o zdjęcie mnie z tej posady.
Niech ktoś kompetentny zacznie zarządząć tym forum.
Jeśli Magicalowi zalezy jeszcze trochę na forum powinien dobrać sobie osoby bardziej obeznane w temacie.

Natomiast jeśli chodzi o MF'a i Niedotykalną to od początku jestem zdania, że to są właściwe osoby na właściwym miejscu.
Dobrze sobie radzicie :kwiatek2:
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 1 lut 2011, o 00:34 przez Maura, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 1 lut 2011, o 00:53

Wystawiono 1 piw(a):
binoleq
Ty dalej nic nie rozumiesz, prawda?

[ Dodano: 1 Luty 11 ]
Nefertari pisze:W najbliższych dniach poproszę MF'a o zdjęcie mnie z tej posady.
Nie za szybko to? Zaledwie binoleq wyraził żal, a Ty już chcesz rezygnować? Ochłoń, wdech i wydech i porozmawiaj z Niedotykalną o sprawie, a zrozumiesz kilka rzeczy, mogę Ci to obiecać.

Hej!
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
Stark
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Stark » 1 lut 2011, o 06:52

Boże,.noname, pięknie to zrobiłeś, zajebiście wręcz! :]
pff

Awatar użytkownika
binoleq
były team
były team

Post autor: binoleq » 1 lut 2011, o 11:20

W najbliższych dniach poproszę MF'a o zdjęcie mnie z tej posady.
nie no niewyglupiaj sie coraz bardziej zaczynam Cie cenic lubic jak odejdziesz forum straci sens nie rob mi tego ... prosze ...
noname pisze: Zaledwie binoleq wyraził żal, a Ty już chcesz rezygnować?
ja nikogo nie urazilem towyrazilem swoje zdanie mam do tego prawo sami zadaliscie pytanie ocena pracy waszej ... wiec wyrazilem sie proste...
noname pisze:y dalej nic nie rozumiesz, prawda?
Ty tez nie rozumiesz ze sobie jaja robie (dla jaj wystawilem ci browarka zebys czul sie lepiej)
noname pisze:WON stąd! Umysłowo ograniczonej hałastry nam nie trzeba na tym forum. Paszoł won do pola - żerować gdzie indziej hieny!
niewiem kogo tu chciales wypedzic ale ja sie nigdzie nie wybieram kolego predzej Ty sie stad wyniesiesz niz ja przestane tu pisac ;)
Żal Wam dupę ściska o forum? Było nie rezygnować, nie sprzedawać, nie byłoby tematu... A tak to proszę, żalcie się wszem wobec i każdemu z osobna, jacy to poszkodowani jesteście, jakie to złe to forum i jak tu wiele trzeba zmienić, jak to się rozpada, bo Administracja, bo Moderatorzy, bo Pawełek, bo Piotruś, bo to, bo tamto, bo foteczkowo się sypnęło, bo życiowe marzenia chu... strzelił.
mnie nie sciska zal musialem zrezygnowac z roznych przyczyn prywatnych...Nigdzie nie napisalem ze jestem poszkodowny czytaj ze zrozumieniem a nie sobie wymyslasz jakies rzeczy ...
O jakich zyciowych marzeniach piszesz rowniez nie rozumiem ??Czyje jak czyje zyciowe marzenia ale napewno nie moje ...

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 1 lut 2011, o 11:26

binoleq pisze:Czyje jak czyje zyciowe marzenia ale napewno nie moje ...
To co tu jeszcze robisz? No... Spierdalaj... już, już : )
Scypion Alvaro No.1

ODPOWIEDZ