Ważne - Jak skuteczne przeciwdziałać głupocie!

Znajdziesz tu wszelkie informacje o forum, regulaminy i tematy, w których możesz zamieścić swoje propozycje.
Awatar użytkownika
Reiv
były team
były team
Posty: 2083
Rejestracja: 22 lut 2013, o 20:24

Ważne - Jak skuteczne przeciwdziałać głupocie!

Post autor: Reiv » 8 gru 2013, o 15:25

Forum co jakiś czas odwiedza na prawdę sfrustrowany i pozbawiony jakichkolwiek uczuć człowiek, który zaśmieca skrzynki na pw i tematy forum.
Jak administratorzy usuwamy jak najszybciej się da, wszystkie ślady aktywności tego człowieka, a nie zajmuje to dużo czasu, bo mamy specjalną opcję, która pozwala jednym kliknięciem usuwać wszystkie posty i tematy. Oprócz tego każde konto takiego delikwenta/delikwentki zostaje zbanowane, wiec póki co takie działania z Naszej strony z całą pewnością wystarczają, bo efekty trollingu są nietrwałe i nieefektywne.
Taki ktoś, żeby się zarejestrować musi stworzyć nową skrzynkę pocztową, zarejestrować się i stworzyć tematy. Jednym słowem musi się wysilić i naklikać jak głupi ;-).

Proszę społeczność Scypiona o absolutne NIE ODPISYWANIE takiemu człowiekowi obojętnie, czy to w tematach, czy na PW. Nie ma sensu dyskutować z debilem! Pokażmy, że jego/jej działalność jest bezcelowa i nie reagujmy na zaczepki. Jako użytkownicy możecie przyspieszyć proces ukarania takiego użytkownika poprzez zgłaszanie obraźliwych wiadomości na pw oraz zgłaszanie tematów!
To ważne, bowiem jeśli nie będziemy zwracać uwagi na ataki, tym samym sprawimy, że taka działalność będzie się mijać z celem. Człowiek zostanie zignorowany a jego wysiłek pójdzie na marne 8-).

A chyba nie ma nic lepszego niż satysfakcja z tego, że jego/jej niecny plan zamieszania spalił na panewce :mrgreen:
Miejcie nadzieję!... Nie tę lichą, marną
Co rdzeń spróchniały w wątły kwiat ubiera,
Lecz tę niezłomną, która tkwi jak ziarno
Przyszłych poświęceń w duszy bohatera.

Zablokowany