Aktualnie czytam...

Książki, autorzy, tytuły, zapowiedzi.
Awatar użytkownika
cherry
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: cherry » 30 kwie 2018, o 19:09

Ja kończę "Opowieść podręcznej" (najpierw obejrzałam serial, potem wzięłam się za ksiązke). I jedno, i drugie bardzo dobre, choć totalnie dojmujące. A w kolejce czeka "Człowiek, który wspina się na drzewa" Jamesa Aldreda. Tę drugą książke dostałam w prezencie od siostry, która już ja przeczytała i powiedziała, ze trzeba koniecznie. Autor jest utalentowanym filmowcem, pracował przy filmach podróżniczych Richarda Attenborough, więc to naprawdę coś. No to ok. Jutro sie za nią zabieram :)

Tags:

Awatar użytkownika
Makara
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: Makara » 3 maja 2018, o 19:20

A ja dziś skończyłam "Człowiek, który wspina się na drzewo". Aldred powinien zacząć pisać częściej książki, bo jest napisana bardzo obrazowym językiem. Czytając można poczuć się prawie jak na wyprawie na Borneo czy w Australii. Idealna dla miłośników przygody i przyrody :) .

Awatar użytkownika
paliczek
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: paliczek » 4 cze 2018, o 08:49

"Ostatni portret Melanii" Ewy Madeyskiej. Autorka "Katonieli", która była nominowana do Nike. Powiem tak - nowa książka podejmuje lżejszy temat, ale literacko trzyma poziom. Mocno polecam, bo obala mit, że literatura kobieca to literatura niższych lotów.

Awatar użytkownika
K.Koper
nowy
nowy

Aktualnie czytam...

Post autor: K.Koper » 8 cze 2018, o 14:57

Również sięgnęłam po "Ostatni portret Melanii"- świetna książka,inteligentna, zabawna, napisana doświadczoną ręką Ewy Madeyskiej, która przedstawia nam niebanalne postaci :) Warta przeczytania

Awatar użytkownika
Klaraija
Użytkownik
Użytkownik

Aktualnie czytam...

Post autor: Klaraija » 10 cze 2018, o 21:38

Zainteresowaliście mnie Ostatnim Portretem Melanii po Fantastyce i Kryminałach może wreszcie nadszedł czas na literaturę kobiecą :) Zapowiada sie kilka wieczorów z dobrą babską książką :)

ODPOWIEDZ