Czy Wasze kobiety też nie akceptują Waszego hobby?

O czym myślą faceci, bez czego nie potrafią żyć.
Awatar użytkownika
WujekJurek
Użytkownik
Użytkownik

Czy Wasze kobiety też nie akceptują Waszego hobby?

Post autor: WujekJurek » 18 lut 2011, o 13:56

Moja ukochana ciągle narzeka, że wole samochody od niej...często się o to kłócimy. Mi się wydaje, że przesadza.
Macie może podobnie?

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Re: Czy Wasze kobiety też nie akceptują Waszego hobby?

Post autor: noname » 18 lut 2011, o 14:22

Powiedz jej, że nie wolisz samochodów od niej. Ja to opiszę bez słów:
Spoiler:

A tak poważniej - trzeba umieć pogodzić te dwie "rzeczy", inaczej może się coś popsuć w Waszym związku ; )
Ostatnio zmieniony 18 lut 2011, o 14:25 przez noname, łącznie zmieniany 2 razy.
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
hateful
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: hateful » 18 lut 2011, o 15:53

Jak to noname zauważył, każde powinno dostać po równo, choć niekoniecznie tak, jak było widać, na dołączonym obrazku ; )
Jeśli narzeka, to znak, że może faktycznie więcej czasu poświęcasz samochodom, niż jej? Spróbuj z nią porozmawiać i ustalcie sobie jakieś stałe godziny spotkań, na których zawsze się pojawisz, może wtedy nie będzie miała żadnego 'ale'.
A tak poza tym, co jest dla Ciebie ważniejsze? Samochód, który zawsze jest w garażu, czy kobieta, która Cię kocha? Któremu poświęcasz mniej czasu?
Nie mam nic do Twego hobby, ale osobie, którą kochamy, mimo wszystko powinniśmy poświęcić więcej czasu niż maszynie ; )
'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'

Awatar użytkownika
alusiek
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: alusiek » 19 lut 2011, o 17:25

Raczej akceptuje bo co mam zrobić :)
Ale nie powiem że mnie czasami denerwuje jak ja chce sobie jechać gdzieś w niedziele aaa On ma mecz - i to w takich godzinach ze nic nie zaplanujesz:P
Obrazek

i kocham coraz bardziej:*
Obrazek
Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Awatar użytkownika
WujekJurek
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: WujekJurek » 20 lut 2011, o 15:33

On jest dla mnie mega ważna, ale dlatego staram się znaleźć jakiś złoty środek. Próbowałem nawet ją trochę wciągnąć w to moje hobby, ale średnio zadziałało :/ eh

Awatar użytkownika
kasik
były team
były team

Post autor: kasik » 20 lut 2011, o 22:25

WujekJurek, a ona ma prawo jazdy? Lubi wgl podróże itp?
(...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] )

Awatar użytkownika
WujekJurek
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: WujekJurek » 22 lut 2011, o 12:21

Ma prawko, ale rzadko jeździ.
Ostatnio pomyślałem, że troszkę ją spróbuję "wciągnąć" w to moje hobby i puszczałem jej fajne spoty dot. aut (takie humorystyczne i koncepcyjne w tym stylu: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&v=ZzoIOG7-J8M, http://www.youtube.com/watch?v=R55e-uHQna0). Posiedziała ze mną chwilkę i nawet się pośmiała, ale jak wieczorem powiedziałem jej że idę do garażu, to zrobiła zasmuconą minę...
Lipa :(

Awatar użytkownika
Niedotykalna
były team
były team

Post autor: Niedotykalna » 23 lut 2011, o 09:32

A w zasadzie to ile czasu dziennie - tak średnio - poświęcasz tym samochodom, a ile jej?

Generalnie uważam, że każdy powinien mieć swoje hobby. Człowiek bez pasji jest po prostu nudny. Nasza druga połówka nie musi się tym samym interesować, nawet uważam, że nie powinna. Chodzi o to, by każde z Was miało jakąś sferę życia tylko dla siebie, o ile nie pochłania ona zbyt wiele Waszego czasu, którego mniej z tego powodu poświęcasz pielęgnowaniu związku.
Czy Twoja dziewczyna ma jakieś hobby?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2011, o 09:37 przez Niedotykalna, łącznie zmieniany 2 razy.
[img]bannedimg[/img]

Awatar użytkownika
noname
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: noname » 23 lut 2011, o 10:40

Kup jej psa, a będziesz miał dwa miesiące spokoju.

Mam rozumieć, że mieszkacie razem?
Ostatnio zmieniony 23 lut 2011, o 10:40 przez noname, łącznie zmieniany 1 raz.
Scypion Alvaro No.1

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 8 gru 2012, o 18:01

:) Mysle, ze zawsze mozna sie dogadac . Kazdy czlowiek co innego lubi i czym innym sie interesuje . Niekoniecznie to co jest dla mnie interesujace musi byc tez interesujace dla drugiej strony. Taka jest prawda.
Wazne by mozna znalezc dobre rozwiazanie i kompromis.
Dodam , ze w tym rozumowaniu i akceptacji zainteresowan drugiej strony jest to , by nasze przerozne hobby nie przeslonilo nam calego swiata, ale by bylo rozwijane z uwzglednieniem potrzeb innych bliskich nam osob.
Mysle , ze wtedy z akceptacja nas kobietek nie bedzie problemu. Zreszta wiekszosc z nas jest jednak bardzo wyrozumiala dla swoich polowek.
Ja nie mam problemu z akceptowaniem pasji i zainteresowan mojego lubego, swietnie sie w tej sprawie dogadujemy. Jest ok. :)

Awatar użytkownika
monixa752
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: monixa752 » 8 gru 2012, o 18:06

dokładnie aby nie czuła, że samochód jest ważniejszy od niej, i zależy to też od jej charakteru, mój były np. miał motor, ja nie lubię, ale kochałam go a on lubi, więc mi to nie przeszkadzało, aby nie jeździł za szybko albo ze mną aby jeździł :D on jeździł samochodem w miarę też, więc i motorem nie przeginał, nie musiałam się bać że coś mu się stanie, bo zazwyczaj chodzi o strach o drugą osobę, Ale jak się przegina, czci motor lub samochód a kobietę zaniedbuje to brzydko :)

Awatar użytkownika
Kika666
V.I.P
V.I.P

Post autor: Kika666 » 9 gru 2012, o 19:30

:) Ale tak naprawde jest wtedy 100% akceptacja ze strony kobiety jesli czuje , ze jest kochana .
Bo co by tu nie mowic , to my kobiety zawsze widzimy konkurencje, i wlasnie hobby ukochanego tak w wiekszosci przypadkow traktujemy.
Jednym slowem, jesli rozmawiamy o naszych pasjach i zainteresowaniach to wyjasnijmy te kwestie, a problemy znikna. :)

Awatar użytkownika
lukas
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: lukas » 1 lut 2013, o 09:40

U mnie jest spoko, chociaż moje hobby to bary i mecze i nie mam tu na myśli barów mlecznych :mrgreen:

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 1 mar 2013, o 00:03

U mnie to zawsze wyglądało tak że najpierw jest zachwyt... mój facet kierowca wyścigowy... chwil kilka później foch... znów znikasz na cały weekend?? Trening?? Kasa na opony lub inne bzdety jak kombinezon, kask i coś tam coś tam?? Ja chce wakacje... moje koleżanki ze swoimi facetami itd itp. Prawdziwa pasja i sposób na życie często bywa nie zrozumiana i nie jest akceptowana przez drugą osobę. JAk na razie takiej pani nie znalazłem...i zapewne nie znajdę. Ja z moto nie zrezygnuję już nigdy. Born to ride, ride to live.
Sowy nie są tym czym się wydają.

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Post autor: Coolka » 1 mar 2013, o 18:33

Tak sobie mysle ze moze wystarczylo by ze kobieta tez miala jakas swoja pasje. Zamiast zostawiac ja w domu na dlugie wieczory czy weekendy kiedy ma czas na myslenie (to bywa niebezpieczne) to jednak zarazic ja jakas pasja. Nie rozumiem w sumie takich kobiet bo przyznam ze zawsze umialam sobie odpowiednio zorganizowac swoj czas. Kiedy jest czas na bycie razem to razem ale wchodzac w zwiazek nie ejstesmy ze soba złaczeni jak blizniaki syjamskie. Kazde z nas ma jednak jakies swoje zycie wiec warto sie dogadac
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 1 mar 2013, o 19:19

Tylko pasje trzeba odkryć samemu w sobie... to coś a nie zarazić kogoś czymś. Można pokazać ale co z tego wyjdzie tego nie wie nikt.

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Post autor: Coolka » 1 mar 2013, o 19:21

No tak tylko wiesz czasem cos mozna pokazac z innego punktu widzenia. Poza tym zarazic pasja jakas czyms so dana osoba lubi i rozbudowac to w niej troche. Zawsze warto chyba. A moze sa rzeczy ktore partner lubi i mozna go w tym wesprzec a on wtedy spiera Ciebie. Chyba wyjsc z takich sytuacji jest wiele.

Tak swoja droga wyscigi to akurat dosc kosztowna i pochlaniajaca pasja :D Wiec nie kazda kobieta musi to kochac :)
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 1 mar 2013, o 20:17

Owszem tylko ja o tym ostrzegam już na pierwszym spotkaniu. To całe moje życie... jak nie moge się ścigać to pomagam w tym znajomym ale w sezonie często wybywam by coś robić w tym kierunku.

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Post autor: Coolka » 1 mar 2013, o 20:21

Pytanie czy w czasie wolnym od hobby potrafisz dac kobiecie tyle zeby ona Twojego braku przy niej nie odczula
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
redorange666
Moderator
Moderator

Post autor: redorange666 » 1 mar 2013, o 22:02

Nie mnie oceniać ale mam nadzieję że tak. Jak jestem z nią to tylko z nią... i nic poza nią się nie liczy... przynajmniej jest takie moje subiektywne odczucie...

ODPOWIEDZ