Aktualnie czytam...

Książki, autorzy, tytuły, zapowiedzi.
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 8 lip 2016, o 18:55

Red no wlasnie juz ktoras osoba mi ja poleca. Bede musiala cos jej dorwac ;)
...bo w oczach tkwi siła duszy...

Tags:

Awatar użytkownika
Hexa
V.I.P
V.I.P

Aktualnie czytam...

Post autor: Hexa » 9 lip 2016, o 14:01

To teraz bedziesz miala okazje Had.Cała seria bd dostepna w kioskach.A pierwsza juz jest z Vivą za grosze ;)
~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 9 lip 2016, o 20:25

Kochana ja tylko na czytniku teraz ;)

Awatar użytkownika
marchewkowepole
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: marchewkowepole » 1 sie 2016, o 11:16

"Zamach" – pierwsza część trylogii "Wojna". Takie political fiction - podzielona Polska, ideologiczne konflikty, porwanie córki premiera. Brzmi znajomo? Najciekawsze, że książka powstała kilka lat temu, a teraz się staje mocno aktualna. Jak skończę, to jeszcze coś napiszę.

Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 1 sie 2016, o 20:57

marchewkowepole pisze: "Zamach" – pierwsza część trylogii "Wojna". Takie political fiction - podzielona Polska, ideologiczne konflikty, porwanie córki premiera. Brzmi znajomo? Najciekawsze, że książka powstała kilka lat temu, a teraz się staje mocno aktualna. Jak skończę, to jeszcze coś napiszę.
marchewkowepole pisze: "Zamach" – pierwsza część trylogii "Wojna". Takie political fiction - podzielona Polska, ideologiczne konflikty, porwanie córki premiera. Brzmi znajomo? Najciekawsze, że książka powstała kilka lat temu, a teraz się staje mocno aktualna. Jak skończę, to jeszcze coś napiszę.
Lubię political fiction. O tej książce mi znajoma opowiadała, że wciąga bardzo. Chyba i ja się za to w takim razie wezmę. Może być aktualna na dzisiejsze zwariowane czasy.

Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 7 sie 2016, o 20:46

Wczoraj recenzję "Wojny" w necie czytałam. Tematyka w punkt do tego, co się teraz dzieje w naszym kraju. Podziały społeczne, które mogą prowadzić do rozlewu krwi. Dzielenie narodu na patriotów i zdrajców... Brzmi znajomo, prawda? Lektura będzie zapewne niesamowice wciągająca. Ale nie ma nic lepszego niż książka, od której nie można sie oderwać :)

Awatar użytkownika
skoen
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: skoen » 10 sie 2016, o 16:12

Aktualnie czytam, co żeście na klikali pod moją nieobecność :-D
Jestem kim jestem i nic ani nikt tego nie zmieni
Skoen

Awatar użytkownika
złoty węgorz
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: złoty węgorz » 10 sie 2016, o 21:23

W tym momencie - Focus, a z książek czeka na mnie Zamach Jana Ali.

Kala3
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Kala3 » 11 sie 2016, o 15:05

Też to mam, a co do fikcji to w każdej tkwi ziarenko prawdy, ja czekam już na kolejne tomy "Wojny" .

Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 15 sie 2016, o 14:32

Mam już "Wojnę". Pożyczyłam od koleżanki. Czytam od 2 dni. Akurat na długi weekend, więc w samą porę bo faktycznie trudno się od tej lektury oderwać.

Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 22 sie 2016, o 15:53

cherry pisze: Mam już "Wojnę". Pożyczyłam od koleżanki. Czytam od 2 dni. Akurat na długi weekend, więc w samą porę bo faktycznie trudno się od tej lektury oderwać.
Wiecie co, zostało mi już tylko 50 stron. Dziwne uczucie, bo z jednej strony to książka, którą trudno odłożyc na bok. Z drugiej, to o czym pisze autor Jan Ali jest tak mroczne, że ci ciarki po plecach przechodzą. Ale niestety ta historia przypomina to, co sie dzieje w naszej Polsce, dlatego "Zamach" to lektura przeszywająca. Ale dobra, bardzo dobra :) Dopiszę jeszcze coś, jak skończę i dojdę do siebie, bo myślę, że końcówka lektury to będzie szok ;/

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 22 sie 2016, o 16:52

3 czesc serii ksiazek Twd
"Upadek gubernatora cz1"

Awatar użytkownika
Francel
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Francel » 26 sie 2016, o 13:11

Hadassa pisze: 3 czesc serii ksiazek Twd
"Upadek gubernatora cz1"
Aż zgooglałem. Nie wiedziałem, ze są książki TWD! Wiedziałem, że są komiksy, no i serial. <3
Fabuła idzie w tym książkach idealnie jak w serialu, czy można się czymś zaskoczyć?
cherry pisze:
cherry pisze: Mam już "Wojnę". Pożyczyłam od koleżanki. Czytam od 2 dni. Akurat na długi weekend, więc w samą porę bo faktycznie trudno się od tej lektury oderwać.
Wiecie co, zostało mi już tylko 50 stron. Dziwne uczucie, bo z jednej strony to książka, którą trudno odłożyc na bok. Z drugiej, to o czym pisze autor Jan Ali jest tak mroczne, że ci ciarki po plecach przechodzą. Ale niestety ta historia przypomina to, co sie dzieje w naszej Polsce, dlatego "Zamach" to lektura przeszywająca. Ale dobra, bardzo dobra :) Dopiszę jeszcze coś, jak skończę i dojdę do siebie, bo myślę, że końcówka lektury to będzie szok ;/
Doczytałaś? :) Na końcu jest pewne wydarzenie, które... Emocje jak w Grze o tron. :D Siła tej książki i tak chyba leży w tym, że dzieje się w Polsce i łatwo poskładać miejsca z faktami. Niestety tego uczucia nie ma czytając zagraniczne political fiction, bo raczej 99% czytelników nie jest politologami, żeby znać tak dobrze sytuacje polityczną w danym kraju.

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 26 sie 2016, o 21:44

Francel pisze:
Hadassa pisze: 3 czesc serii ksiazek Twd
"Upadek gubernatora cz1"
Aż zgooglałem. Nie wiedziałem, ze są książki TWD! Wiedziałem, że są komiksy, no i serial. <3
Fabuła idzie w tym książkach idealnie jak w serialu, czy można się czymś zaskoczyć?
cherry pisze:
Doczytałaś? :) Na końcu jest pewne wydarzenie, które... Emocje jak w Grze o tron. :D Siła tej książki i tak chyba leży w tym, że dzieje się w Polsce i łatwo poskładać miejsca z faktami. Niestety tego uczucia nie ma czytając zagraniczne political fiction, bo raczej 99% czytelników nie jest politologami, żeby znać tak dobrze sytuacje polityczną w danym kraju.
No wlasnie nie do konca. Bo np ta seria co teraz czytam jest o tym skad sie wziak gubernatot itp. Pewne to co w serialu pojawi sie na ssmym koncu...
Zamysl jest by kolejne tomy powstaly o kolejnych postaciach z komiksow.
Np pewnie o neganie

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Aktualnie czytam...

Post autor: Coolka » 27 sie 2016, o 00:16

Też myślałam że sa tylko komiksy. A powiedz mi jak juz zburzyłaś moj swiatopogląd :) i będę musiała sprowadzić sobie cała serię to czy nie jest troche mniej ciekawe jak oglądało się serial?
Idealnie nieidealna

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 27 sie 2016, o 02:50

Nie. Nie jest ;)
Tym bardziej ze to calkiem nowa historia ktorej nie bylo w serialu.
Co sie dzialo rownolegle z przygodami Ricka :)

Awatar użytkownika
jak_wiatr
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: jak_wiatr » 27 sie 2016, o 12:41

Książkę o wychowaniu dzieci - Rozwój psychiczny dziecka od 0 do lat 3

Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 29 sie 2016, o 22:27

cherry pisze:
Przeczytałam! Ale nie zdradzę Wam zakończenia ;-) I nie odbiorę Wam przyjemności czytania, po prostu sami to zróbcie jak macie ochotę :-) Mnie wciągnęłą do tego stopnia, ze juz zacieram ręce w oczekiwaniu na drugi tom, który ma się ponoć ukazać jesienią. Oby...

papillon
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: papillon » 5 gru 2016, o 12:03

Aktualnie czytam siódmą z osiem części, Sagę kryminalną szwedzkiej autorki Camilli Läckberg.

Awatar użytkownika
Hadassa
Moderator
Moderator

Aktualnie czytam...

Post autor: Hadassa » 13 gru 2016, o 20:47

Papillon czytałam całość. Łącznir z tą najnowszą z lwem w tytule ;) nie pamiętam dokładnie... bardzo fajnie pisze.

A teraz czytam "diabeł ubiera się u prady" ale średnio wciągająca....

ODPOWIEDZ