Prezent świąteczny dla nastolatka

O czym myślą faceci, bez czego nie potrafią żyć.
Awatar użytkownika
Targan
nowy
nowy

Post autor: Targan » 15 gru 2016, o 13:46

Jak wiecie - niedługo święta. Do Wigilii pozostało niewiele czasu więc w sumie ostatni gwizdek na to, aby coś kupić. Dla większości członków rodziny mam co kupić, ale pozostaje jeszcze mój brat, któremu akurat nakładają się w tym czasie urodziny. Dlatego prezent nie może być symboliczny, ale już konkretniejszy. W tym roku będzie miał 16 lat a jego pasją są komputery i gry. Dlatego też chciałbym mu kupić jakąś grę, ale sam nie do końca wiem z jakiej będzie zadowolony.

Jeżeli możecie to piszcie mi propozycję, bo chciałbym coś kupić na prezent, a obawiam się, że nie wymyślę nic ciekawego. Jeżeli chcecie polecić mi jakąś grę to ze sklepu [spam] bo znajduje się w mojej miejscowości (przesyłka może nie dotrzeć na czas więc muszę kupić na miejscu). Tylko patrzcie, żeby gra była dostępna od ręki.
Ostatnio zmieniony 6 cze 2018, o 15:04 przez kissmyass, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Spamowanie, wszelkie działania marketingowe, zamieszczanie reklam i odnośników do innych stron w celach zarobkowych, a także publikowanie tzw. reflinków, poza wyznaczonymi do tego celu działami i bez zgody Administracji jest zabronione.

Awatar użytkownika
lukas
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: lukas » 9 paź 2017, o 13:39

wypasione słuchawki, takie jak noszą piłkarze przed meczem :)

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 17 paź 2017, o 14:14

Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 17 paź 2017, o 15:33

Mocedo pisze: Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D
Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony 8-)

Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
"When does telling the truth ever help anybody?"
Efraim Diveroli

Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 20 paź 2017, o 17:24

Gulacz pisze:
Mocedo pisze: Ja dla mojego brata razem z rodziną zrzucamy się na pistolet walthera ppq m2 [ jest nieco starszy niż Twój :-D ] ale od dawna marzył o czymś prawdziwym także mam nadzieję, że się ucieszy :D
Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony 8-)

Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 28 paź 2017, o 21:33

Gulacz pisze: Całkiem fajny ten pistolet. Miałem przyjemność postrzelać tym umarexem i daje dużo frajdy. Szczególny plus za blowback. Brat bedzie mega zadowolony
Noo, z tego co czytałam z opinii to wszyscy sobie bardzo chwalą możliwość przechowywania go w stanie odbezpieczonym przez miesiąc, i podobno producent daje na to gwarancję :D
myszuk pisze: a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?
tarcze wystarczą takie papierowe czy musza być jakoś specjalnie przystosowane?
Gulacz pisze: Hm co do prezentu to powinien być albo powiązany z pasją albo taki który zarazi czymś pożytecznym. Ja jak miałem 16 lat dostałem wiatrówkę Cyberguna od ojca i od tego czasu zakochałem się w strzelectwie
I nie miałeś problemów z obsługiwaniem jej? w sumie byłeś jeszcze całkiem dzieciak :D pamiętasz może jaki model ? rozglądam się za czymś dla dziadka :P

Awatar użytkownika
Cienkibolek
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Cienkibolek » 29 paź 2017, o 00:39

Ja myślałem o czymś takim dla siostrzeńca.
Obrazek
Nie jestem aż taki cienki. Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 15 lis 2017, o 14:41

myszuk pisze:
20 paź 2017, o 17:24
a gdzie strzelasz ? masz jakieś swoje tarcze ?
Mam kulochwyt i do niego sobie strzelam :)
Mocedo pisze:
28 paź 2017, o 21:33
Noo, z tego co czytałam z opinii to wszyscy sobie bardzo chwalą możliwość przechowywania go w stanie odbezpieczonym przez miesiąc, i podobno producent daje na to gwarancję :D
A skąd takie informacje masz wgl? jakies sprawdzone zrodlo?
Mocedo pisze:
28 paź 2017, o 21:33
tarcze wystarczą takie papierowe czy musza być jakoś specjalnie przystosowane?
Wystarcza papierowe ale mozesz je na jakas terkture przyczepic

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 16 lis 2017, o 12:59

Gulacz pisze:
15 lis 2017, o 14:41
Mam kulochwyt i do niego sobie strzelam
kulochwyt ? co to takiego? masz jakieś zdjęcie ?
Gulacz pisze:
A skąd takie informacje masz wgl? jakies sprawdzone zrodlo?
Tutaj masz wszystkie info o waltherze :) --> militaria.pl/umarex/pistolet_co2_ram_combat_walther_ppq_m2_t4e_2_4760_p87007.xml?wkm=Slider&kr=Walther-PPQ-RAM
Gulacz pisze:
Wystarcza papierowe ale mozesz je na jakas terkture przyczepic
trochę bez sensu, kupować tarcze zeby potem je samodzielnie w domu jeszcze przerabiac i przyklejac na tekturę ;/ nie lepiej kupic cos mocniejszego od razu ?

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 16 lis 2017, o 20:09

Mocedo pisze:
16 lis 2017, o 12:59
kulochwyt ? co to takiego? masz jakieś zdjęcie ?
To jest coś takiego militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_-_stozek_p21835.xml przyczepiasz tarcze i strzelasz :)
Mocedo pisze:
Tutaj masz wszystkie info o waltherze -->
O super, dzieki :D skoro w militariach mowia ze nic sie stanie to mozna temu wierzyc :D fajna zabawka do samoobrony i strzelania :D
Mocedo pisze:
trochę bez sensu, kupować tarcze zeby potem je samodzielnie w domu jeszcze przerabiac i przyklejac na tekturę nie lepiej kupic cos mocniejszego od razu ?
A powiem Ci, że bardzo chętnie bym kupił coś mocniejszego :D Masz jakieś sugestie ? ;-)
Efraim Diveroli

Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 3 gru 2017, o 12:11

Gulacz pisze:
16 lis 2017, o 20:09
To jest coś takiego militaria.pl/tm/kulochwyt_wiatrowkowy_z_tarczami_-_stozek_p21835.xml przyczepiasz tarcze i strzelasz
duże to jest ?
Gulacz pisze:
O super, dzieki :D skoro w militariach mowia ze nic sie stanie to mozna temu wierzyc :D fajna zabawka do samoobrony i strzelania :D
no i fajnie że można mieć w 1 zestawie wszystkie 3 rodzaje kulek :p
Gulacz pisze:
A powiem Ci, że bardzo chętnie bym kupił coś mocniejszego :D Masz jakieś sugestie ?
a takie coś militaria.pl/crosman/tarcza_zelowa_asg_crosman_sagbt_p3342.xml ?
Cienkibolek pisze:
29 paź 2017, o 00:39
Ja myślałem o czymś takim dla siostrzeńca.
czyli rozumiem że siostrzeniec interesuje się outdoorem, bushnell dobra firma jeżeli chodzi o lornetki bo moj dziadek ma

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 10 gru 2017, o 19:34

myszuk pisze:
3 gru 2017, o 12:11
duże to jest ?
Tak jak w opisie produktu- 13x13 cm czyli maleństwo, nie wyobrażam sobie jak do tego mozna strzelać i jak przy czymś takim się bawić. Orientujecie się może czy na militariach znajdą się jakieś większe wymiary ?
myszuk pisze:
no i fajnie że można mieć w 1 zestawie wszystkie 3 rodzaje kulek :p
to fakt, super sprawa z tym waltherem, tylko zastanawiam się w czym przetrzymywać najbezpieczniej taką broń żeby nikomu nie stała się krzywda przez przypadek ?
myszuk pisze:
a takie coś militaria.pl/crosman/tarcza_zelowa_asg_crosman_sagbt_p3342.xml ?
Jestem ciekawa czy julki faktycznie tak dobrze się trzymają i czy nie spadają, nie zeslizgują się z w powierzchni tarczy ??

Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: milenka88 » 15 gru 2017, o 08:14

Militaria ok ale nie sądzicie,że cos takiego powinno być uzgadniane z osoba, której sie to daje.Bo może się jej to nie spodobac. Taka jest prawda. Polecałabym coś bezpieczniejszego:
jakieś czekoladki
koszulkę
ewentualnie jakiś kubeczek przy ograniczonych funduszach.
W sieci są liczne kreatory prezentów.
https://www.megakoszulki.pl/swiateczny- ... -prezentow
Ostatnio zmieniony 20 gru 2017, o 11:04 przez milenka88, łącznie zmieniany 1 raz.

forbidden
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: forbidden » 18 gru 2017, o 09:20

Mocedo pisze:
10 gru 2017, o 19:34
Tak jak w opisie produktu- 13x13 cm czyli maleństwo, nie wyobrażam sobie jak do tego mozna strzelać i jak przy czymś takim się bawić. Orientujecie się może czy na militariach znajdą się jakieś większe wymiary ?
jak masz wiatrówkę długą z celownikiem to super sprawa do ćwiczeń. Ale tak - większe wymiary też widziałam jak np te 17x17: militaria .pl/umarex/kulochwyt_umarex_perfecta_3_2092_p87757.xml
Mocedo pisze:
to fakt, super sprawa z tym waltherem, tylko zastanawiam się w czym przetrzymywać najbezpieczniej taką broń żeby nikomu nie stała się krzywda przez przypadek ?
po prostu daleko od dzieci. Na jedną wiatrówkę raczej nie warto kupować sejf
Mocedo pisze:
Jestem ciekawa czy julki faktycznie tak dobrze się trzymają i czy nie spadają, nie zeslizgują się z w powierzchni tarczy ??
na pewno się nie ześlizguje jeśli to jest żelowe
milenka88 pisze:
15 gru 2017, o 08:14
Militaria ok ale nie sądzicie,że cos takiego powinno być uzgadniane z osoba, której sie to daje.Bo może się jej to nie spodobac. Taka jest prawda. Polecałabym coś bezpieczniejszego:
jakieś czekoladki
koszulkę
ja pytałam ojca co by chciał dostać. Chciał scyzoryk to kupiłam mu scyzoryk victorinoxa

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 21 gru 2017, o 17:10

Mocedo pisze:
Tutaj masz duzy kulochwyt militaria.pl/sig_sauer/kulochwyt_magnetyczny_sig_sauer_quad_air-target-quad_p71632.xml Poza tym te małe są extra bo ćwiczych na nich celność. Co to za problem trafić do dużego celu?
forbidden pisze:
18 gru 2017, o 09:20
ja pytałam ojca co by chciał dostać. Chciał scyzoryk to kupiłam mu scyzoryk victorinoxa
Jaki konkretnie? Ja na święta kupiłem dla brata takiego militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_classic_space_walk_2017_limited_0_6223_l1707_p86014.xml to jego pierwszy sprzet tego typu bo ma 15 lat wiec mysle ze bedzie zadowolony
milenka88 pisze:
15 gru 2017, o 08:14
jakieś czekoladki
koszulkę
Najlepiej się orientować co kto lubi w wtedy dobierać prezenty. Dla faceta zawsze można coś łatwo wybrać stąd militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?on_stock=1
Efraim Diveroli

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 6 sty 2018, o 21:27

Gulacz pisze:
21 gru 2017, o 17:10
Tutaj masz duzy kulochwyt militaria.pl/sig_sauer/kulochwyt_magnetyczny_sig_sauer_quad_air-target-quad_p71632.xml Poza tym te małe są extra bo ćwiczych na nich celność. Co to za problem trafić do dużego celu?
o i ten jest super , dobrze rozumiem że jak trafimy śrutem w środkowy znaczek 'sig' to wtedy te 4 tarcze po bokach się uruchamiają i zaczynają się ruszać, i trzeba celować do ruszającego się celu?
Gulacz pisze:
Jaki konkretnie? Ja na święta kupiłem dla brata takiego militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_classic_space_walk_2017_limited_0_6223_l1707_p86014.xml to jego pierwszy sprzet tego typu bo ma 15 lat wiec mysle ze bedzie zadowolony
Jak na pierwszy scyzoryk dla nastolatka to wydaje mi się spoko pod względem narzędzi tylko te pilniczek do paznokci mnie zastanawia czy jest potrzebny :D Btw brat się nie obraził za dziecinny wzorek ?
Gulacz pisze:
Najlepiej się orientować co kto lubi w wtedy dobierać prezenty. Dla faceta zawsze można coś łatwo wybrać stąd militaria.pl/meskie_prezenty_c1426.xml?on_stock=1
Udało Ci się coś wybrać i kupić z 'meskich prezentów ? :D

forbidden
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: forbidden » 7 sty 2018, o 18:05

Gulacz pisze:
takiego dostał: militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_1_3713_p26905.xml
Mocedo pisze:
6 sty 2018, o 21:27
o i ten jest super , dobrze rozumiem że jak trafimy śrutem w środkowy znaczek 'sig' to wtedy te 4 tarcze po bokach się uruchamiają i zaczynają się ruszać, i trzeba celować do ruszającego się celu?
mi się wydaje, że to po prostu pozwala na strzelanie do nowych celów
Mocedo pisze:
6 sty 2018, o 21:27
Udało Ci się coś wybrać i kupić z 'meskich prezentów ? :D
Fajna jest ta podstrona, można tam serio znaleźć pomysł na prezent jak się nie ma żadnego

Awatar użytkownika
myszuk
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: myszuk » 6 cze 2018, o 09:39

forbidden pisze:
7 sty 2018, o 18:05
takiego dostał: militaria.pl/victorinox/scyzoryk_victorinox_huntsman_1_3713_p26905.xml
to chyba taki jeden z podstawowych scyzoryków, takie w sumie maleństwo a ma tyle narzędzi ! :D
forbidden pisze:
7 sty 2018, o 18:05
Fajna jest ta podstrona, można tam serio znaleźć pomysł na prezent jak się nie ma żadnego
to prawda, na pewno coś się stamtąd wybierze albo znajdzie jakąś inspiracje

Awatar użytkownika
Gulacz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Gulacz » 8 cze 2018, o 18:37

myszuk pisze:
6 cze 2018, o 09:39
to chyba taki jeden z podstawowych scyzoryków, takie w sumie maleństwo a ma tyle narzędzi ! :D
No nie takie maleństwo, wymiary ma całkiem spore i idealnie nadaje się do różnych rac. Podobnie jak multitoole leathermana :)
myszuk pisze:
6 cze 2018, o 09:39
to prawda, na pewno coś się stamtąd wybierze albo znajdzie jakąś inspiracje
Na militaria.pl jest mnóstwo fajnych rzeczy tylko trzeba mieć czas trochę poszperać po stronie
Efraim Diveroli

Awatar użytkownika
Mocedo
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Mocedo » 9 cze 2018, o 10:55

Gulacz pisze:
8 cze 2018, o 18:37
No nie takie maleństwo, wymiary ma całkiem spore i idealnie nadaje się do różnych rac. Podobnie jak multitoole leathermana
A używacie jakiś etui do lethermanów albo victorinoxów ? Warto je chronic ?
Gulacz pisze:
8 cze 2018, o 18:37
Na militaria.pl jest mnóstwo fajnych rzeczy tylko trzeba mieć czas trochę poszperać po stronie
Jest też fajna zakładka z męskimi prezentami --> https://www.militaria.pl/meskie_prezent ... on_stock=1

Miał ktoś z Was spodnie od Helikona ? Zastanawiam się czy nie zamówić takich -- >https://www.militaria.pl/helikon/szorty ... p89676.xml

ODPOWIEDZ