Aktualnie czytam...

Książki, autorzy, tytuły, zapowiedzi.
papillon
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: papillon » 14 gru 2016, o 19:33

Hadassa pisze: Papillon czytałam całość. Łącznir z tą najnowszą z lwem w tytule ;) nie pamiętam dokładnie... bardzo fajnie pisze.

A teraz czytam "diabeł ubiera się u prady" ale średnio wciągająca....
Ja nadal czekam, na tom ósmy. W mojej bibliotece trzeba rezerwować.
Aktualnie czytam tę, o której piszesz "Pogromca lwów", ale bibliotekarka mówiła, że to jest zupełnie odrębna powieść. Nie bardzo w to wierzę, mnie to wygląda na kolejną część Czarnej Serii.
Wszystko mi pasuje, nawet chronologia, że nie wspomnę o bohaterach powieści.

Tags:
Awatar użytkownika
Mandy_126
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Mandy_126 » 18 gru 2016, o 19:37

Ja teraz czytam ,,Przypomnij sobie'' Eliny Hirvonen :)
Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)

Uśmiechnij się ;)

Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 19 gru 2016, o 11:32

Papilon bo pogromca lwów to zdecydowanie kolejna część ;) szczegolnie patrząc na bohaterów ;)
...bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Dafne
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Dafne » 25 gru 2016, o 09:55

Zbrodnia i kara F. Dostojewskiego.
Carpe diem!
Awatar użytkownika
vernalisadonis
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: vernalisadonis » 28 gru 2016, o 00:50

"Zemsta Nilu" - Wilbur Smith
Ostatnio jakoś ciągnie mnie do przeczytania "Moralności pani Dulskiej" Gabrieli Zapolskiej
Dafne pisze: Zbrodnia i kara F. Dostojewskiego.
Czytałem to ale w 2/3 przerwałem. Książka ponad moje siły.
Awatar użytkownika
Dafne
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Dafne » 29 gru 2016, o 19:57

vernalisadonis, ja dotrwałam do końca i nawet napisałam opinię na moim blogu (link w profilu).

Obecnie czytam Doktora sen od Stephena Kinga. Moralność pani Dulskiej czytałam, fajna.
Carpe diem!
Awatar użytkownika
złoty węgorz
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: złoty węgorz » 29 gru 2016, o 21:08

"Brud" Piotra c. Ciekawe kim jest naprawdę autor
Awatar użytkownika
vernalisadonis
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: vernalisadonis » 30 gru 2016, o 12:40

Dafne pisze: vernalisadonis, ja dotrwałam do końca i nawet napisałam opinię na moim blogu (link w profilu).

Obecnie czytam Doktora sen od Stephena Kinga. Moralność pani Dulskiej czytałam, fajna.
Gratuluję wytrwałości ;)
Awatar użytkownika
Ruta
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Ruta » 10 sty 2017, o 01:45

Dziś podjęłam się czytania Bractwa Pierścienia J.R.R Tolkiena, wydanie z 1996. Leżało i czekało na mnie. To przygarnęłam w końcu.
Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Aktualnie czytam...

Post autor: Fajtula » 28 sty 2017, o 14:10

Odkładając w końcu sterty materiałów naukowych na potem, fragmentami zjadam Lux perpetuę Sapkowskiego, popijając rosyjskim Dwojgiem Bondariewa.
Awatar użytkownika
Francel
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Francel » 7 lut 2017, o 21:01

Książka miała mi starczyć na ferie, a wystarczyła na dwa dni, bo nie mogłem się oderwać - "Naznaczeni śmiercią" V. Roth.
Awatar użytkownika
Upiór z Opery
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Upiór z Opery » 22 lut 2017, o 20:53

Francel pisze: Książka miała mi starczyć na ferie, a wystarczyła na dwa dni, bo nie mogłem się oderwać - "Naznaczeni śmiercią" V. Roth.
I jak wrażenia? Lubię Veronikę Roth, ale jeszcze nie miałam okazji dobrać się do nowej książki.
Jak dobrze Jestem z toba
tak mi serce bije
myslalem czlowiek
nie ma serca.
Awatar użytkownika
Hexa
V.I.P
V.I.P

Aktualnie czytam...

Post autor: Hexa » 22 lut 2017, o 20:56

Ja jestem w trakcie trawienia "Sprzedanej" Sophie Hayes... :eek:
~ Słodkie życie...słono kosztuje~
Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: marchewkowepole » 27 lut 2017, o 15:35

Czytam w tramwaju "Króla" Twardocha, a w domu (bo za duża do torebki) Beksińskich kończę - jestem fanką biografii. Stosik czeka na półce, a kolejne widzę zapowiedzi, które miałabym chęć przeczytać :)
Awatar użytkownika
Francel
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Francel » 27 lut 2017, o 20:45

Upiór z Opery pisze:
Francel pisze: Książka miała mi starczyć na ferie, a wystarczyła na dwa dni, bo nie mogłem się oderwać - "Naznaczeni śmiercią" V. Roth.
I jak wrażenia? Lubię Veronikę Roth, ale jeszcze nie miałam okazji dobrać się do nowej książki.
Trochę fantastyki, trochę sci-fi - bo akcja rozgrywa się w mniej lub bardziej określonej przyszłości. Do tego dyskretny wątek miłosny i walka o władzę po trupach do celu. Trochę jak gra o tron, ale dla nieco młodszych, bo to jednak styl Roth, ale to akurat mi się podoba.
Awatar użytkownika
Upiór z Opery
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Upiór z Opery » 1 mar 2017, o 22:27

Francel pisze:
Upiór z Opery pisze:
Trochę fantastyki, trochę sci-fi - bo akcja rozgrywa się w mniej lub bardziej określonej przyszłości. Do tego dyskretny wątek miłosny i walka o władzę po trupach do celu. Trochę jak gra o tron, ale dla nieco młodszych, bo to jednak styl Roth, ale to akurat mi się podoba.
Uznam to za głos na tak :) Zresztą i tak bym prędzej czy później tę książkę przeczytała.
Jak dobrze Jestem z toba
tak mi serce bije
myslalem czlowiek
nie ma serca.
Awatar użytkownika
Francel
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Francel » 4 mar 2017, o 15:42

To widzisz, a mi się wcześniejsze książki Roth jakoś mniej podobały. Ale tak mam akurat z różnymi autorami, więc często daje komuś drugą szansę. :)
Awatar użytkownika
szcypiorek
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: szcypiorek » 7 mar 2017, o 09:25

Życie ma smak czekolady, autorki nie pamiętam, przypakdiem ją dostałam, kolezanka się zachwyciła, że taka aromatyczna, ciepła i mi wcisnęła, ale fajnie sie czyta :)) Słodko!
Awatar użytkownika
robert_l
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: robert_l » 13 mar 2017, o 15:38

Ja też bardzo lubię biografie. Do tej pory Steve Jobs, historia złego chłopca, Kapuścińskiego i wiele innych.
Awatar użytkownika
Fedorowicz
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Fedorowicz » 14 mar 2017, o 08:47

Obrazek

Autor Roman Nacht urodził się w Kaliszu, wychował się w Katowicach. Z PRL-u wyjechał w 1964 roku. W Chicago w latach 1979 – 1984 jako członek ANCIENT ASTRONAUT SOCIETY założył centrum poszerzania świadomości HOMO COSMICUS. Bywał częstym gościem radiowych stacji polonijnych. Dawał prelekcje w kilku stanach, m.in. w Tucson w Arizonie i w stanie Nowy Meksyk. Jego artykuły publikowały w tamtych latach wszystkie znane gazety polonijne na świecie. Jako pierwszy założył w Tel Awiwie w latach 80. ubiegłego stulecia CENTRUM ŚWIADOMOŚCI KOSMICZNEJ. Od lat zajmuje się wpływem zjawiska UFO na rozwój świadomości człowieka oraz praktykuje medycynę holopatyczną (rodzaj medycyny energetycznej rozwiniętej przez jego przyjaciela, austriackiego lekarza, doktora Christiana Steinera). Jest autorem psychografii pt. PODWÓJNA SPIRALA (Wydawnictwo POLIGRAF), tłumaczy książki z języków obcych na język polski oraz sztuki teatralne z polskiego na hebrajski. Niniejsza książka zawiera impulsy dla ludzi, którzy lubują się w samodzielnym, niekonwencjonalnym myśleniu.
ODPOWIEDZ