Strona 1 z 1

bolące oczy

: 26 lis 2017, o 10:02
autor: rycho
macie jakieś sposoby na przesuszone oczy? chyba przez ogrzewanie tak mnie bola, po paru godzinach siedzenia w biurze jest masakra, nawet przy zamykaniu pieką

bolące oczy

: 29 lis 2017, o 12:51
autor: lillou
odkąd wyrobiłam sobie nawyk zakraplania oczu to nie mam problemu z wysuszeniem, dorbe sa krople hialeye free, szybko działają i jak zakroplę rano to do wieczora jest spoko :) i te kropleki też można wykorzytąć do konca, bo jest na to aż pół roku po otwarciu

bolące oczy

: 29 sty 2018, o 10:09
autor: milenka88
Również polecam regularnie zakraplać sobie krople do oczu. Sama mam problem z wysuszeniem, który jest powodowany dwoma czynnikami"
noszeniem codziennie soczewek kontaktowych
pracą przed komputerem

Niestety ale te dwa czynniki nie są zbyt dobre dla oczu ;) Pomagają krople ze świetlikiem. https://www.aptekaotc.pl/do-oczu.html

bolące oczy

: 12 lut 2018, o 09:55
autor: MrMarcelina
Kropelki do oczu chyba jedynie tu pomogą. No ale radziłabym pójść do okulisty i sprawdzić czy czasem nic się nie dzieje z oczami.

bolące oczy

: 15 lut 2018, o 15:45
autor: Kseron
Polecam różne ziołowe środki, niż faszerować siebie chemią, lekami, szkoda zdrówka

bolące oczy

: 22 lut 2018, o 14:12
autor: cofi
Problemem pewnie też jest siedzenie w biurze przed komputerem. Ja zakraplam sobie oczy i biorę też suplement z luteiną (jest tego dużo, ale ja akurat dostałam w aptece humavit "na oczy" z borówką, luteiną i beta-karotenem, czyli wit. A). Jeszcze myślę nad okularami ze specjalnymi szkłami do komputera. Ale nie są to tanie szkła, dlatego jeszcze zwlekam i wspomagam się suplementem i kroplami. Ale myślę, że jak trochę odłożę pieniędzy to i na okulary się zdecyduję, bo jednak szkoda oczu.

bolące oczy

: 7 mar 2018, o 19:56
autor: robson12
Kropelki są fajne, można tez masować powieki. Jeżeli chodzi o luteinę, to dieta lub np. lutezan. Warto zwłaszcza zimą różnie się wspomagać, bo wrogiem jest nie tylko ekran i mrok zimy, ale suche powietrze w pomieszczeniach.

bolące oczy

: 29 mar 2018, o 21:50
autor: MrMarcelina
Jeśli pracujesz przy komputerze to najlepszym wyjściem będą krople do oczu, poza tym pomyślałabym o okularach. Jednak praca przy komputerze męczy oczy a takie okulary chronią przed nadmiernym przemęczeniem.