Znaleziono 13 wyników

autor: mck
8 lut 2018, o 12:55
Forum: Kuchnia
Temat: Kraków - gdzie na dobry obiad blisko centrum?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 56

Kraków - gdzie na dobry obiad blisko centrum?

Siemka wszystkim!

Możecie polecić mi jakieś dobre miejscówki w Krakowie dla kilkunastu osób - chodzi o możliwość spożycia obiadu - czyli taka przerwa w zwiedzaniu. Zależy nam na dobrym stosunku ceny do jakości. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
autor: mck
26 sty 2018, o 07:11
Forum: FOTOGRAFIA I GRAFIKA
Temat: Fotograf ślubny - dolnośląskie, Jelenia Góra
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 120

Fotograf ślubny - dolnośląskie, Jelenia Góra

Z tego co widzę po Google to wybór jest tam całkiem duży. Jelenia Góra to nie jest w końcu jakaś mała miejscowość. Ewentualnie szukaj na portalach z ogłoszeniami typu OLX, Gumtree czy na portalach branżowych, dla fotografów. Proponuję jeszcze tutaj znaleźć: http://fotografiadm.pl/duet-fotografow-slu...
autor: mck
24 sty 2018, o 07:16
Forum: HYDEPARK
Temat: Zakup mieszkania - gdzie we Wrocławiu?
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 45

Zakup mieszkania - gdzie we Wrocławiu?

Ścisłe centrum, mimo że atrakcyjne to raczej odpada ze względu na wysokie koszta związane z zakupem. Ceny w przeliczeniu na 1 m kw są naprawdę wysokie. Pozostają dzielnice wokół centrum. Psie Pole - trochę daleko. Może komuś rzuciły sie w oczy jakieś interesujące inwestycje??
autor: mck
9 sty 2018, o 13:56
Forum: CAFE
Temat: Komplet wypoczynkowy przed telewizor
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 198

Komplet wypoczynkowy przed telewizor

Szukam jakiegoś wygodnego kompletu wypoczynkowego, takiego przed telewizor, aby można było usiąść wygodnie, rozłożyć się i oglądać swoje ulubione programy, filmy, seriale. Taki do 1000 zł by mnie interesował. Możecie polecic mi coś w tym zakresie??
autor: mck
3 sty 2018, o 12:14
Forum: Zdrowie
Temat: Choroba zakrzepowo-zatorowa
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 99

Choroba zakrzepowo-zatorowa

Skąd się bierze tak choroba, kto jest w grupie ryzyka? Czy jest to choroba dziedziczna i jak można minimalizować ryzyko jej wystąpienia?
autor: mck
3 sty 2018, o 12:12
Forum: Motoryzacja
Temat: Jazda samochodem na rezerwie - konsekwencje
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 75

Jazda samochodem na rezerwie - konsekwencje

Jakie mogą być konsekwencje jazdy samochodem na rezerwie paliwa w niskich temperaturach? Niskich czy nawet ujemnych? Podobno nie poleca się, bo można uszkodzić samochód?
autor: mck
14 gru 2017, o 06:54
Forum: Motoryzacja
Temat: Alkomat
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 118

Alkomat

Zasada jest prosta - piłeś nie jedź. Nie jedź przynajmniej przez te 24h (zalezy ile się jeszcze wypiło). Fakt, że w innych krajach jest trochę większa tolerancja, ale u nas jest jak jest. Te alkomaty za kilkadziesiąt zł, nie wiem czy warto - po krótkim czasie przestają podawać precyzyjne wyniki. Jak...
autor: mck
8 gru 2017, o 07:11
Forum: HYDEPARK
Temat: Marzenia - własny dom
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 517

Marzenia - własny dom

Analizowaliśmy temat własnego domu... I generalnie są to duże koszta. Zwłaszcza, gdy się nie posiada działki. Zakup 10 arowej działki to wydatek rzędu około 100 tys zł - mówię średnio, bo są tańsze i droższe. Do tego koszta budowy - tutaj ceny oscylują w granicach 250 do 400 tys zł. krótko mówiąc, 0...
autor: mck
7 gru 2017, o 14:06
Forum: HYDEPARK
Temat: Kontrolowanie podczas zwolnienia chorobowego L4
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 119

Kontrolowanie podczas zwolnienia chorobowego L4

Jak to jest z kontrolami podczas zwolnień lekarskich L4? Czy w kazdym przypadku może dojść do kontroli? Czy wszystkie grupy zawodowe są tym objęte? Jak to wygląda w praktyce?
autor: mck
6 gru 2017, o 09:24
Forum: FOTOGRAFIA I GRAFIKA
Temat: Stworzenie fotokalendarza na przyszły rok
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 169

Stworzenie fotokalendarza na przyszły rok

Widziałem, też takie usługi, że przesyłasz zdjęcia i grafik przygotowuje projekt kalendarza, odsyła do zatwierdzenia. Drukują a następnie wysyłają na za pośrednictwem kuriera. Jest też całkiem dużo gotowych, nieszablonowych wzorów kalendarzy. Np te od National Geographic ze zdjęciami fajnych miejsc,...
autor: mck
17 lis 2017, o 10:28
Forum: ŚWIAT MĘŻCZYZN
Temat: Podział pomieszczenia na dwa mniejsze
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 144

Podział pomieszczenia na dwa mniejsze

Mamy jeden wspólny pokój, z którego spokojnie dałoby radę zrobić dwa mniejsze. W związku z tym poważnie zastanawiamy się nad jego podziałem. Pytanie, w jaki sposób to najlepiej zrobić? Czy ktoś już to może przerabiał wcześniej?
autor: mck
17 lis 2017, o 10:25
Forum: HYDEPARK
Temat: Biuro rachunkowe Kraków
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 516

Biuro rachunkowe Kraków

Mi księgowa już zapowiedziała, że w związku z wprowadzonymi przepisami i nowymi obowiązkami z tego wynikającymi planuje zatrudnić dodatkową osobe i pewnie koszta usług wzrosną. Problem jest taki, że przy małych dochodach, każde takie dodatkowe uszczuplenie to spory problem. Dlatego człowiek coraz cz...
autor: mck
17 lis 2017, o 10:23
Forum: Motoryzacja
Temat: Rękawice motocyklowe
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 191

Rękawice motocyklowe

Do tej pory jeździłem na takich zwykłych kupionych gdzieś w Cropp itd, ale na niskie temperatury słabo się nadają, ręce odpadają. Możecie polecić coś w tym zakresie?