Scott Lynch - Kłamstwa Locke'a Lamory

Awatar użytkownika
kuriaki
były team
były team
Posty: 2521
Rejestracja: 11 wrz 2007, o 20:23

Scott Lynch - Kłamstwa Locke'a Lamory

Post autor: kuriaki » 22 mar 2008, o 20:50

Obrazek
Powiadają, że Cierń Camorry to niezwyciężony fechmistrz, złodziej nad złodziejami, duch, który przenika ściany. Pół miasta wierzy, że jest legendarnym bohaterem i obrońcą biedaków; druga połowa uważa, że opowieści o nim to mit dla głupców. Jedni i drudzy się mylą.

Drobny i słabo władający rapierem Locke Lamora rzeczywiście jest (ku swemu utrapieniu) Cierniem Camorry. Z pewnością nie cieszy się z plotek towarzyszących jego wyczynom – a specjalizuje się w najbardziej złożonych oszustwach. Istotnie, okrada bogatych (kogóż innego warto okradać?), ale biedni nie oglądają ani grosza z jego zdobyczy. Wszystko, co zdobędzie, przeznacza na użytek swój i swojego nielicznego gangu złodziei: Niecnych Dżentelmenów.

Wielobarwny i kapryśny światek przestępczy wiekowej Camorry jest ich jedynym domem. Niestety, w ostatnich czasach nad miastem zawisło widmo tajemnicy, która grozi wybuchem wojny gangów i rozdarciem półświatka na strzępy. Locke’a i jego przyjaciół, wplątanych w śmiertelną rozgrywkę, czeka niezwykle trudna próba pomysłowości i lojalności. Jeśli chcą żyć, muszą z niej wyjść zwycięsko...

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/92695967/Lynch_Scott_-_Klamstwa_Lockea_Lamory.rtf
Ostatnio zmieniony 22 mar 2008, o 21:01 przez kuriaki, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ