Prezent świąteczny dla nastolatka

O czym myślą faceci, bez czego nie potrafią żyć.
Awatar użytkownika
Targan
nowy
nowy

Prezent świąteczny dla nastolatka

Postautor: Targan » 15 gru 2016, o 13:46

Jak wiecie - niedługo święta. Do Wigilii pozostało niewiele czasu więc w sumie ostatni gwizdek na to, aby coś kupić. Dla większości członków rodziny mam co kupić, ale pozostaje jeszcze mój brat, któremu akurat nakładają się w tym czasie urodziny. Dlatego prezent nie może być symboliczny, ale już konkretniejszy. W tym roku będzie miał 16 lat a jego pasją są komputery i gry. Dlatego też chciałbym mu kupić jakąś grę, ale sam nie do końca wiem z jakiej będzie zadowolony.

Jeżeli możecie to piszcie mi propozycję, bo chciałbym coś kupić na prezent, a obawiam się, że nie wymyślę nic ciekawego. Jeżeli chcecie polecić mi jakąś grę to ze sklepu Arena gry, bo znajduje się w mojej miejscowości (przesyłka może nie dotrzeć na czas więc muszę kupić na miejscu). Tylko patrzcie, żeby gra była dostępna od ręki.

Ten temat ma 3 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie

Zarejestruj się Zaloguj się

Wróć do „ŚWIAT MĘŻCZYZN”