bilety komunikacji miejskiej :)

To, czym zajmujemy się w czasie wolnym.
Awatar użytkownika
bemi1992
nowy
nowy

bilety komunikacji miejskiej :)

Postautor: bemi1992 » 19 mar 2012, o 22:21

Witam
Jestem kolekcjonerką biletów komunikacji miejskiej (wiem, wiem, pewnie pierwszy raz się z takim czymś spotykacie )
Piszę na tym forum, aby mam nadzieję powiększyć kolekcję dzięki Wam.
Macie może w domu, w portfelu, torebce, kieszeniach bilety komunikacji miejskiej ze swojego miasta, bądź z podróży, do których nie macie sentymentów?
Może chcielibyście wspomóc moją kolekcję ? List można wysłać np przy płaceniu rachunków, bądź jak poczta jest po drodze . Piszę też dlatego, że teraz w większości miast jest podwyżka cen biletów i zmieniają się ich wzory. Liczę na wasze dobre serce i chęć wysłania mi tych biletów.
Mogą być także bilety wstępu, pkp, pks
Zapraszam na moją stronę na której są prawie wszystkie bilety jednorazowe - bo miesięczne są niewymiarowe i wrzucenie ich na stronę zajmuje więcej czasu ale mają swoje miejsce w kolekcji. Zagraniczne równiez zbieram, ale nie mam ich jeszcze na stronie.
www.bileciki.org
Na stronie jest bezpośredni adres do mnie więc nie trzeba się koniecznie ze mną kontaktować przez gg czy email
Ale dla tych co by się chcieli skontaktować:
mój email biletybeaty@wp.pl gg 4813773

Pozdrawiam :)

Ten temat ma 30 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie

Zarejestruj się Zaloguj się

Wróć do „Hobby”