zgłoszenie problemu - nowatorskie metody moderacji

Znajdziesz tu wszelkie informacje o forum, regulaminy i tematy, w których możesz zamieścić swoje propozycje.
Awatar użytkownika
samba_mamba
były team
były team

zgłoszenie problemu - nowatorskie metody moderacji

Post autor: samba_mamba » 6 kwie 2014, o 16:45

Witam, zakładam wątek tylko po, aby sobie zrobić screena, że zgłaszałam nieszczelność w systemie forum, ponieważ chcę mieć dowód (oprócz świadków) na to, iż poinformowałam administrację o tym, że nadal mam dostęp do panelu administracji. Robię to dlatego, że uprawiacie jakieś nowatorskie techniki moderacji, polegające na nieodpowiadaniu na pytania i kasowaniu postów, a ja wolę mieć jakieś potwierdzenie na wypadek oskarżenia o włamanie lub działanie na szkodę forum (co i tak mi zarzucacie chociaż tu właściwie nie wchodzę). To TRZECIA PROŚBA o wyłączenie mi uprawnień, których nie powinnam posiadać. I ostatnia.

Teoretycznie powinnam poprosić o wyjaśnienie:
- dlaczego post ze zgłoszeniem został skasowany bez udzielenia mi odpowiedzi - i to dwukrotnie!
- dlaczego kasuje się posty zgłaszające błędy i umieszczane w temacie "Błędy", traktując je jako offtop
- dlaczego ignoruje się zgłoszenia błędów, które nie stanowią w żaden sposób naruszenia regulaminu, a wręcz przeciwnie ich rozwiązanie wpisuje się w szeroko rozumiany interes forum

Dostęp do panelu nie jest mi do niczego potrzebny. Z góry dziękuję za odebranie go, a po raz czwarty o to prosić nie będę. Oświadczam także, że nie zamierzam brać na siebie żadnej odpowiedzalności za problemy, które mogą wyniknąć z włamania na moje konto, jeśli ktoś się posiadania przeze mnie takich uprawnień dopatrzy.

Ok, screena robię, można kasować. Nie zamierzam zabierać głosu w tym temacie, bo nie mam do powiedzenia nic więcej. Miłego wieczoru życzę i odmeldowuję się na bezpieczny offtop, co by się nie narażać na bana. Pozdrawiam! ;)

Awatar użytkownika
MagicalFire
Administrator
Administrator

Re: zgłoszenie problemu - nowatorskie metody moderacji

Post autor: MagicalFire » 6 kwie 2014, o 17:33

sprawdzałem dokładnie nie masz uprawnien ...

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump
"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп

Awatar użytkownika
samba_mamba
były team
były team

Re: zgłoszenie problemu - nowatorskie metody moderacji

Post autor: samba_mamba » 6 kwie 2014, o 18:01

Tak, teraz już nie mam. Dziękuję.

ODPOWIEDZ