Prezent świąteczny dla nastolatka

O czym myślą faceci, bez czego nie potrafią żyć.
Awatar użytkownika
Targan
nowy
nowy

Post autor: Targan » 15 gru 2016, o 13:46

Jak wiecie - niedługo święta. Do Wigilii pozostało niewiele czasu więc w sumie ostatni gwizdek na to, aby coś kupić. Dla większości członków rodziny mam co kupić, ale pozostaje jeszcze mój brat, któremu akurat nakładają się w tym czasie urodziny. Dlatego prezent nie może być symboliczny, ale już konkretniejszy. W tym roku będzie miał 16 lat a jego pasją są komputery i gry. Dlatego też chciałbym mu kupić jakąś grę, ale sam nie do końca wiem z jakiej będzie zadowolony.

Jeżeli możecie to piszcie mi propozycję, bo chciałbym coś kupić na prezent, a obawiam się, że nie wymyślę nic ciekawego. Jeżeli chcecie polecić mi jakąś grę to ze sklepu Arena gry, bo znajduje się w mojej miejscowości (przesyłka może nie dotrzeć na czas więc muszę kupić na miejscu). Tylko patrzcie, żeby gra była dostępna od ręki.
Awatar użytkownika
lukas
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: lukas » 9 paź 2017, o 13:39

wypasione słuchawki, takie jak noszą piłkarze przed meczem :)
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 17 paź 2017, o 14:14

Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D
Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 17 paź 2017, o 15:33

Mocedo pisze: Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D
Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony 8-)

Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 20 paź 2017, o 17:24

Gulacz pisze:
Mocedo pisze: Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D
Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony 8-)

Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 28 paź 2017, o 21:33

Gulacz pisze: Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony
Noo, z tego co czytałam z opinii to wszyscy sobie bardzo chwalą możliwość przechowywania go w stanie odbezpieczonym przez miesiąc, i podobno producent daje na to gwarancję :D
myszuk pisze: a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?
tarcze wystarczą takie papierowe czy musza być jakoś specjalnie przystosowane?
Gulacz pisze: Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
I nie miałeś problemów z obsługiwaniem jej? w sumie byłeś jeszcze całkiem dzieciak :D pamiętasz może jaki model ? rozglądam się za czymś dla dziadka :P
Awatar użytkownika
Cienkibolek
nowy
nowy

Post autor: Cienkibolek » 29 paź 2017, o 00:39

Ja myślałem o czymś takim dla siostrzeńca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 15 lis 2017, o 14:41

myszuk pisze:
20 paź 2017, o 17:24
a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?
Mam kulochwyt i do niego sobie strzelam :)
Mocedo pisze:
28 paź 2017, o 21:33
Noo, z tego co czytałam z opinii to wszyscy sobie bardzo chwalą możliwość przechowywania go w stanie odbezpieczonym przez miesiąc, i podobno producent daje na to gwarancję :D
A skąd takie informacje masz wgl? jakies sprawdzone zrodlo?
Mocedo pisze:
28 paź 2017, o 21:33
tarcze wystarczą takie papierowe czy musza być jakoś specjalnie przystosowane?
Wystarcza papierowe ale mozesz je na jakas terkture przyczepic
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 16 lis 2017, o 12:59

Gulacz pisze:
15 lis 2017, o 14:41
Mam kulochwyt i do niego sobie strzelam
kulochwyt ? co to takiego? masz jakieś zdjęcie ?
Gulacz pisze:
A skąd takie informacje masz wgl? jakies sprawdzone zrodlo?
Tutaj masz wszystkie info o waltherze :) --> militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml?wkm=Slider&kr=Walther-PPQ-RAM
Gulacz pisze:
Wystarcza papierowe ale mozesz je na jakas terkture przyczepic
trochę bez sensu, kupować tarcze zeby potem je samodzielnie w domu jeszcze przerabiac i przyklejac na tekturę ;/ nie lepiej kupic cos mocniejszego od razu ?
Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 16 lis 2017, o 20:09

Mocedo pisze:
16 lis 2017, o 12:59
kulochwyt ? co to takiego? masz jakieś zdjęcie ?
To jest coś takiego militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_-_stozek_p21835.xml przyczepiasz tarcze i strzelasz :)
Mocedo pisze:
Tutaj masz wszystkie info o waltherze -->
O super, dzieki :D skoro w militariach mowia ze nic sie stanie to mozna temu wierzyc :D fajna zabawka do samoobrony i strzelania :D
Mocedo pisze:
trochę bez sensu, kupować tarcze zeby potem je samodzielnie w domu jeszcze przerabiac i przyklejac na tekturę nie lepiej kupic cos mocniejszego od razu ?
A powiem Ci, że bardzo chętnie bym kupił coś mocniejszego :D Masz jakieś sugestie ? ;-)
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli
Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 3 gru 2017, o 12:11

Gulacz pisze:
16 lis 2017, o 20:09
To jest coś takiego militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_-_stozek_p21835.xml przyczepiasz tarcze i strzelasz
duże to jest ?
Gulacz pisze:
O super, dzieki :D skoro w militariach mowia ze nic sie stanie to mozna temu wierzyc :D fajna zabawka do samoobrony i strzelania :D
no i fajnie że można mieć w 1 zestawie wszystkie 3 rodzaje kulek :p
Gulacz pisze:
A powiem Ci, że bardzo chętnie bym kupił coś mocniejszego :D Masz jakieś sugestie ?
a takie coś militaria.pl/crosman/tarcza_zelowa_asg_crosman_sagbt_p3342.xml ?
Cienkibolek pisze:
29 paź 2017, o 00:39
Ja myślałem o czymś takim dla siostrzeńca.
czyli rozumiem że siostrzeniec interesuje się outdoorem, bushnell dobra firma jeżeli chodzi o lornetki bo moj dziadek ma
Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 10 gru 2017, o 19:34

myszuk pisze:
3 gru 2017, o 12:11
duże to jest ?
Tak jak w opisie produktu- 13x13 cm czyli maleństwo, nie wyobrażam sobie jak do tego mozna strzelać i jak przy czymś takim się bawić. Orientujecie się może czy na militariach znajdą się jakieś większe wymiary ?
myszuk pisze:
no i fajnie że można mieć w 1 zestawie wszystkie 3 rodzaje kulek :p
to fakt, super sprawa z tym waltherem, tylko zastanawiam się w czym przetrzymywać najbezpieczniej taką broń żeby nikomu nie stała się krzywda przez przypadek ?
myszuk pisze:
a takie coś militaria.pl/crosman/tarcza_zelowa_asg_crosman_sagbt_p3342.xml ?
Jestem ciekawa czy julki faktycznie tak dobrze się trzymają i czy nie spadają, nie zeslizgują się z w powierzchni tarczy ??
ODPOWIEDZ