Kim jest dzisiejszy turysta

Awatar użytkownika
ohamufax
nowy
nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2017, o 10:14

Kim jest dzisiejszy turysta

Post autor: ohamufax » 22 maja 2017, o 10:15

Sukcesywnie poznajemy najbliższą okolicę. Znamy już i opisaliśmy nasze Trójmiasto, nagraliśmy audioprzewodnik po Gdyni, na blogu pokazaliśmy kilkadziesiąt miejsc z Kaszub i napisaliśmy własny kaszubski przewodnik. Dwa lata temu zaczęliśmy opisywać Kociewie, a pół roku temu wybraliśmy się w fascynującą podróż po Warmii. Teraz przyszedł czas na trzy regiony między Trójmiastem, Kociewiem a Warmią.

W tę majówkę będziemy poszukiwać najciekawszych miejsc http://superturysta.com.pl/ w trzech turystycznych krainach między Wisłą, Nogatem a Pasłęką. Ciekawe jak zapamiętamy majówkowe Żuławy, Powiśle oraz Mierzeję i okolice Zalewu Wiślanego. Co najbardziej nam się spodoba? Kogo spotkamy na naszej drodze? I czy odkryjemy jeszcze coś, co łączy te trzy krainy?

Ruszamy 27 kwietnia i w drodze spędzimy aż 18 dni. Codziennie będziemy dzielić się naszymi wrażeniami. Chcesz wiedzieć gdzie jesteśmy, co robimy i co ciekawego odkryliśmy?

Awatar użytkownika
rudi
nowy
nowy
Posty: 4
Rejestracja: 22 maja 2017, o 08:36

Kim jest dzisiejszy turysta

Post autor: rudi » 22 maja 2017, o 10:22

To chyba już wróciliście? :P Info trochę mało aktualne... Ale może efekty będą spoko. Btw - niezły pomysł, fajnie że promujecie polskie zakątki, bo często o nich zapominamy, a nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile pięknych miejsc mamy w naszym kraju :)

ODPOWIEDZ