Jaka gra Planszowa?

To, czym zajmujemy się w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
kubakarski
nowy
nowy

Jaka gra Planszowa?

Post autor: kubakarski » 5 mar 2018, o 10:30

Cześć. Ostatnio zacząłem się wkręcać w planszówki i generalnie w gry analogowe ;) Dużo gramy w 5 sekund jak mam gości, jakąś posiadówkę itp. to super się w to gra. Macie coś innego do zaproponowania gdzie by można ze znajomymi w 3-4 osoby pograć? Chodzi mi o coś prostszego, gdzie nad samą instrukcją obsługi nie musiałbym siedzieć pół godziny ale też żeby wciągało ;) Dobre opinie słyszałem o Aferze na Wiejskiej, ktoś kojarzy?
http://www.master-car.com.pl/
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Jaka gra Planszowa?

Post autor: Hadassa » 7 mar 2018, o 21:33

Sabotażysta,, gra która meści się w kieszeni a jest banalnie prosta ;)
...bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
robertsobczak
nowy
nowy

Jaka gra Planszowa?

Post autor: robertsobczak » 12 mar 2018, o 09:50

Afera na wiejskiej jak dla mnie rewelacja! Przypominała mi momentami Kolejkę, także jak ktoś lubi takie klimaty to będzie zadowolony. Czekam na wydanie i na pewno sobie kupię, bo póki co jest tylko w kafejkach planszówkowych do sprawdzenia.
Awatar użytkownika
cofi
nowy
nowy

Jaka gra Planszowa?

Post autor: cofi » 21 mar 2018, o 12:46

Z gier towarzyskich polecam: jenga, tajniacy, imago. U nas te gry robią zawsze furorę na domówkach:) Wybieraliśmy je ze względu na to, że można w nie grać nawet w większym gronie:) Więc nie ważne, czy to będzie 4 czy 10 osób i tak wszyscy będą się świetnie bawić:) Dobre może się też okazać Prawo dżungli i czytałam o Maskaradzie, która wydaje mi się bardzo zachęcająca (chyba nawet sobie taką sprawię przy najbliższej okazji).
ODPOWIEDZ